Blaumro i brak zainteresowania własnym fachem

Czołem. Pożalić się muszę na moderatora blaumro. Powód? A no, bezrefleksyjne rzucanie warnami. Przejdę od razu do sedna.

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/67549-ktos-do-left4dead-2/#entry512814

Chodzi dokładnie o ten temat. Zacytuję własny post i wyjaśnię jego treść.

Jak widzę twój nick, od razu odechciało mi się grać.[1] Zresztą masz 8 godzin i na expercie nie dasz rady, więc jesteś mi poniekąd zbędny.[2] Proponuję najpierw samemu coś ugrać, a dopiero potem szukać ekipy.
  • Tu, pomiędzy 'twój' a 'nick' było słowo 'kretyński'. Oczywiście, obraza straszliwa. Doskonale o tym wiem. Ale stawiam tutaj dwa pytania: Czy na prawdę traktuje się tak każdego użytkownika, i nawet nie zadać sobie pytania: "Ma dużo procentów, a tu takie wyzwisko, autor kaw i inne takie. Może wie co robi?" - nic. Liczyłem, że ktoś by mógł najpierw zapytać, czemu. Nie mówię tu o ulgowym traktowaniu, broń Szatanie, ale no litości. Wystarczyło nie traktować każdego po macoszemu. Koniec końców, chodziło mi o jego nick na Steamie, który brzmiał, za przeproszeniem: "Rucham dziwki 69". No, to jeżeli ten nie jest kretyński, to ja już nie wiem, jaki jest. Teraz jest już jak widać kilka nowych.

http://i.imgur.com/1KEAScb.png

Miałem również wersję z pełną nazwą, ale niestety - kochany Steam. A dwa, usunąłem przypadkiem poprzedni plik czyszcząc pulpit.

  • Drugi fragment również spotkał się z oburzeniem, bo przecież tak straszliwie go uprzediotowiłem i w ogóle, co to za seks. A no. Tak się złożyło, że Gorky ma tak zwanych kolegów(o czym wiekszość zdaje się zapominać, również o swoich własnych) i gra w Left 4 Deada 2 oraz Alien Swarma z dwoma osobami. Więc chętnie spotkałby czwartego, w miarę doświadczonego gracza na swojej drodze i równie chętnie przyjąłby go do "swojej" drużyny.

Tak, pretensje mam. Czy jak to inni nazywają, ból dolnej części pleców. Straciłem dwa tygodnie na kawy, bez możliwości złożenia wcześniej jakiegokolwiek wytłumaczenia czy czegokolwiek(Bo przez lata funkcjonowania forum, każdy zapomniał żeby pozwolić zbanowanemu się odezwać do kogokolwiek bez potrzeby mieszania do spraw innych). Miałem przez to niemożliwy wgląd na forum, kawy po raz kolejny, nie dość że wymierające poniekąd same z siebie - opóźniane przez takie właśne jajca. Po co to. Czy na prawdę jest taki problem, aby zapytać, czy na rangę moderatorów przyjmuje się samych arogantów, którzy rangę tutaj traktują jako życiowy sukces. No, smutna żabka na koniec, hej.

ps. pomijam, że obelżywe, bądź co bądź: "Gorky-f*ck-tory" naszemu blaumro umknęło. Smutne. Interesujący przejaw obiektywizmu i zwyczajnej zawiści, ale co tam.

Co prawda obrazą tego nazwać nie można, odnosiłeś się bezpośrednio do jego nicku, a nie osoby... No ale litości, czy Ty musisz wszędzie wrzucać te Twoje komentarze, właśnie w takim stylu? Nie dziw się, że dostałeś warna, jak nie za obrazę, to powinien być za offtop. Bądźmy ze sobą szczerzy, gość (rucham dziwki 69, czy nie, ale jednak) szuka ekipy do grania w Left4Dead2(?), a Ty odpisujesz, że TY - JEGO do niczego nie potrzebujesz. Jeszcze masz czelność składać zażalenia, nikt się za Tobą nie wstawi, bo 1. podpadłeś już wielu osobom na forum swoim "specyficznym" typem komentarzy, a 2. warn całkowicie zasłużony.

