Gra Legion Śmierci

Cześć!

Ostatnio gram w grę przeglądarkową pt. Legion Śmierci, która doczekała się niedawno polskiego serwera. Postanowiłem nieco ja opisać i wam ją przybliżyć.

Legion%2B%C5%9Amierci%2B250x130%2Bwww.ko

Przygodę rozpoczynamy wybierając jedna z 3 podstawowych klas (mag, wojownik z mieczem dwuręcznym lub łucznik)
Na uwagę zasługuje bardzo ciekawie rozwiązany system postaci oraz tworzenia i ulepszania przedmiotów, który moim zdaniem jest najciekawszym elementem całej gry.
Walka toczy się w systemie turowym (cios za cios) co jest częstym widokiem w grach browserowych. Oprócz naszego głównego bohatera możemy rekrutować do drużyny innych towarzyszy którzy pomagają znacząco w walce.

Taktyczne ustawienie pozycji oraz ekwipunek każdej z postaci to klucz do wygranej każdej bitwy.
Legion śmierci oferuje również walki na arenie z innymi graczami czy wspólne walki z tzw. Raidbossami (smoki, wielkie bestie)

Gra jest całkowicie spolszczona!

Po osiągnięciu 30 lvl gra zaczyna się na dobre elitarne instancje , klanowe raidboss-y z
których lecą niezłe itemki, ataki oraz obrona fortec razem z klanem, walki na arenie,

P.S: obecnie mam 37 lvl (Łucznik)

Filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=fh2CG6d6aL

Czemu npc w tej grze nazywa sie Gandalf i wyglada jak Gandalf? ._.

Jeszcze ten LichKing w poczatkowym dialogu

Czy tylko mnie to przypomina gry rodem z R2??

Edit:Zobaczyłem,zagrałem i ciągle ten sam wniosek.

Czy tylko mnie to przypomina gry rodem z R2??Edit:Zobaczyłem,zagrałem i ciągle ten sam wniosek.

Co masz na myśli pisząc R2?

Czemu npc w tej grze nazywa sie Gandalf i wyglada jak Gandalf? ._.Jeszcze ten LichKing w poczatkowym dialogu

Imion się nie wybiera;)

a tak na serio nie mam pojęcia dlaczego tak się nazywają, nie jestem autorem gry. Chodzi mi o sam fun z rozgrywki, która jest całkiem przyjemna (przynajmniej dla mnie)

Co masz na myśli pisząc R2?

Reality Squared Games (Hong Kong R2 GAME CO., LIMITED), also known as R2Games or simply R2.

Cześć!

Ostatnio gram w grę przeglądarkową pt. Legion Śmierci, która doczekała się niedawno polskiego serwera. Postanowiłem nieco ja opisać i wam ją przybliżyć.

Legion%2B%C5%9Amierci%2B250x130%2Bwww.ko

Przygodę rozpoczynamy wybierając jedna z 3 podstawowych klas (mag, wojownik z mieczem dwuręcznym lub łucznik)
Na uwagę zasługuje bardzo ciekawie rozwiązany system postaci oraz tworzenia i ulepszania przedmiotów, który moim zdaniem jest najciekawszym elementem całej gry.
Walka toczy się w systemie turowym (cios za cios) co jest częstym widokiem w grach browserowych. Oprócz naszego głównego bohatera możemy rekrutować do drużyny innych towarzyszy którzy pomagają znacząco w walce.

Taktyczne ustawienie pozycji oraz ekwipunek każdej z postaci to klucz do wygranej każdej bitwy.
Legion śmierci oferuje również walki na arenie z innymi graczami czy wspólne walki z tzw. Raidbossami (smoki, wielkie bestie)

Gra jest całkowicie spolszczona!

Po osiągnięciu 30 lvl gra zaczyna się na dobre elitarne instancje , klanowe raidboss-y z
których lecą niezłe itemki, ataki oraz obrona fortec razem z klanem, walki na arenie,

P.S: obecnie mam 37 lvl (Łucznik)

Filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=fh2CG6d6aL