Pytanie odnoscnie klasy

Witam was serdecznie.
Zaczne od tego ze wbilem paladynem 100 lv jako retri. Wyfarmilem na bg caly set pvp ale jakos ta postac nie sprawia mi przyjemnosci. Nie chodzi mi oto ze jest op bo wiem ze jest troche nie zbalansowana jednak poszukuje czegos innego.
Mysle o postaci z duzym burstem dmg. Nie moge sie zdecydowac z Hunter MM - Mage Arcane no i wlasnie nie wiem kto jeszcze. Dlatego zwaracam sie do was z prosba tych bardziej obeznanych jak wyglada sytuacja postaci z duzym burstem dmg.
Z gory dziekuje za pomoc.

ps - wybaczcie za blad w temacie

Z duzym burstem? Celowal bym w enha,monka,rogue,wara,dk. Te klasy ktore wymieniles maja za zadanie cc'kowac przez co ich burst nie jest az tak zauwazalny. Jezeli grales retrim to teraz ciezko bedzie ci sie przyzwyczaic do tak znaczaco innych klas jak hunter/mage :).

Burst zależy głównie od rotacji i cd jakich używasz, a nie od tego jaką klasą grasz.
Ale jeżeli już chcesz no to na pewno najbardziej wkurzający są teraz frost dk i rogale. :x

Rozumiem. Warto sie sugerowac takimi stronami jak noxxic lub simcraft? Z tego co sie orientuje rogue jakos nie szalejr z dmg bynajmniej ja nigdy nie mialem z nim problemu. Dopisze ze interesuje mnie ranged jakis gdyz melasami sie juz nagralem.

Dziekuje za udzielone juz odpowiedzi

Nie, nie i jeszcze raz nie. Strony tj. noxxic itp to tylko matematyczne tabelki.
Nie sugeruj się tymi wykazami dps'u bo są po prostu bez sensu.
Co do rogala - aktualnie po wprowadzeniu "enchanted" skilli rogale są naprawdę wkurzający. Mają spory dps i self-heal.
Jeżeli interesuje Cię wyłącznie ranged to - boomkin albo frost mage są aktualnie na topie.

Chyba bym wybieral frost maga boomkin moze i dobry ale tak jak feral ma jeden wyglad i przez to mnie nie cirkawi. No nic w takim razie sie rozejze dalej. A wlasnie rogal ma jakies szanse vs dk ? Czy poki co dk sa przegiete i wszystkimi ich ciezko ubic?

Rogal da radę aktualnie ubić dk. Ale to już zależy od umiejętności gracza.
Co do boomkina - to możesz sobie glypha zarzucić że nie będzie cie zmieniać w sowę i koniec narzekania na jeden wygląd :e

Jak chcesz postać którą możesz 'odpalić' to rogal zdecydowanie najbardziej się do tego nadaje. Co do sugerowania się noxicem to powiem tak. Traktuj to jako wskazówki a nie reguły. Na skuteczność postaci w PVP wpływa wiele rzeczy. I nie dziw się, że rogal zadaje Ci słabe obrażenia jak chodzisz w płytach. Uwierz mi, że jak zagrasz jakąś papierową klasą i siądzie Ci taki na plecy to kończy się dzień dziecka. :D

Witam was serdecznie.
Zaczne od tego ze wbilem paladynem 100 lv jako retri. Wyfarmilem na bg caly set pvp ale jakos ta postac nie sprawia mi przyjemnosci. Nie chodzi mi oto ze jest op bo wiem ze jest troche nie zbalansowana jednak poszukuje czegos innego.
Mysle o postaci z duzym burstem dmg. Nie moge sie zdecydowac z Hunter MM - Mage Arcane no i wlasnie nie wiem kto jeszcze. Dlatego zwaracam sie do was z prosba tych bardziej obeznanych jak wyglada sytuacja postaci z duzym burstem dmg.
Z gory dziekuje za pomoc.

ps - wybaczcie za blad w temacie