Daj sobie spokój, to forum i tak umiera. Niech każdy robi sobie co chce :)

Jeny, znowu Ty. Polecam Ci usiąść w kącie, wziąć do kieszeni żyletkę (na czarną godzinę) i sobie popłakać.

Po 1 - Czy nick odzwierciedla osobowość? To jest Steam, każdy może pobawić się z różnymi nickami, sam mam konto w Lolu z nickiem Saiyan666 (żal.pl) i wydaje mi się, że nie jestem jakimś debilem.

Po 2 - Cytuję "Zresztą masz 8 godzin i na expercie nie dasz rady, więc jesteś mi poniekąd zbędny." Ktoś pisał, że chce z Tobą grać? Po prostu sobie napisałeś, jak jakiś super ważniak, że nie jest Ci potrzebny, kogo to obchodzi, nie mogłeś sobie odpuścić i tego nie pisać?

Czasem mam wrażenie, że jesteś jakimś internetowym fajterem, szukasz zaczepki, przegrywasz, a potem piszesz temat w zażaleniach.

http://img2.cda.pl/g/48600_ebacadccfeb96aad5f0b69e741b660b9.jpeg

Co prawda obrazą tego nazwać nie można, odnosiłeś się bezpośrednio do jego nicku, a nie osoby... No ale litości, czy Ty musisz wszędzie wrzucać te Twoje komentarze, właśnie w takim stylu? Nie dziw się, że dostałeś warna, jak nie za obrazę, to powinien być za offtop. Bądźmy ze sobą szczerzy, gość (rucham dziwki 69, czy nie, ale jednak) szuka ekipy do grania w Left4Dead2(?), a Ty odpisujesz, że TY - JEGO do niczego nie potrzebujesz. Jeszcze masz czelność składać zażalenia, nikt się za Tobą nie wstawi, bo 1. podpadłeś już wielu osobom na forum swoim "specyficznym" typem komentarzy, a 2. warn całkowicie zasłużony.

Nie potrzebuję go, bo szukałem ekipy. Zaproponowałem więc, aby pograł to chętnie go przyjmę do doświadczonego teamu, z dwoma personami, które potrafią mówić o czym innym niż MMO. Ba, jedna z tych person to nawet kobieta. Coś niespotykanego!

nikt się za Tobą nie wstawi, bo 1. podpadłeś już wielu osobom na forum swoim "specyficznym" typem komentarzy,

A musi? Tu chodzi o obiektywizm. Nie szukam powszechnej aprobaty, mogę podpaść każdemu i nie czuć się z tego powodu urażony. Nie utożsamiam się tu z nikim oraz nie szukam kolegów jak większość. A czelność zażaleń mam składać, bo mogę i od tego one są. Derpblade, serio. Nie zacznę się podobać innym, bo wylecę z forum o średniej wieku 15. Raczej śmieszy mnie to poważne traktowanie forum o gierkach i nauka moralności od dwudziestolatka, który w życiu nic nie widział. Oczywiście, nie sugeruję że ze mną jest inaczej. Też niewiele zobaczyłem.

Po 1 - Czy nick odzwierciedla osobowość? To jest Steam, każdy może pobawić się z różnymi nickami,

Dlatego napisałem, nick, nie on. Nie zniżyłbym się do poziomu obrażania kogokolwiek w taki sposób i to za taką błahostkę.

Czasem mam wrażenie, że jesteś jakimś internetowym fajterem, szukasz zaczepki, przegrywasz, a potem piszesz temat w zażaleniach.

Nie, po prostu nie boję się sporów i bronię swoich racji. Coś tak skrajnie normalnego, tu jest wręcz istnym ewenementem. Już nie wspomnę o tym, że sam teraz mnie zaczepiłeś tekścikiem na temat płaczu w kącie z żyletkami. Zakładasz nowy temat?

Po prostu sobie napisałeś, jak jakiś super ważniak, że nie jest Ci potrzebny, kogo to obchodzi, nie mogłeś sobie odpuścić i tego nie pisać?

W sumie mogłem. Miałem się spodziewać, że ktoś będzie miał mi to za złe? Jeżeli ma, niech mi to napisze na PW, że nie spodobał mu się mój ton wypowiedzi. Przeproszę i skasuję. Nie jestem żadnym robocikiem, który sobie klepie w klawiaturkę(za którego mnie masz, ta twoja kochana odgórność), a na prawdę jestem w stanie zareagować na innych. Jak ktoś by ci zajął miejsce parkingowe, przebijasz mu opony nożem, a potem dzwonisz na 986, czy może najpierw grzecznie prosisz - aby odjechał?

