Kingdom Online

Siemano czy ktoś z was ma informację na temat tej gry ? Jakieś zapowiedzi,recenzje,info o obt itd

O OBT mamy dowiedzieć się lada chwila. Sprawdzaj stronę główną kingdom.nttgame.com. Sam czekam na tę grę, wydaje się, że będzie to ciekawy, klasyczny MMORPG z kilkoma ciekawymi features'ami, jak np. elementy strategiczne i territory wars.

Póki co trzeba ją wspierać na Steamie -> KLIK

Wiem kliknąłem TAK oby się dostali. Właśnie oby OBT była jak najszybciej :)

Wczoraj ruszyła OB potrwa do 8 grudnia. Ja dzisiaj zacznę testować. Zobaczymy co z tej gierki wyjdzie.

Co mogę powiedzieć dobiłem 9 lvl i po rozmowie z kolesiem od supportu (GM/Admin) stwierdzam :

- Gra ma potencjał. Jest stworzona bardziej pod esport Admin mawiał, że będą turnieje online/offline. Ciekawe

- Gra jest nastawiona pod PVP szybkie bicie lvl a potem walka na specjalnych arenach mini 4vs4

- Gra będzie f2p wychodzi 25-28 grudnia jakoś tak

- Teraz trwa otwarta beta i można grać do 45 poziomu co do wipe nie wiem jeszcze nic czy będzie czy nie

- Co do wojen o zamki jest to zrobione za***iście. Można kierować masyznami wojennymi / są elementy gry MOBA jak baza, która przywołuje nam pomocników. za***iście to wygląda.

- Lvle się bije szybko

- Brak p2w w sklepie można kupić głupoty za diamenty albo za kasę z gry. Zrobione serio super.

- Wbijajcie bo gra na prawdę jest super.

- Gra będzie wkrótce bardziej reklamowana na rynek europejski czyli mniej turków.

POLECAM SERDECZNIE

No ja tez juz gralem. Mi sie podoba. Przypomina troche Knight Online. Moj gg jak cos to 2562349.

Wiecie cos na temat pvp ? Chodzi mi o raczej takie pvp na low lvl. Zeby obecnie za bardzo sie nie nudzic.

Jesli chodzi o terrtory wars to ilosc osob nieograniczona ?

Siemano czy ktoś z was ma informację na temat tej gry ? Jakieś zapowiedzi,recenzje,info o obt itd