Gry Lan

Poszukuję jakiś gierek dla mnie i dla dziewczyny z połączniem lan muszą być proste i ciekawe i na słaby pc:

Laptopna którym muszą pójść gry to

Procesor 2.8GHz

Ram: 1GB

Karta graficzna 64MB

StarCraft 1 i Warcraft 3, ajak nie ruszy to dwójka.

Quake 1,2,3

Conter tfuu Strike

Diablo 2 + dodatek Pan Zniszczenia

Baldurs Gate 1 i 2, oraz Icewind Dale, są nawet po faceliftingu teraz.

Unreat Tournament

Wormsy, obojętne jakie, jest mnóstwo części. Te w 3D są słabe.

Quake nie lubi nie za gra.

CS to samo nie ma nerwów do tej gry

Strategiczne odpadają

RPG odpadają

Wyścigi Odpadają

Bijatyki Odpadają.

Jedynie gry zręcznościowe

Pograj sobie w bombermana.

Serious Sam!

warn_ico.png
Warn za spam. - Might

H&S ? Dungeon siege 2 lub 1

http://www.kinguin.pl/category/8810/crawl-steam-gift/ ta gra(sory żę na kinguin ale to miałem pod ręką).Gra wymaga dwóch przycisków i tyle no i jeszcze do chodzenia myszka lub pad ale w to wchodzi też oba przyciski.Tyle że póki co nie ma LANu ale możecie pograć na jednym kompie.

Jazz Jackrabbit 2

Trine, trine 2. Fajne platformówki. Sam spędziłem nad nimi troche czasu single i coop :3

Popieram trine 1,2 to dobre zręcznościówki w sam raz na pogranie z kimś, dla zabawy castle crashers również multuuuuuum funu.

w mario grajcie albo raymana

Gang beats też jest fajną grą tylko nie wiem czy na PC :P

Rayman M ciekawa gierka, fajna rozgrywka dla dwóch graczy :)

Kurcze pamiętam ,że jakiś czas temu wyszła taka gra indie o 2 szermierzach w 2D . Normalne chodzenie od lewej do prawej co-op lub gra z komputerem i musisz dobiec do "bazy " przeciwnika oczywiście oponent tego nie ułatwia próbując zrobić to samo :) Każdy respi się z "szablą" ( wiem że tak to się pewnie nie nazywa ale nie za bardzo interesuję się szermierką więc przepraszam bardzo ;c )i próbuje dźgnąć przeciwnika , albo przynajmniej w niego rzucić orężem :) Tytułu tej gry nie pamiętam ,ale kojarzę ją z bardzo dobrym studiem od gier indie . Jeżeli ktoś ma pomysł jak to mogło się nazywać to proszę mi przypomnieć ;d

Ta gra to nidhogg

Kurcze pamiętam ,że jakiś czas temu wyszła taka gra indie o 2 szermierzach w 2D . Normalne chodzenie od lewej do prawej co-op lub gra z komputerem i musisz dobiec do "bazy " przeciwnika oczywiście oponent tego nie ułatwia próbując zrobić to samo Każdy respi się z "szablą" ( wiem że tak to się pewnie nie nazywa ale nie za bardzo interesuję się szermierką więc przepraszam bardzo ;c )i próbuje dźgnąć przeciwnika , albo przynajmniej w niego rzucić orężem Tytułu tej gry nie pamiętam ,ale kojarzę ją z bardzo dobrym studiem od gier indie . Jeżeli ktoś ma pomysł jak to mogło się nazywać to proszę mi przypomnieć ;d

Floret, bądź szpada. Szabla to cięcia.

Ja z moją pogrywam w minecrafta :D bo ciężko coś fajnego znaleźć ^^

Poszukuję jakiś gierek dla mnie i dla dziewczyny z połączniem lan muszą być proste i ciekawe i na słaby pc:

Laptopna którym muszą pójść gry to

Procesor 2.8GHz

Ram: 1GB

Karta graficzna 64MB