Nie potrzebuję go, bo szukałem ekipy. Zaproponowałem więc, aby pograł to chętnie go przyjmę do doświadczonego teamu, z dwoma personami, które potrafią mówić o czym innym niż MMO. Ba, jedna z tych person to nawet kobieta. Coś niespotykanego!

Chwalisz się czy żalisz?

Raczej śmieszy mnie to poważne traktowanie forum o gierkach i nauka moralności od dwudziestolatka, który w życiu nic nie widział. Oczywiście, nie sugeruję że ze mną jest inaczej. Też niewiele zobaczyłem.

To jakim prawem, szydzisz z dwudziestolatka, który nic nie widział, jeżeli sam taki jesteś?

Śmieszy mnie te Twoje podejście do tego forum, piszesz, że większość do 15 latkowie, że jest syf na forum, a dalej tu jesteś, bronisz swoich racji i odwołujesz się od warna. Z jakiej racji?

"Nie jestem żadnym robocikiem, który sobie klepie w klawiaturkę(za którego mnie masz, ta twoja kochana odgórność), a na prawdę jestem w stanie zareagować na innych."

No popatrz, a ja odnoszę wrażenie, że jesteś osobą, która jest do wszystkiego negatywnie nastawiona i musi, ale MUSI coś skrytykować.

"Jak ktoś by ci zajął miejsce parkingowe, przebijasz mu opony nożem, a potem dzwonisz na 986, czy może najpierw grzecznie prosisz - aby odjechał?"

Świetny przykład, szkoda, że taki mały prawdopodobny. Faktycznie, porównanie przebicia opon za które mogę mieć problemy z policją, a zgłoszenie chamskiego posta jest inteligentne. :)

Ta... "Cudowne słówka, ale przeczytaj temat jakoś dokładniej dobry człowieku. Nie pasował, zaproponowałem więc aby pograł, wtedy zacznie pasować. Liczyłem, że w miarę porządny team go zainteresuje. "

Jakoś mi się nie wydaję "Jak widzę twój nick, od razu odechciało mi się grać. Zresztą masz 8 godzin i na expercie nie dasz rady, więc jesteś mi poniekąd zbędny. Proponuję najpierw samemu coś ugrać, a dopiero potem szukać ekipy."

No tego co napisałeś pasowało by - " Cześć, mógłbym z Tobą pograć, ale niestety mam zgraną ekipę i wolałbym kogoś ogarniętego, napisz jak się trochę podszkolisz"

Może i jestem tu nowy i mało ważny, ale wbijasz się kolesiowi do tematu, mówisz że nie pasuje do Twojej ekipy więc nie ma po co w ogóle szukać, jeszcze go wyzywasz i płaczesz za zasłużonego warna?

Widzą słomę w oku moim, a nie widzą belki w własnym...

Chwalisz się czy żalisz?To jakim prawem, szydzisz z dwudziestolatka, który nic nie widział, jeżeli sam taki jesteś?Śmieszy mnie te Twoje podejście do tego forum, piszesz, że większość do 15 latkowie, że jest syf na forum, a dalej tu jesteś, bronisz swoich racji i odwołujesz się od warna. Z jakiej racji?

1. Odpowiadam na twoje pytanie.

2. Bo dwudziestolatek szydził ze mnie jeszcze 10 minut temu.

3. Bo jestem autorem kaw, zgłosiłem się z własnej nie zaprogramowanej woli i mam zamiar dbać o temat, którego się podjąłem. A to nieporozumienie wymusiło na mnie dwutygodniowy poślizg z tematami do dyskusji w niemalże jedynym dziale, gdzie nie rozmawia się stricte o grach.

No popatrz, a ja odnoszę wrażenie, że jesteś osobą, która jest do wszystkiego negatywnie nastawiona i musi, ale MUSI coś skrytykować.

Tak, a w szkole rzucam kredkami w koleżankę. No weź się zlituj... są rzeczy, które mi się podobają. Nie musi mi się podobać to co wszystkim, zaznaczam.

