Szukam ludzi do gry w PW na serwerze Deva

Nic dodać, nic ująć. Serwer Devastation nie grzeszy obecnie popularnością, lecz jeszcze lata temu istniała polska gildia, do której sama należałam... Ale nie o tym mowa. Poszukuję kilku graczy, którzy są obeznani z Perfect Worldem i przede wszystkim lubią PvP. Czasem zdarzy się, że jakieś inne gildie okupują drużynowo pewne lokacje. Jeśli jednak wrogiej gildii nigdzie się nie zastanie, zawsze można wzajemnie naparzać na lokacjach całej mapy lub na arenie.

Dla tych, którzy nie kojarzą serweru Devastation: max lvl wbijasz w kilka minut na specjalnych mobkach, na start masz itemy R9, ulepsza się za pomocą matsów farmionych w pewnych instancjach, w party jest to kwestia paru dni.

Grać grałabym o różnych porach i godzinach - niekoniecznie późnowieczornych, choć to zależy od tygodnia; na TS'a można się zgadać, chociażby na serw podkielichem.pl

Chętnych zapraszam do gry w Perfect World, serwer do tej pory jedzie na dodatku New Horizons, ale są plany, by powrócić do starej wersji gry, przed Tideborn.

a w pw moge pograc chociaz nie znam sie b.dobrze na pw ale pamietal jak sie kiedys gralo moze nie mialem max'a ale z checia bym zagra sobie jesli wgl bedzie mozna wszystko co potrzebne mogłabyś wysłać w prywatnej wiadomości dzieki z gory

Client + patche do pobrania i manualnego update'owania znajdziecie bez problemu na stronie.

Jeśli chodzi o "naukę" i wkręcenie w grę, to jeśli jest taka potrzeba - cierpliwie wszystko mogę opisać, co należy robić, gdzie się udać. Chętnie będę odpowiadała na wszelkie pytania i rozjaśniała wątpliwości.

to jak bys grala mozna sie zgadac aktualnie sciagam i dzisiaj w nocy juz troche pogram i sie troche rozpoznam

w PW bym pograł kiedyś grałem ale szybko zrezygnowałem z powodu że nie miałem z kim grać.. niestety przez to też daleko nie zaszedłem.. no ale coś niecoś pamiętam jak się grało ^^

Każda osoba będzie mile widziana - zarówno Ci, którym ten tytuł nie jest obcy, jak i tych zapraszam, którzy nie mieli okazję jeszcze spróbować tej gry.

Mass PvP w tej grze naprawdę jest świetne. A na tym serwerze gram już dobre 6-7 lat i często jak wracam do tej gry, to wyłącznie na tym serwerze, choć wszystkie servy do PW zostały już przeze mnie wypróbowane.

ja już ściągam.. nie wiem czy jakiś ts planowany czy nie ale jakiś kontakt by się przydał jak grać razem mamy ^^

odezwij się do mnie na TS , polts.pl kanał 104 :) mój nick Greniek.

Tak, podkielichem.pl - adres serwera do TS'a, channel 5 czy 4, jestem tam pod nickiem Layvaneth.

Ja chętnie pogram, ale będe totalnym noobem. Gra się już ściąga za ok 2h powinienem mieć.

Zapraszam na TS'a w takim razie.

Można jeszcze się dołączyć?

Grałem w PW dobre kilka lat temu, coś tam kojarze, na jakim patchu jest ten serwer? Nvm już widzę, troszkę świeżo grałem jeszcze przed tą całą pływającą rasą, dużo się zmieniło?

Panczo - oczywiście.

Braght - serwer działa na dodatku New Horizons, jeśli o to pytasz. Jeśli grałeś przed Tideborn, to ciężko będzie się przyzwyczaić do PW. Ale wszystko wyjaśnię, jak będzie potrzeba. xd

Gra się pobiera, grałem przed tideborn gdzieś z rok, całkiem sporo, serwer jest stricte PvP czy troszkę PvE pozostało?

PvE jest, ale instancje głównie - Den of Rabid Wolves, później Twilight Temple i Firegrag Grotto. No i Flowersilver Palace na karty. Niby można sobie przerobić linię fabularną w Morai. Ogólnie rzecz biorąc w PW można wiele rzeczy robić i niekoniecznie trwać przy PvP.

Jutro przed 12 można mnie jeszcze zastać na TS'ie i w grze, później dopiero po 18 najprędzej.

EDIT: Z tej racji, że na TS'a do publicznych kanałów wbijają... "różni ludzie", założyłam tymczasowy kanał na hasło. Hasło podaję przez priv.

Odświeżam~

Nic dodać, nic ująć. Serwer Devastation nie grzeszy obecnie popularnością, lecz jeszcze lata temu istniała polska gildia, do której sama należałam... Ale nie o tym mowa. Poszukuję kilku graczy, którzy są obeznani z Perfect Worldem i przede wszystkim lubią PvP. Czasem zdarzy się, że jakieś inne gildie okupują drużynowo pewne lokacje. Jeśli jednak wrogiej gildii nigdzie się nie zastanie, zawsze można wzajemnie naparzać na lokacjach całej mapy lub na arenie.

Dla tych, którzy nie kojarzą serweru Devastation: max lvl wbijasz w kilka minut na specjalnych mobkach, na start masz itemy R9, ulepsza się za pomocą matsów farmionych w pewnych instancjach, w party jest to kwestia paru dni.

Grać grałabym o różnych porach i godzinach - niekoniecznie późnowieczornych, choć to zależy od tygodnia; na TS'a można się zgadać, chociażby na serw podkielichem.pl

Chętnych zapraszam do gry w Perfect World, serwer do tej pory jedzie na dodatku New Horizons, ale są plany, by powrócić do starej wersji gry, przed Tideborn.