Rangi Cs go

Siemka mam pytanko na jakiej zasadzie ssa przydzielane rangi w cs go ?? np po pierwszych 10 meczach i dalej jak to wyglada?

Tak naprawdę to nie ma żadnej zasady...Jednemu przyzna rangę po 5 meczach, innemu po 6, 7...Naprawdę różnie.

Wszystko zależy od twoich statystyk po meczu. Ile MVP jakie k/d ratio i pewnie jak to się ma do dobranych rang przeciwnika. System jest narzuty skomplikowany nóż ten w lolu.

Zapraszam do lektury :)
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=314758151

Jezeli bedziesz mial staty na plus i bedziesz gral przeciwko ranga jak twoje /wyzsze bedziesz awansowal po 3/4 meczach jednak uwierz wygrac 4 mecze pod zad jest bardzo trudno :) Dlatego od gold 3 zaczyna sie smiesznie...czesciej spadasz niz awansujesz jedynie premade i to dobrym mozna cos zaszalec:)

Gówno prawda, ten system jest pełen bezsensów. Miałem raz tak, że byłem pierwszy, wygrałem i spadłem w dół, a raz na odwrót, przegrałem i poszedłem do góry. Gdy wchodziłem z silver elite do gold 1, byłem 1/2/3 i musiałem wygrać 12 rund z rzędu. Swoją drogą, spadłem do silvera i irytuje mnie ta gra. Co drugą rundę jest smurf, ludzie, którzy grają rodem jak z turniejówek.

@ Co by nie pisać kolejnego posta, jaki wpis?

Ksarou czytałeś wpis?

Ehhh jeżeli chodzi o przyznawanie rang to wygląda to tak

1. Ile masz kili na koniec gry [ liczą się tylko te kile gdzie runda została wygrana, by ludzi co graja samemu wywalić z tych lepszych rang ]

2. Ile razy zostałeś MVP

3. rozbrojone / zaplantowane paki

4. Różnica między rundami drużyny wygranej a przegranej [ jeżeli mecz był zacięty nie ma znaczenia czy sie wygrało czy nie, lecz jeżeli dostaliście baty sromotne pkt są odejmowane ]

5. Teamdmg [ tutaj nie ma znaczenia ilu zabileś swoich tylko ile im zabraleś HP ]

To wszystko plus inne rzeczy które są trudne do opisania i wychodzą w trakcie gry niż to co opisałem, to wszystko jest sumowane i jakoś tam dzielone i wychodzi ogólna pkt meczu i według tej punktacji wasza ranga spada / rosnie

Natomiast nie mają znaczenia

1. Wygrane rundy [ same w sobie ]

2. Headshooty

3. Z jakiej broni sie gra

4. ranga innych

Podsumowywując system jest BARDZO DOBRY I SPRAWIEDLIWY gdzie nie przesądza o naszej randze fakt jakich nam ludzi dobiera, tylko jak my rzeczywiście gramy. i oczywiście na lepsze rangi trzeba wygrać X gier pod rząd, remis jest takim jokerem który nie przekreśla dego streaka tylko daje nam jeszcze szanse na zdobycie tej rangi.

i Taki przykład jeżeli mamy 30 fragów z czego 20 zostało nabitych w wygranych rundach, mamy sporo MVP i wynik meczy jest 16:15 dla nas dostaniemy wiecej tych pkt jeżeli byśmy mieli 30 fragów ale tylko 5 było by w rundach wygranych mieli byśmy strasznie mało MVP i nawet jeśli mecz zakonczył by się 16:6 dla nas. Taki system własnie działa w CS:GO i jest on BARDZO dobry bo sprawdza naszą prace zespołową niż samodzielne buszowanie po mapie.

Ranga innych graczy też ma wpływ... grając z globalami i mając jakieś fragi nie dostaniesz silvera czy innego boba. Nawet będąc cały czas top 1 a grając z silverami będziesz range wbijał stopniowo.

Siemka mam pytanko na jakiej zasadzie ssa przydzielane rangi w cs go ?? np po pierwszych 10 meczach i dalej jak to wyglada?