Może i jestem tu nowy i mało ważny, ale wbijasz się kolesiowi do tematu, mówisz że nie pasuje do Twojej ekipy więc nie ma po co w ogóle szukać, jeszcze go wyzywasz i płaczesz za zasłużonego warna?Widzą słomę w oku moim, a nie widzą belki w własnym...

Cudowne słówka, ale przeczytaj temat jakoś dokładniej dobry człowieku. Nie pasował, zaproponowałem więc aby pograł, wtedy zacznie pasować. Liczyłem, że w miarę porządny team go zainteresuje.

ps. końcówka brzmi bardzo dumnie, twoja odgórność nabiera kolorów.

Świetny przykład, szkoda, że taki mały prawdopodobny. Faktycznie, porównanie przebicia opon za które mogę mieć problemy z policją, a zgłoszenie chamskiego posta jest inteligentne.

Prawdopodobieństwo jest nieistotne. Podstaw sobie tutaj co tylko zechcesz, ale przestań mnie już umoralniać. Nudzisz.

No tego co napisałeś pasowało by - " Cześć, mógłbym z Tobą pograć, ale niestety mam zgraną ekipę i wolałbym kogoś ogarniętego, napisz jak się trochę podszkolisz"

Świetnie! Dziękuję ci, że tak doskonale tłumaczysz mi jak obchodzić się z ludźmi! Powtarzam, jeżeli ktoś to odebrał jako nietakt, a mógł i sam przyznaję że to nie jest szczyt bycia milutkim(a całe szczęście, za takiego nie uchodzę) to spoko.

(...)Cudowne słówka, ale przeczytaj temat jakoś dokładniej dobry człowieku. Nie pasował, zaproponowałem więc aby pograł, wtedy zacznie pasować. Liczyłem, że w miarę porządny team go zainteresuje. (...)

Jak ty w ten sposób proponujesz ludziom wspólne granie, to nie chcę wiedzieć jak wyglądasz kiedy sie zdenerwujesz...

Moim zdaniem minimum kultury zobowiązuje, w szczególności w nie swoim temacie.

Nudzisz to Ty, mój kolego. :) Odgórność? Od długiego czasu, gdy widzę Twoje posty zaobserwowałem, że to TY zachowujesz się odgórnie. Wszystkie posty pisane przez Ciebie wyglądają, jakbyś należał do "rasy panów".

Nudzisz to Ty, mój kolego. Odgórność? Od długiego czasu, gdy widzę Twoje posty zaobserwowałem, że to TY zachowujesz się odgórnie. Wszystkie posty pisane przez Ciebie wyglądają, jakbyś należał to "rasy panów".

Mhm. Ale wiesz, przepraszam za mój nietakt i niegodziwość, ale jeżeli już tak piszesz w sposób napchany emocjami, to pozwolisz, że coś ci powiem. Nie dorosłeś na tyle, aby nie traktować obojętności wobec siebie jako atak czy odgórne traktowanie. A ja właśnie traktuję cię i każdego innego tutaj w sposób obojętny. Jeżeli to jest tak niesamowicie problematyczne, doskonale, niech tak będzie. Ale przestań kiwać głową przy kompie i chichotać, jak to kogoś nie pocisnąłeś. Bo nie pocisnąłeś. ;)

Gorki po prostu skończ. Skończ i przestań wymyślać te teorie spiskowe. Bardzo Cię proszę daruj sobie, bo zanim się obejrzysz zabrniesz za daleko.

Ty się typie ciesz, że nie wywalili cie na zbity pysk z funkcji moda, bo to powinni zrobić. Typ został potraktowany strasznie po macoszemu, i śmie zakładać temat, w którym spina dupe. Beka jak w polskim sejmie.

Ty się typie ciesz, że nie wywalili cie na zbity pysk z funkcji moda, bo to powinni zrobić. Typ został potraktowany strasznie po macoszemu, i śmie zakładać temat, w którym spina dupe. Beka jak w polskim sejmie.

Nie jestem moderatorem.

Nie masz pojęcia czy jestem na tyle dojrzały, aby traktować obojętność jako atak, a poza tym nie traktuję tego jak atak. Według mnie ani razu Ci nie pocisnąłem. :) Pozdrawiam.

