Kupno wowa

Witam, zastanawiam sie nad kupnem wowa, jednak zalezy mi na wersjach pudełkowch począwszy od podstawki do najnowszego dodatku, może ktoś podesłać link, gdzie oraz za ile można nabyć WoWa ?

Dziękuje za odpowiedzi

Teraz można kupić chyba tylko Battlechesta (czyli wszystko razem, do MoP) i WoD. Jedynym rozwiązaniem, aby zaspokoić kolekcjonerskie zapędy, jest niestety kupno samych pudełek, których musisz poszukać na portalach aukcyjnych i im podobnych. :(

Jak będę w domu ( święta dopiero ) to powinienem gdzieś skompletować Vanilę i TBC w polskich pudłach :) Mogę oddać za przesyłkę i piwo

Do wywalenia, apka źle mi wysłała odpowiedź.

Co Do pudeł to allegro bądź ebaj.

Kup battlechesta a pudełka na allegro po 5zł chodzą.

Nie będę zakładał nowego tematu, spytam tutaj.

Może na początku wytłumaczę, w grach mmo lubię kolekcjonować to co się da ( jakieś karty mobków, tytuły, achievementy itp. ) czy jak zacznę grać w WOW'a teraz to będę mógł zdobyć wszystkie tytuły, pety, karty itp. ( czy co tam jest do zdobycia), czy były jakieś tytuły itp dostępne tylko przez np. miesiąc i jak sie nie zdobyło to pozamiatane, albo były do kupie w cash shopie prze pewien okres. NIE chodzi mi o skiny zbroi/broni tylko o rzeczy typu achievement'y czy tytuły. Dzięki za odpowiedź : )

@up Niestety jest wiele achi/mountow których juz nie zdobędziesz. Tytuły chyba wszystkie mozesz zdobyć.

Btw jezeli chcesz, moge ci wysłać rafa. Razem wyexpimy, a potem bedziemy robic achi i mounty.

@up Niestety jest wiele achi/mountow których juz nie zdobędziesz. Tytuły chyba wszystkie mozesz zdobyć. Btw jezeli chcesz, moge ci wysłać rafa. Razem wyexpimy, a potem bedziemy robic achi i mounty.

Nom, jest pare tytułów/achivementów których nie da się już zrobić a posiadanie ich daję Ci przyjemne uczucie i sprawia że łezka w oku się kręci. Mimo to jednak w WoWie jest tyle innych rzeczy do kolekcjonowania że to głowa mała (mounty, pety, zabawki, transmogryfikacje, naprawdę od groma tytułów i wiele innych). Tutaj masz listę mountów które są do zdobycia w grze wraz z podglądem 3D. WoW jest "królem" MMORPG właśnie dlatego że zawsze jest w nim co kolekcjonować, a z każdym następnym dodatkiem jest tego więcej i więcej.

Witam, zastanawiam sie nad kupnem wowa, jednak zalezy mi na wersjach pudełkowch począwszy od podstawki do najnowszego dodatku, może ktoś podesłać link, gdzie oraz za ile można nabyć WoWa ?

Dziękuje za odpowiedzi