Wspólna gra

Witam poszukuje osób do wspólnej gry w jakieś ciekawe mmo. Szukam jakieś 3-5 osób mogę załatwić jakiś TS do wspólnego komunikowania się i proponował bym żeby grać w godzinach wieczornych tak od 19-24 wedle uznania.

A teraz co wazne czyli w jakie tytuły ewentualnie chciałbym grać to : C9, Tera , Vindictus , Dragon NEst , ArchAge , PoE , D3.

Chyba że ktoś coś sam zaproponuje to jestem otwarty na propozycje dodam jeszcze że mam 24 lata i poszukuje osób z wiekiem 17+.

Pisać na pw albo w temacie.

poe/tera archeage nie ma sensu grac juz bo gra padla po miesiacu.

Ewentualnie AIon

Dragon Nest jest ekipa, mamy ts-a i gramy w każdych godzinach :P

PS: Na ArcheAge nie trać czasu skoro masz raptem tylko kilka godzin do dyspozycji :P

Ja chętnie zagrałbym w C9, jeśli ktoś chętny to proszę o priv.

padło na DN Hafcio grałem nawet u was w gildi ale musiałem wyjść bo u was są sami lvl 60+ wiec i tak nie ma z kim grać ale może potem jak sam dobije max lvl to jak nie będzie większej ekipy albo mała to może jakaś fuzja do was ale to zobaczymy co czas pokaże :D

Witam poszukuje osób do wspólnej gry w jakieś ciekawe mmo. Szukam jakieś 3-5 osób mogę załatwić jakiś TS do wspólnego komunikowania się i proponował bym żeby grać w godzinach wieczornych tak od 19-24 wedle uznania.

A teraz co wazne czyli w jakie tytuły ewentualnie chciałbym grać to : C9, Tera , Vindictus , Dragon NEst , ArchAge , PoE , D3.

Chyba że ktoś coś sam zaproponuje to jestem otwarty na propozycje dodam jeszcze że mam 24 lata i poszukuje osób z wiekiem 17+.

Pisać na pw albo w temacie.