Gw2 poblem z logowaniem

Witam mam taki maly problem , mialem kiedys ustawione w gw2 "mobile authentication" przeprwadzilem sie , staram sie zalogowac do gry i wyskakuje mi opcja zeby wpisac kod z telefonu :/ uuggghhhh , ja tego numeru dawno nie mam ... moze ktos mi podpowie co mam zrobic oprocz napisania ticketu do supportu zeby usuneli mi ta opcja z konta gw2 ...

Nic nie zrobisz.... w przypadku, w ktorym nie mozesz wpisac kodu z telefonu jedynym wyjsciem jest udowodnic arenie ze konto jest twoje podajaac im potrzebne dane. np imiona postaci, data pierwszego logowania, kod seryjny gry lub twoje dane ktore podawales przy tworzeniu konta.

Pozdrawiam!

Napisz do supportu i śluz, no chyba że umiesz wyczarować telefon z tym numerem ;p bo raczej tego nie da się ominąć, skoro ustawiłeś.

Taa autoryzacja przypadkiem niepolegala na wpisaniu klucza z aplikacji od googla? A aplikacja jest podpięta pod konto google nie numer telefonu.

Korzystałem z tego na początku… więc moge niepamiętac dokładnie.

Ogółem jesli ja się myle pozostaje napisanie do suportu, a tam jest naprawde dobry (przynajmniej był jak ja pisałem).

pamietasz jaka to byla aplikacja z googla ?

Witam mam taki maly problem , mialem kiedys ustawione w gw2 "mobile authentication" przeprwadzilem sie , staram sie zalogowac do gry i wyskakuje mi opcja zeby wpisac kod z telefonu :/ uuggghhhh , ja tego numeru dawno nie mam ... moze ktos mi podpowie co mam zrobic oprocz napisania ticketu do supportu zeby usuneli mi ta opcja z konta gw2 ...