End game

Witam.

Zacząłem od niedawna grać w Tere (EU) i chciałbym spytać jak prezentuje się end game w Terze, czy jest slaby, czy dobry i dlaczego.

Proszę o odpowiedź :).

No to tak, ponieważ sam jestem graczem który w bił maksymalny lv to się wypowiem. End Game tery to są tak naprawdę instancje i PVP oraz Battleground'y. Po zdobyciu maksymalnego poziomu pojawia ci się naprawdę chmara różnych questów dot właśnie BG i PVP. Jako świeży lv 60 musisz zdobyć podstawowe eq aby robić lepsze instacje aby zdobyć lepsze eq ... itd ... itd . Ogółem gearujesz się aby jak najlepiej wypadać na pvp. A teraz powiem taki tip , za ok 2 miesiące może mniej wychodzi update do tery 65lv.... co to oznacza ? , że cały gear który sobie zrobisz będzie "crapem" a ty nie dość że straciłeś czas to jeszcze gold'a.

Podsumowywując end game tery to gearowanie się oraz pvp , może czasami instancje :)

trzeba wrócić do guild wars 2 ....

Gram w tere od dłuższego czasu i uważam, że tera ma endgame nawet całkiem ciekawy. Obecnie prawie wszystkie mmo nie mają tego endgame a teraz wychodzi update właśnie związany z wysokimi lvl, więc mam nadzieję, że endgame będzie jeszcze lepszy.

No to tak, ponieważ sam jestem graczem który w bił maksymalny lv to się wypowiem. End Game tery to są tak naprawdę instancje i PVP oraz Battleground'y. Po zdobyciu maksymalnego poziomu pojawia ci się naprawdę chmara różnych questów dot właśnie BG i PVP. Jako świeży lv 60 musisz zdobyć podstawowe eq aby robić lepsze instacje aby zdobyć lepsze eq ... itd ... itd . Ogółem gearujesz się aby jak najlepiej wypadać na pvp. A teraz powiem taki tip , za ok 2 miesiące może mniej wychodzi update do tery 65lv.... co to oznacza ? , że cały gear który sobie zrobisz będzie "crapem" a ty nie dość że straciłeś czas to jeszcze gold'a. Podsumowywując end game tery to gearowanie się oraz pvp , może czasami instancje trzeba wrócić do guild wars 2 ....

Na wersji US wychodzi 16 grudnia. End game polega na gearowaniu i pvp, na instancje chodzisz po matsy do craftu albo do ulepszania. Teraz jak wejdzie ten dodatek pojawi się "coliseum", 4 nowe dungi i nowy kontynent więc się pozmienia trochę :D

Witam.

Zacząłem od niedawna grać w Tere (EU) i chciałbym spytać jak prezentuje się end game w Terze, czy jest slaby, czy dobry i dlaczego.

Proszę o odpowiedź :).