Kilka pytań : )

Witajcie.
Chciałbym wam zadać kilka pytań dotyczących Vindictusa (WERSJA EU)

1. Jak prezentuje się sprawa z populacją? Jest z kim pobiegać czy raczej serwery świecą pustkami?
2. Czy produkcja jest P2W jak wszyscy wiemy to jest NEXON wiec to jest bardzo ważne pytanie :)
3. Czy PvP w tej grze istnieje? Bo patrząc chociażby na Dragon Nest w którym PVP to podstawa to ciekawi mnie czy w vindictusie ten typ rozgrywki odgrywa jakąś rolę.
4. Czy znajdą się jakieś polskie gildie?
5. Oraz czy warto wgl zaczynać przygodę z Vindictusem.

Jest z kim pobiegać, nie jest p2w, głównie stroje, jest pvp, są polskie gildie.

Tylko pobrać się nie da narazie , przynajmniej ja nie moge :/

Zależy co rozumiesz przez p2w bo ogólne jakichś ulepszeń do statów nie da się kupić ale za to można zakupić armory, bronie, jakieś duperele co zapobiegają niszczeniu przedmiotu w czasie ulepszania itp.

1. Jak prezentuje się sprawa z populacją? Jest z kim pobiegać czy raczej serwery świecą pustkami?

Jest sporo osób choć wielkich tłumów nie ma. Na pewno jednak jest z kim pograć.

2. Czy produkcja jest P2W jak wszyscy wiemy to jest NEXON wiec to jest bardzo ważne pytanie :)

Na pewno trochę jest, są np. paczki na NX, z których można wylosować drogi ekwipunek i zwoje. Są też rzeczy zwiększające np. szczęście, czyli loot. Ale ogólnie to nie jest nic co by sprawiało, że jest takie p2w że nie można grać, bo tak nie jest, można grać spokojnie bez wydawania pieniędzy.

3. Czy PvP w tej grze istnieje? Bo patrząc chociażby na Dragon Nest w którym PVP to podstawa to ciekawi mnie czy w vindictusie ten typ rozgrywki odgrywa jakąś rolę.

Są jakieś tam opcje PvP, choć za wiele Ci o tym nie powiem, bo mnie to po prostu nie obchodzi.

4. Czy znajdą się jakieś polskie gildie?

Kilka na pewno jest. Choć cudów nie oczekuj.

5. Oraz czy warto wgl zaczynać przygodę z Vindictusem.

Co to za głupie pytanie, sam przecież i tak musisz sprawdzić. Jak ktoś Ci powie, że nie warto bo akurat tak mu się przywidziało a nawet nigdy nie grał to zrezygnujesz z gry?

@Edit Zapomnialem sprawdzic daty ^^


1. Jak prezentuje się sprawa z populacją? Jest z kim pobiegać czy raczej serwery świecą pustkami?
Normalnie to wiekszosc graczy zobaczysz na
wyzszych poziomach, ale ze wyszla nowa postac to nawet na niskich poziomach jest sporo graczy.

Wiec jezeli masz zamiar grac to najlepiej wlasnie teraz.

2. Czy produkcja jest P2W jak wszyscy wiemy to jest NEXON wiec to jest bardzo ważne pytanie :)

Golda mozna wymienic na walute z Item Shopu (TIR Coins) wiec niby wszystko mozna kupic z Item Shopu. Sa tam rzeczy jak lepsze potki i zwoje do wskrzeszania gdy jestes martwy.
Gry P2W bym nie nazwal ale jezeli masz z 150zl miesiecznie na VVIP (Premium) to moze ci to zaoszczedzic sporo czasu.

3. Czy PvP w tej grze istnieje? Bo patrząc chociażby na Dragon Nest w którym PVP to podstawa to ciekawi mnie czy w vindictusie ten typ rozgrywki odgrywa jakąś rolę.
Istnieje ale to nie znaczy ze jest "fajny". PvP jest bardzo
niezbalansowane, nie wspomne juz o lagach.

4. Czy znajdą się jakieś polskie gildie?

Kilka jest ale nic wielkiego

5. Oraz czy warto wedlug zaczynać przygodę z Vindictusem.

Wedlug mnie tak

Witajcie.
Chciałbym wam zadać kilka pytań dotyczących Vindictusa (WERSJA EU)

1. Jak prezentuje się sprawa z populacją? Jest z kim pobiegać czy raczej serwery świecą pustkami?
2. Czy produkcja jest P2W jak wszyscy wiemy to jest NEXON wiec to jest bardzo ważne pytanie :)
3. Czy PvP w tej grze istnieje? Bo patrząc chociażby na Dragon Nest w którym PVP to podstawa to ciekawi mnie czy w vindictusie ten typ rozgrywki odgrywa jakąś rolę.
4. Czy znajdą się jakieś polskie gildie?
5. Oraz czy warto wgl zaczynać przygodę z Vindictusem.