TERA/AION od poczatku

Gramy w TERE z nizej wymienionych przyczyn. Oraz wygranej ankiety przez TERE - z doswiadczeni wiem , ze z Aiona po 1 dniu quitnie przynajmniej 80% osob , ktore chca zagrac bo nie ebdzie wam pasowac , ze gold packi , ze wolno sie lvluje , ze end gamowcow dogonicie lub nigdy nie dogonicie itd itp dlatego tez wybrana zostala TERA. Wiem , ze czesc osob chcacych zagarc nie pogra poniewaz ma za slabe pc jednak TERA a AION ma praktycznie te same wymagania wiec nie widze problemu wiekszego :)

Tera! to jest to , jeśli chcesz pograć , pisz pv !:D

Dodalem ankiety wiec smialo glosowac

W Tere tez moge pyknać

na jakim serwerze gracie ?

jak narazie 5 - 4 dla TERY o 16 napisze w co gramy

7-4 . Tera pełną parą panowie :D

Również jestem za Terą. :)

Jeśli będzie już wiadomo w co gramy to jakiś TS czy coś planujemy?? :)

PS. ZAKLEPUJĘ HEALERA!!! :D

TERA ze wzgledu na czestsze update i brak p2w oraz gold packow . W aionie nie dogonimy end game przez conajmniej pol roku lub wiecej w TERZE duzo szybciej + TERA-duzo fajniejsze instancje oraz brak chorego comunity z aiona.(barusa)

CO do servera - WERSJA EU : SERVER PVP KILLAN

TS: 178.217.190.62:6430 w zaleznosci od ilosci ludzi powieksze sloty narazie jest 5

CO do samej gry pewnie dopiero od jutra dopiero lub wieczorem dzis.

Powiększ slot na TS bo pisze że full jest ;)

I może dzisiaj jeszcze zaczniemy?? np. 20.30? :)

Dzis nie zaczniemy bo gra musi sie sciagnac ts jest na 5 slotow narazie tyle osob nie bylo

aa no spoko. :)

Siemanko, mozna sie podlaczyc? :P

oczywiscie.

Moj nick w grze Drazler bede zalowagny za 15 min do kogo sie zglosic albo jakis TS bo ten co zostal podany wyzej jest pusty

może się umówmy na konkretną godzinę jutro :)

Mi o 17 by pasowalo moze 16;30 najwczesniej do 15 pracuje wiec wczesniej nie ma szans.

Ja rowniez pracuje wiec bede ok godz 19-21

Obecnie gram pod nickiem Drazler

no to jutro o 16 na tym ts co podales

Ja pracuję również do 17, to pojawię się najwcześniej ok 18 :)