Dynamiczny F2P hack'n'slash

Witam

Zakładam temat z prosba do Was czy mógłby mi ktos polecił wartego polecenia hack'n'slash'a w systemie F2p z w maire dobrą dynamiką jak z Diablo (massowe hordy potworów itp itd) byłbym bardzo wdzięczny za podanie paru przykładów..

Pozdrawiam

Zaraz poleci, że POE jednak dla mnie dynamika jest tam co najwyżej średnia. Z drugiej strony nie znam żadnego innego H&S godnego polecenia.

Jak jesteś odważnym poszukiwaczem przygód to jeszcze było takie coś jak Drakensang Online. Tylko uprzedzam gra typowo P2W, raczej do zabicia czasu. Chyba nawet w naszej wersji językowej jest to cudo ^^

Nie podoba mi się poe, ale ludzie się w to zagrywają, więc możesz spróbować :P Innej alternatywy nie ma

pobrałem tego POR z kolejna "szansą", ale ta gra jest tak męczaca i nudzaca, że szybciej zajeło mi odinstalowanie tej gry niż stworzenie postaci..

Torchlight II jest całkiem spoko gierką lecz przegrana już praktycznie na każdej klasie...Lineage Eternal czy inne tego typu gry neistety zanim one wyjdą to ja podziękuje za takie czekanie...

jakies inne propozycje ? Drakensang Online grałem, typowe P2W.

Niestety na obecny moment jeżeli nie podchodzi Ci PoE to żadnej innej sensownej i darmowej alternatywy nie widzę. Według mnie powinieneś sobie odpuścić ten gatunek albo "spiąć pośladki" i przemęczyć się przez pierwsze etapy PoE bo jest to gra warta uwagi i według mnie na obecny moment konkurentów nie ma.

true F2p hns oprócz poe, nie istnieje, ale z b2p spróbuj sobie van helsinga 1/2 może akurat ci przypadnie do gustu, skoro diabolo i tl2 masz ograne to wątpię, byś znalazł coś na tym poziomie.

DEKARON

PoE, Dekaron w sumie był dość hack'n'slashowaty (mimo że to nadal MMORPG), Marvel Heroes. Więcej tytułów nie kojarzę.

Z B2P dobrą grą jest Titan Quest z dodatkiem Immortal Throne :)

Marvel heroes spróbuj przyjemna gra

Nikt nie wspomniał o Darkensang a idealnie pasuje do oczekiwań autora. http://mmorpg.org.pl/forum/topic/68162-darkensang-aktualizacje-gra-na-kliencie/

@up on chciał f2p z dobrą dynamiką, nie p2w z przeciętną dynamiką.

Witam

Zakładam temat z prosba do Was czy mógłby mi ktos polecił wartego polecenia hack'n'slash'a w systemie F2p z w maire dobrą dynamiką jak z Diablo (massowe hordy potworów itp itd) byłbym bardzo wdzięczny za podanie paru przykładów..

Pozdrawiam