Cudowne słówka, ale przeczytaj temat jakoś dokładniej dobry człowieku. Nie pasował, zaproponowałem więc aby pograł, wtedy zacznie pasować. Liczyłem, że w miarę porządny team go zainteresuje.

Chyba nie potrafię czytać, bo nie próbowałeś go zachęcić do żadnego teamu. Zamiast tego powiedziałeś "idź se pograj i nie zawracaj mi gitary, bo gówno wiesz o grze". Tak, jakby osoba z 8h na liczniku nie mogła pograć z jakąś ekipą, bo jest zbyt niedoświadczona. I jeszcze się dziwisz, że dostałeś warna za to? Był jak najbardziej zasłużony, a to, że nie mogłeś zakładać tematów w Kawie - cóż, to nie tak, że dostaniesz dyspensę tylko dlatego, że jesteś panem od rozpoczynania dyskusji. Powód warna nieco nieszczęśliwy, ale samego warna dostać powinieneś.

Jedyna rzecz z którą się zgodzę to fakt, iż ktoś inny za "GorkyFuck-tory" powinien dostać warna - to jest bezpośrednia obraza usera i czyste chamstwo.

Chyba nie potrafię czytać, bo nie próbowałeś go zachęcić do żadnego teamu. Zamiast tego powiedziałeś "idź se pograj i nie zawracaj mi gitary, bo gówno wiesz o grze". Tak, jakby osoba z 8h na liczniku nie mogła pograć z jakąś ekipą, bo jest zbyt niedoświadczona. I jeszcze się dziwisz, że dostałeś warna za to? Był jak najbardziej zasłużony, a to, że nie mogłeś zakładać tematów w Kawie - cóż, to nie tak, że dostaniesz dyspensę tylko dlatego, że jesteś panem od rozpoczynania dyskusji. Powód warna nieco nieszczęśliwy, ale samego warna dostać powinieneś.Jedyna rzecz z którą się zgodzę to fakt, iż ktoś inny za "GorkyFuck-tory" powinien dostać warna - to jest bezpośrednia obraza usera i czyste chamstwo.

Dostałem warna za obrazę, nie za bycie chamem. Gdybym dostawał procenty za bycie chamem, wyleciałbym z tego forum w dwa dni. Blaumro zwyczajnie nadinterpretował moje słowa, aby móc się później z dumą obnosić tym na TSIe. Znam takich jak on aż na wyrost. Niech to nie zabrzmi płytko, ani niech nie myślcie że doszukuję się tutaj teorii spiskowych. Ale serio, moja opinia tutaj nie należy do tych najbardziej pożądanych, przypuszczam więc że miała w tym swój udział.

że nie mogłeś zakładać tematów w Kawie - cóż, to nie tak, że dostaniesz dyspensę tylko dlatego

Niczego się nie spodziewałem, ba - odmówiłbym specjalnego traktowania. To było zagranie raczej nie fair wobec nie tyle co mnie, a działu kaw. Tylko o to mi chodzi, bo zadałem sobie trud i próbuję jakoś tam o to dbać. Mieliśmy wielce dyskutować, po to był ten dział, a jednak stał po raz kolejny nieruchomo, mimo że wielu jest przeciw istnieniu kaw.

ps. zastanawia mnie, czy jest tutaj ktokolwiek, kto mógłby z ręką na sercu poświadczyć, że byłbym w stanie kogoś wyzwać wprost i to o taką absurdalną rzecz? No litości.

O jejku, przecież to autor kaw. Takie to dziwne, że każdy jest traktowany jednakowo? Z resztą każdy twój post jaki widziałem to narzekanie więc w/e no1 care. Warn za obrazę to warn za obrazę. Pępkiem świata nie jesteś.

A ja śmiem zgodzić się z Gorkim biorąc pod uwagę kwestię działu kawa na ławę. Gorki jest jaki jest i może nie dobiera odpowiednich słów do swojej wypowiedzi, ale nigdy nie obraził nikogo bezpośrednio, a całą sprawę z nietaktownym postem można było rozwiązać w mniej inwazyjny sposób.

To niech mi zdejmą połowę warnów, bo też nikogo bezpośrednio nie obraziłem lelz. Dostał to dostał, wyzwał więc po co ta gadka.