Szukam gier multi ze " snajpieniem "

Szukam gier gdzie snajper może się położyć, kucnąć oraz nie widać życia/nazwy.

Po prostu tekstura ludzika spaja się z otoczeniem, jeżeli graliście w Army Rage to wiecie o co mi chodzi

Takie styl, jesst chyba też w Ghost Recon Online.

Albo jak w Dino D-Day, chociaż tam snajperzy mają ciężko bo dinusie szybkie są

Bądź w survival MMO. DayZ, WarZ

Fajny system snajpienia podoba mi się też w Red Orchesta 2 multi.

Jednym słowem, szukam gier FPS gdzie snajpera pozornie nie widać.

No, dałem tyle przykładów, że na pewno ktoś zna takie multi (f2p,b2p) ;]

Piszę dlatego, że naszła mnie ogromna chęć do gry w Army Rage, ale niestety gierka nie działa. Mam też BF 3, ale niestety posiadam XP.

Sniper Elite! Tutaj zabijanie szwabow wiaze sie z ogromnymi emocjami !

Najlepiej grało się snajperem w Battlefield Bad Company 2. Chłopie tam to są mapy. Siedzisz sobie w krzaczkach i ściągasz gości z kilometra czy lepiej. Po prostu MEGA. Zobacz sobie na YT. Od czasu do czasu siedziałem sobie po 30 min w 1 krzaku i ściągałem gości.

Jedyna wada jest taka, że nie można leżeć.

Serwerów i ludzi wciąż jest dużo, więc bez obaw, że będą pustki.

Bad Company 2 nie miał dużych map, bo to gra z konsoli. Tak jak i nie ma ich BF3, bo to gra m.in. na konsole. Ale sam Bad Company 2 nie jest zły. Na pewno lepszy od trójki, no jeśli nie zamierzasz latać, bo model lotu śmigłowca jest żałosny, a samolotów nie ma, bo na tak małych mapach nie dało by się nimi grać.

Stare Battlefieldy 2, 2142 miały duże mapy, ale pewno nikt w nie już nie gra, nie wiem.

Sniper Elite, są chyba trzy części.

Arma 3, symulator pola walki. Bardzo realistyczny, w porównaniu do innych gier.

Mod do BF2. o ile jeszcze działa. o nazwie Project Reality. Próba zrobienia ArmA z Battlefielda.

Jest też Polska gra o snajleprach, ale była tak kiepska, że nawet zapomniałem tytuł. Dość nowa i nawet wiem, że dwójka wyszła. Co to było...?

@to był Sniper: Ghost Warrior. Jakby co to gorąco nie polecam.

heros and generals na steamie tylk ze droga do snajperki dluga musisz kase i expa nazbierac mozesz byc typowo sniperem lub zolniezem ze snajperka

Powtarzam pykam na XP, a co do Ghost Warriora jedynka mi się podobała, nawet fajna.

Szukam gier gdzie snajper może się położyć, kucnąć oraz nie widać życia/nazwy.

Po prostu tekstura ludzika spaja się z otoczeniem, jeżeli graliście w Army Rage to wiecie o co mi chodzi

Takie styl, jesst chyba też w Ghost Recon Online.

Albo jak w Dino D-Day, chociaż tam snajperzy mają ciężko bo dinusie szybkie są

Bądź w survival MMO. DayZ, WarZ

Fajny system snajpienia podoba mi się też w Red Orchesta 2 multi.

Jednym słowem, szukam gier FPS gdzie snajpera pozornie nie widać.

No, dałem tyle przykładów, że na pewno ktoś zna takie multi (f2p,b2p) ;]

Piszę dlatego, że naszła mnie ogromna chęć do gry w Army Rage, ale niestety gierka nie działa. Mam też BF 3, ale niestety posiadam XP.