Cześć, z tej strony Raf :D

Hejo. Z tej strony Rafał. Pochodze z małej wsi, uczę się technikum informatycznym (3 rok.) Na forum trafilem w poszukiwaniu MMO juz ponad rok temu, jakoś nie kwapiłem się do rejestracji i byłem raczej anonimowym userem :D

Jestem tu głownie dla rozrywki i wypełniania wolnego czasu, przyciągnał mnie tutaj dział "kawa na ławe" w którym poruszacie na prawde fajne tematy oraz w poszukiwaniu jakichś znajomości.

Interesuje się grafiką komputerową (od 13 roku życia, mimo że były to tylko małe avatary i sygnatury w gimpie), rysunkiem (od kilku lat), czytam dużo fantasy i kocham się w anime, którym zaraził mnie mój kolega w dzieciństwie i wciągnęło mnie to na maksa, aż do dziasiaj. To chyba tyle odemnie. Pozdrawiam.

Witaj, miłego pobytu życzę. :)

Czołem. Znajdziesz tu swoje miejsce na pewno. Życzę miłego pobytu i jak najbardziej zapraszam do działu z kawą.

Witaj kolego :)

Witam!

Siemanko:3

To witamy :)

Widze TI (3klasa) to wlaściwie jak ja.

Co ciebie w tym kierunku najbardziej pociaga?

Mnie hardware + html…

Hmm

Cały ten kierunek jest ciekawy. Lubie przedmioty scisłe i komputery oraz wydawalo mi sie ze moze rozwine sie tez jako grafik (marzenia legly w gruzach w 2 klasie :D), dlatego wybrałem TI. Programowanie mam dopiero w tym roku c++ i java script wiec duzo o tym nie powiem, ale jest super fajnie.

Jak u Ciebie z egzaminem(E-12)?

Szkla "nawaliła" i dopiero teraz w styczniu go bede miał... ale na luzie zdam, wszystkie inne zdłem (te co były).

Gorzej będzie z e13…

Hej, miłego pobytu :)

Witaj Bracie!

Hejo. Z tej strony Rafał. Pochodze z małej wsi, uczę się technikum informatycznym (3 rok.) Na forum trafilem w poszukiwaniu MMO juz ponad rok temu, jakoś nie kwapiłem się do rejestracji i byłem raczej anonimowym userem :D

Jestem tu głownie dla rozrywki i wypełniania wolnego czasu, przyciągnał mnie tutaj dział "kawa na ławe" w którym poruszacie na prawde fajne tematy oraz w poszukiwaniu jakichś znajomości.

Interesuje się grafiką komputerową (od 13 roku życia, mimo że były to tylko małe avatary i sygnatury w gimpie), rysunkiem (od kilku lat), czytam dużo fantasy i kocham się w anime, którym zaraził mnie mój kolega w dzieciństwie i wciągnęło mnie to na maksa, aż do dziasiaj. To chyba tyle odemnie. Pozdrawiam.