FF XIV Cerberus

Hej, zastanawiałem się ostatnio, czy nie ma tu może jakichś użytkowników, którzy grają w FF XIV na Cerberusie. Mam FC, ale nie posiada ono TS'a, a miło byłoby mieć z kim pograć i porozmawiać :) Można byłoby pobiegać razem od początku (okazja do podexpienia Conjurera ^^), albo po prostu porobić jakieś dungeony. Preferowany Skype, ale TS'a przeboleję. Zapraszam. :)

99% polaków siedzi na Moogle, więc powodzenia.

Nigdy nie rozumiałem komentarzy tego typu, zwyczajny offtop i nie wprowadzanie niczego w temacie... Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale to "większość", więc nie "wszyscy". Rada na przyszłość, jeżeli nie masz zamiaru pisać nic w temacie - nie pisz w ogóle, poważnie. A za powodzenia dziękuję, może i się przyda. Tak czy inaczej wciąż zachęcam do wspólnej gry. :)

Nigdy nie rozumiałem komentarzy tego typu, zwyczajny offtop i nie wprowadzanie niczego w temacie... Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale to "większość", więc nie "wszyscy". Rada na przyszłość, jeżeli nie masz zamiaru pisać nic w temacie - nie pisz w ogóle, poważnie. A za powodzenia dziękuję, może i się przyda. Tak czy inaczej wciąż zachęcam do wspólnej gry.

To zdecydowana większość, mam na myśli że nie znam nikgo, albo nie znam nikgo kto zna kogoś kto zna kogoś kto gra na Cerberusie. Polacy zbierają się na Moogle i tyle, są tym 3 duże aktywne gildie, tam o wiele prędzej znajdziesz kogoś do gry.

Po co ta agresja?

@Up

Szkoda słów.

@Topic

Odświeżam, wciąż szukam chętnych. :)

Tutaj jest jakiś polski FC, zobacz: http://finalfantasyxiv.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=79

To FC już nie istnieje. Poza tym nie szukam FC, bo mam bardzo dobre, zgrane i rozwinięte (nie polskie). Szukam tylko kilku osób, żeby pobiegać, poexpić, czy porobić z nimi dungeony i ogólnie mieć z kim porozmawiać/powymieniać się wrażeniami z gry. ^^ Nic więcej. :) Jak ktoś gra na Cerberusie, to niech się zgłosi, nie musicie mnie do takich osób odsyłać, ale dzięki za chęci Might. :D

Odświeżam~

Odświeżam

Hej, zastanawiałem się ostatnio, czy nie ma tu może jakichś użytkowników, którzy grają w FF XIV na Cerberusie. Mam FC, ale nie posiada ono TS'a, a miło byłoby mieć z kim pograć i porozmawiać :) Można byłoby pobiegać razem od początku (okazja do podexpienia Conjurera ^^), albo po prostu porobić jakieś dungeony. Preferowany Skype, ale TS'a przeboleję. Zapraszam. :)