Kupić D3 czy SC2?

Otóż chcę kupić sobie jedną z tych zacnych gier.Tyle że nie wiem jaką.Jak miałbym kupować to SC2 z dodatkiem HotS a Diablo 3 narazie bez dodatku(kupiłbym ale dopiero w styczniu,grudniu).W obie gry grałem na starterach,i bardzo mi się podobały.Lubię strategie lecz grać w lo nie jakoś mi za dobrze nie idzie,a diablo no to wiadomo,sieczka.Chciałbym byście mi napisali plusy i minusy obu gier,najpóżniej do ok.18,19 godz dziś.

Poczekaj do świąt i na święta blizzard zrobi promocje jak zawsze :) i tak jak juz to bywalo moze kupisz podstawke z dodatkiem w prawie tej samej cenie co teraz podstawka.

Oni lubia robic takie promocje wiec czekaj.

Pozdrawwiam!

Diablo 3 z dodatkiem już mam i polecam, jeśli lubisz hns to się nie wahaj, a starcrafta 2 planuje kupić w święta bo w strategie dawno nie grałem.

Jeżeli chcesz pograć typowo dla rozrywki to bierz Diablo, najlepiej z dodatkiem. Powiedziałbym nawet, że bez dodatku ani rusz. SC2 wymaga niezłego skilla i idzie się czasami wk***ić, niemniej gra jest również bardzo dobra.

@DOWN

Co do POE to olej badziew, grałem w obie dużo czasu. Diablo jest znacznie bardziej dynamiczne ma lepszy endgame, szybki system znajdowania drużyn na miarę 21 wieku.

Pooglądaj sobie filmiki z multiplayera ze StarCrafta 2 na YouTube, jeśli pasuje Ci taki styl rozgrywki, to bierz, bo przecież ta gra to tylko multiplayer. Kampania jest, ale przejdziesz raz i zapomnisz.

Co do Diablo, to może przetestuj Path of Exile, wszyscy mówią, że jest o niebo lepsza od Diablo. Mnie tam się żadna z nich nie podoba.

SC2 wymaga niezłego skilla

Nic nie wymaga. Umiejętności nabędzie grając. Jak nie zacznie, to się nie nauczy.

Nic nie wymaga

Nie wydaje mi się.

Do SC2 trzeba przede wszystkim ogarniać 50 rzeczy naraz,a jest to umiejętnosć której mi brakuje,a jak chcesz się przekonać to pooglądaj sobie jakies turnieje co trochę są w SC2.Co do kamp rzeczywiscie jest krótka za to bardzo dobrze zrobiona.

bierz warcrafta 3 albo diablo 2 z biedry za 2 dychy młody jesteś i zadając takie pytania życia nie znasz... jak zaliczysz te gry to życie poznasz, a do tego tańsze lepsze itd

warn_ico.png
Offtop ~ NS
Pooglądaj sobie filmiki z multiplayera ze StarCrafta 2 na YouTube, jeśli pasuje Ci taki styl rozgrywki, to bierz, bo przecież ta gra to tylko multiplayer. Kampania jest, ale przejdziesz raz i zapomnisz.Co do Diablo, to może przetestuj Path of Exile, wszyscy mówią, że jest o niebo lepsza od Diablo. Mnie tam się żadna z nich nie podoba.Nic nie wymaga. Umiejętności nabędzie grając. Jak nie zacznie, to się nie nauczy.

Grałem w PoE ale to nie to samo co D3.

bierz warcrafta 3 albo diablo 2 z biedry za 2 dychy młody jesteś i zadając takie pytania życia nie znasz... jak zaliczysz te gry to życie poznasz, a do tego tańsze lepsze itd

W biedrze juz dawno nima tych gier :P

warn_ico.png
Spam ~ NS

W SC2 na multi dużo nie osiągniesz. Chyba, że urodziłeś się w Korei, wtedy masz +50 do skilla.

Ja na twoim miejscu kupiłbym dodatek do Diablo 3. RoS naprawdę ulepszył grę i jest co robić :)

W SC2 na multi dużo nie osiągniesz.

Przestańcie go traktować jak debila. O tym czy coś osiągnie czy nie przekonać się może tylko wtedy gdy w tą grę zacznie grać. Nikt sie nie urodził z umiejętnościami profesjonalnej gry w SC2. Każdy się tego nauczył poprzez granie w nią.

To, że wy nic nie potraficie osiągnąć, nie znaczy, że od razu wszczyscy biali nic nie potrafią.

Tak, jak mówiłem, jeśli odpowiada Ci taki styl rozgrywki jaki widzisz po filmikach z multi SC2, to kupuj śmiało. Co osiągniesz to się okaże, a na pewno będziesz się przy tym dobrze bawił, a to przecież w tym wszystkim chodzi.

Temat można zamknąć.Kupiłem Diablo 3,a wszystkim dziękuje za porady.

Diablo plusy :

+ dobre PVE

minusy :

- brak PVP

- słabe community

- developerzy mają grę na względzie.

SC2 plusy :

+ dobra kampania

+ dobre PVP

+ nadchodzi dodatek

minusy :

- ?

http://lowcygier.pl/r.php?r=eJwlzNEOgiAUANDf0S0gUDfrpa3Vg%2ButPqAhUCJXL7vCWn59tV7PwxlSinshDIQceCJtncXcgyNucPqyN%2BEQC1XLplWlLpTatrKR5bNQsq7bH2aCYvgvkyPwM48gTl73gKzrOnZ1Ojpi%2BGA3zLCws32bUbMLggtmxNnREvT9CH5dNVnRE74WJyKhzSaJdiOrqmqaHR%2FSBOUH4846mg%3D%3D

I jest promocja jak mówiłem!

SC2 nie oplaca sie kupowac poniewaz na blizconie jasno powiedzieli ze nowy dodatek bedzie "stand all one " . Nie trzeba będzie kupywać sc2+ hots + nowy dodatek . Wystraczy tylko Voida :) OFC zapewnie bedzie jakies ograniczenie jednostek ale zwsze

http://lowcygier.pl/r.php?r=eJwlzNEOgiAUANDf0S0gUDfrpa3Vg%2ButPqAhUCJXL7vCWn59tV7PwxlSinshDIQceCJtncXcgyNucPqyN%2BEQC1XLplWlLpTatrKR5bNQsq7bH2aCYvgvkyPwM48gTl73gKzrOnZ1Ojpi%2BGA3zLCws32bUbMLggtmxNnREvT9CH5dNVnRE74WJyKhzSaJdiOrqmqaHR%2FSBOUH4846mg%3D%3DI jest promocja jak mówiłem!

Ale ta kolekcjonerka zawiera chyba tylko dodatek do gry i te inne bajery.A ta to już kupiłem D3,jestem zachwycony rozgrywką i wogule.

A co do tych gier to promocje sa tak jak mowilem i beda jeszcze wieksze.

http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/starcraft-2-dodatek-11-dolarow/

Chyba bez pudełka ( sam klucz )

I na stronie blizzarda przecena na diablo + dodatek

edit.

diablo 3 za 53 zl http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/diablo-iii-53-zlote/

Diablo 3 szybko się nudzi :P Przynajmniej w moim przypadku, wbilem ponad 100 paragon wymaxowałem postacie i teraz co mi zostało to dozbierać na szczelinach itemy do kompletnego setu (Gram łowcą). Czy jest coś co ominąłem a można jeszcze porobić w Diablo? :)

@Ajron.

Dzieki.

Zamykam na prośbę autora.