Która karta najlepsza?

Witam . Zwracam się z proźbą do informatyków, lub ludzi w tej dziedzinie obeznanych . Muszę dokonać szybkiego wyboru , między czterema kartami graficznymi , a średnio się na tym znam , oto one :

- NVIDIA Geforce 8800 GTX 348 bit

- NVIDIA Geforce 260 GTX 448 bit

- NVIDIA Geforce 275 GTX 448 bit

- NVIDIA Geforce 7600 GT

Proste pytanie, która z nich jest najlepsza ? Proszę nie mówić że wszystkie są słabe , czy coś w tym stylu , potrzebuje poprostu wiedzieć która z owej czwórki jest najlepsza , chodzi mi tu o wydajność w grach .Z góry dziękuje :)

NVIDIA Geforce GTX 275 448 bit

Szybkie pytanie , szybka odpowiedź , wielkie dzięki :)

PS. Teraz bardziej szczegółowe pytanie , odnośnie Geforce GTX 275 , czy ta karta wystarczy do np. Assassin's Creeda Revelations / Brootherhood , albo Wiedźmina 2 (mówie oczywiście o ustawieniach minimalnych ) ?

Samą kartą w gry nie grasz :) Podaj Procka i ilość pamięci RAM przynajmniej :)

@Exedro Powiem Ci, że ja na moim i5 661, palit GTX 260 Sonic 216sp (1792mb) uruchamiam Wieśka 2 na max detalach (bez supersamplingu) i działa w pełni płynnie, więc Tobie w zależności od reszty podzespołów odpali spokojnie na wyższych detalach.

Dzięki wielkie panowie . Sam się na tym nie znam , mam zamiar się uczyć , ale to w przyszłości . Długo by opowiadać historię tej karty , ale wielkie dzięki za odpowiedzi . Pytałem o Wieśka i AC bo musiałem mieć jakiś punkt odniesienia , i porównania , bo jak już mówiłem , nie znam się na tym najlepiej :P Jeszcze raz wielkie dzięki , temat do zamknięcia .

Witam . Zwracam się z proźbą do informatyków, lub ludzi w tej dziedzinie obeznanych . Muszę dokonać szybkiego wyboru , między czterema kartami graficznymi , a średnio się na tym znam , oto one :

- NVIDIA Geforce 8800 GTX 348 bit

- NVIDIA Geforce 260 GTX 448 bit

- NVIDIA Geforce 275 GTX 448 bit

- NVIDIA Geforce 7600 GT

Proste pytanie, która z nich jest najlepsza ? Proszę nie mówić że wszystkie są słabe , czy coś w tym stylu , potrzebuje poprostu wiedzieć która z owej czwórki jest najlepsza , chodzi mi tu o wydajność w grach .Z góry dziękuje :)