Anime podobne do

Witam wszystkich fanów animców! Szukam tytułów podobnych do :

- Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai

- Toradora!

- White Album 2 [ pierwszej części nie oglądałem bo podobno wypada bardzo słabo w porównaniu do 2 ]

- Nisekoi

- Tasogare Otome x Amnesia

Czyli ogólnie rzecz biorąc tematy : szkoła, studia, romans może z lekką dozą zjawisk nadprzyrodzonych, fantasy.

Pozdrawiam! :)

@edit

W razie wątpliwości to mój MAL : myanimelist.net/animelist/secretiv

Clannad, Kokoro Connect, Hyouka, Sakurasou no Pet na Kanojo, Ao Haru Ride, Higashi no Eden, Kaichou wa Mida Sama!.

no tyle ode mnie.
myślę że coś z tego Cie na pewno zainteresuje.
:3

Z pewnością polecam obejrzeć Kokoro Connect, powinno przypaść Ci do gustu. (Widze, że masz w "Watching", więc priorytetowo radze oglądnąć).

I reszta, które mogą Ci się spodobać:

- Clannad, Air I Kanon (oglądałem tylko Clannad, ale podobno reszta jest w miarę podobna, czyli skuteczne wyciskacze łez ze wzruszenia)

- Date A Live (+DaL II) - coś z lekkim klimatem, fanserwisem, koncepcja ratowania świata poprzez randkowanie.

- Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru - codzienne życie nieco aspołecznego chłopaka, jeśli szukasz romansu czy fantasy to tutaj ich nie znajdziesz, niemniej jednak polecam ów anime.

- Kaichou wa Maid-sama! - dobry romans i nie gorsza komedia.

- Ichiban Ushiro no Daimaou - fantasy z elementami komedii i ecchi.

Rzucę Ci jeszcze kilka tytułów bez opisu, może któryś Cię zaciekawi, chociaż nieco odbiegać mogą od twoich wymagań:

- Strike than Blood.

- NHK ni Youkoso!

- Tokyo Ravens.

- Seirei Tsukai no Blade Dance.

Wielkie dzięki! Najprawdopodobniej wezmę się w pierwszej kolejności za Kokoro Connect a następnie Clannad.
Słyszeliście może coś o True Tears lub Golden Time?

Polecam Golden Time mój ulubiony romans wśród anime.

Ja zaś Golden Time nie polecam.
Dużo słabsze od Toradory (obie serie tej samej autorki), przekolorowane, mega irytujący główny bohater, ciągnąca się nuda.
Nie powiem że anime nie miało paru dobrych momentów ale ogólnie typowa średniawka.
A co do True Tears - to anime może Cie albo mega wk***i* albo ucieszyć. Zależy od podejścia.

Myślę że główny bohater od początku taki już miał być, poza tym nawet nie zaprzeczam że czasami akcja robi się monotonna ale końcówka jest genialna. A jeśli chodzi o Toradore to według mnie mało jest w nim prawdziwego romansu dopiero na samym końcu coś się dzieje.

Ja zaś Golden Time nie polecam.Dużo słabsze od Toradory (obie serie tej samej autorki), przekolorowane, mega irytujący główny bohater, ciągnąca się nuda.Nie powiem że anime nie miało paru dobrych momentów ale ogólnie typowa średniawka.A co do True Tears - to anime może Cie albo mega wk***i* albo ucieszyć. Zależy od podejścia.

Simax co masz na myśli mówiąc " zależy od podejścia "?

Kotoura-san i sakurasou no pet, idealnie wpasowane w tematykę, bardzo przyjemnie się oglądało, humoru nie brakuje, elementów tragizmu również.

Simax co masz na myśli mówiąc " zależy od podejścia "?

Chodzi o to że to anime jest dosyć specyficzne.

Zakończenie niektórym pasuje, innych doprowadza do szału (np. mnie), ale znam osoby którym to pasowało.

Wszystko zależy od tego jak bardzo się przywiążesz do danego bohatera i jak ocenisz zakończenie tego anime wg. swoich kryteriów.

Myślę że główny bohater od początku taki już miał być, poza tym nawet nie zaprzeczam że czasami akcja robi się monotonna ale końcówka jest genialna. A jeśli chodzi o Toradore to według mnie mało jest w nim prawdziwego romansu dopiero na samym końcu coś się dzieje.

Genialna końcówka w Golden Time...? Była przewidywalna do bólu i strasznie płytko wykreowana. Ale to tylko moje zdanie - zero hejtu do Ciebie :3 (w/e dobrze że masz swoje zdanie). A co do Toradory to myślę, że nie wychwyciłeś wszystkich wątków romansu w tej serii :P

Nie chodzi o to że nie wychwyciłem wszystkich wątków, ale uważam że romans jest wtedy kiedy dwójka bohaterów jest ze sobą, a nie bawią się w jakieś podchody. Poza tym miałem namyśli prostoliniowość tej serii, oraz nie odczułem jakoś tak bardzo tych uczuć.

Witam wszystkich fanów animców! Szukam tytułów podobnych do :

- Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai

- Toradora!

- White Album 2 [ pierwszej części nie oglądałem bo podobno wypada bardzo słabo w porównaniu do 2 ]

- Nisekoi

- Tasogare Otome x Amnesia

Czyli ogólnie rzecz biorąc tematy : szkoła, studia, romans może z lekką dozą zjawisk nadprzyrodzonych, fantasy.

Pozdrawiam! :)

@edit

W razie wątpliwości to mój MAL : myanimelist.net/animelist/secretiv