Sklep google play a metody płatności

Witam.

W związku z niedosytem spowodowanym jakością darmowych aplikacji (gier itd.) ze sklepu google planuje w przyszłości zakupić coś wymagającego wydania kilku złotych. Może ktoś mi (w dość banalny sposóB) objaśnić w jaki sposób mogę zapłacić za owe produkty? I najważniejsze, czy mogę płacić standardowym przelewem?

Miłego wieczoru i pozdrawiam :)

Z tego co patrzylem to jest mozliwosc tylko za pomoca karty platniczej lub debetowej wiec powinno pojsc.

Karta płatnicza lub debetowa jak napisał przedmówca, albo karty podarunkowe, ale nie za wszystko można nimi płacić, żaden przelew niestety w grę nie wchodzi.

Proponuję skoczyć do jakiegoś lepszego kiosku i kupić kartę podarunkową.

http://www.dobreprogramy.pl/Karty-podarunkowe-do-Google-Play-juz-w-Polsce,News,57056.html

Natomiast jeśli nie chcesz wydawać aż 50 zł (aplikacje w końcu nie są takie drogie..), poczytaj o kartach internetowych (do założenia w banku WBK)

Nieco jestem zawiedziony niemożnością płacenia przelewem :(

Mimo wszystko serdeczne dzięki za pomoc

Nie wiem jak w innych bankach, ale w ING możesz sobie założyć wirtualną kartę prepaid i z niej płacić za zakupy w play store, ja tak np robie.

Witam.

W związku z niedosytem spowodowanym jakością darmowych aplikacji (gier itd.) ze sklepu google planuje w przyszłości zakupić coś wymagającego wydania kilku złotych. Może ktoś mi (w dość banalny sposóB) objaśnić w jaki sposób mogę zapłacić za owe produkty? I najważniejsze, czy mogę płacić standardowym przelewem?

Miłego wieczoru i pozdrawiam :)