Mag Początkujący

Witam postanowiłem wreszcie spróbować gry w WoWa kupiłem gre za 50zł zrobiłem sobie Pande wybrałem klase Maga i kumpel mi powiedział że źle zrobiłem bo nie będe miał jakiś reciali czy czegoś takiego ? to prawda ? bo nie bardzo chce zmieniać rase specjalnie dla klasy postaci może mi ktoś to wytłumaczyć ? :P

Raciale, to skille przypisane do rasy, panda ma po prostu inne :D

Co proszę? panda ma epickiego raciala, zjadasz sobie jedzonko dostajesz 2x większego buffa z niego -_- kopnij kumpla w dupe i graj pando magiem mój kumpel tak właśnie gra i serdecznie poleca.

Tak naprawdę to zbyt dużo nie daje, ja mam trolla mage'a którego wziąłem właśnie ze względu na raciale i teraz żałuje. Undead jest 100 razy lepszy ale nie będę od nowa wbijał postaci, tym bardziej że częściej teraz gram warkiem bo najczęściej gram 2v2 arenki i tam się warek dobrze spisuje ;p

ok dzieki dalej bede pandował :D a mam pytanie jakie profesje do maga najlepiej tailoring i ?

Raciale to są promile jeśli chodzi o sumaryczny dps. Ważne żeby ogarnąć taktyki i rotacje.

Standardowo enchanting i tailoring.

Profesje już nie dają premii w walce więc bierz co chcesz albo na czym możesz najwięcej zarobić na swoim serwerze.

Dla maga najlepiej tailor i jewel moim zdaniem

Tsubaki, to jest jego pierwsza postać, więc to nie jest to najlepszy pomysł

tzn grałem kiedyś wowa na privie ale co ja tam pograłem z miesiąc i grałem prisetem więc wole podejść do tego tak jak bym grał od zera :P a teraz drugie pytanie bo nie moge znaleźć tego w opcjach :D jak mam pasek zadań w sensie pasek gdzie binduje czary pod klawisze numeryczne to jak zrobić żebym mógł kliknąć na czar lewym myszki i go wywalić z tego paska ? :P

Jeśli chcesz zmienić położenie czaru, itemu, makra itd. na Action Barze musisz trzymać SHIFT i myszką przeciągnąć na żądane miejsce na pasku lub przeciągnąć poza paska wtedy "wywalisz go z tego paska".

dobra mam kolejny problem posciagalem kilka addonow przez curse.com clienta gdyż tak to nie działały ale nie ważne jak wchodzę na dungeona wyskakuje mi error o treści: the application encountered an unexpected error i wywala z gry.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e9305368e0ebe99.html

Proponuję najzwyczajniej wywalić wszystkie addony. Nie są one Ci w jakikolwiek sposób potrzebne, jeśli dopiero przygodę z WoWem zaczynasz.

nie no grałem juz troche na privach na TBC ale trochę czasu mineło i zardzewiałem w tych sprawach ale już poradziłem sobie ze swoim problemem dzięki.

Witam postanowiłem wreszcie spróbować gry w WoWa kupiłem gre za 50zł zrobiłem sobie Pande wybrałem klase Maga i kumpel mi powiedział że źle zrobiłem bo nie będe miał jakiś reciali czy czegoś takiego ? to prawda ? bo nie bardzo chce zmieniać rase specjalnie dla klasy postaci może mi ktoś to wytłumaczyć ? :P