Jak to jest z tym Lineage'm

Cześć i czołem.
Nigdy nie grałem w Lineage'a ale wiele słyszałem dobrego o tej grze, jak i tego, że się wiele pozmieniało.

Gdzie warto grać? Global czy może priv? Jak priv, to jaki?

Bierzcie pod uwagę, że będę początkującym graczem i nie chce trafić od razu na głęboką wodę.

Pozdrawiam. :)

Dla kompletnie nowego gracza - official. Jesteś dosłownie prowadzony za rączkę do 90lvl'a. Do tego momentu większość ogarniesz.

Jednak jak chcesz liznąć kwintesencję tej gry, poszukaj serwera z kroniką C5 (reklamowanie privów na forum jest zabronione).

Official od innovy czy ncsoftu?

Który chcesz. Ja polecam NCSoft, ale za chwilę pojawią się głosy, że Innova jest 100x lepsza, brak botów itd. Była masa tematów na ten temat, poczytaj

Proponuję zacząć od C5, bo jak pograsz na oficjalnym, to Ci się szybko znudzi i obrzydnie Ci ta gra. To co jest na globalu, to nie ten Lineage, o którym słyszałeś tyle dobrego.

ciekawe gdzie znajdzie stabilny server c5. Z tego co pamietam jest dobry server c4 i wiele Interlude, ktore wlasnie polecam. Najbardziej dopieszczona czesc jak na moj gust, chociaz kamael tez nie byl zly, a te najnowsze mi sie nie podobaja.

C4, C5 bez różnicy oba dobre. Wszystko byle nie global.

INTERLUDE <3 POLECAM RUSKIE SERVY DUZO LUDZI :)))

Tja i cyrylica wszędzie, powodzenia. Sprawdź na jakimś hopzone, topsite etc jakie serwery są w top 10, osobiście polecam Interlude, najlepsza część L2. Dalej zaczynają się istne "star wars".

Cześć i czołem.Nigdy nie grałem w Lineage'a ale wiele słyszałem dobrego o tej grze, jak i tego, że się wiele pozmieniało.Gdzie warto grać? Global czy może priv? Jak priv, to jaki?Bierzcie pod uwagę, że będę początkującym graczem i nie chce trafić od razu na głęboką wodę.Pozdrawiam.

Hmmm zacznijmy od tego nie ma co porównywać gry na prive do offa, priv pliki zawszę będzie mieć albo to l2j lub inne, czasami zdarzą się pliki PTS ale to większości są ruskie serwery, także musisz się liczyć z tym, że zawszę jesteś kroniki w plecy na privach. Teraz musisz sobie zadać sam pytanie jak chcesz grać bo jeżeli nie masz z kim grać to na privie polecam high rate żeby się pobawić i posprawdzać klasy, na low rate sam nic nie ugrasz większości wszystko oparte jest na CP (Const Party) gdzie byś miał full buff, heal etc. Możesz poszukać na wszelakich stronach serwerów poszperać po forach nie raz CP się ogłaszają, że szukają graczy.

Teraz na temat officiala czy był by to NC Soft czy Innova według mnie solo gra także nie ma sensu nawet gdybyś osiągną end game jeśli chodzi o lvl cap to IMO strasznie by ci się nudziło ponieważ sam na PvP nie pójdziesz a z resztą sam exp solo jest nudny. Off oferuję exp nawet gdy nie jest w grze ofc jeżeli masz premke :). Grę jak najbardziej polecam dla mnie były to świetne czasy czy to na offie i wszelakich privach to już sam musisz ocenić :). Niżej zamieszczam filmik z walk na pvp jakie stoczyliśmy na jakimś privku gl & hf.

https://www.youtube.com/watch?v=MqXubiya_Kw&list=UUUsGi6JB3uWBf5hSwOgTFMQ

Teraz pliki prywatnych serwerow sa tak dopieszczone, ze oficjal na tych samych kronikach byl/jest 100 lat za murzynami

powiem ci szczerze poczekaj do 20 grudnia bo otwiera się nowy prywatny serwer(bez nazw). Jeżeli chcesz się dowiedzieć jaki to na PW kronika GoD więc najnowsza. Powiem ci szczerze że jest mało osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z L2 większość graczy to starzy wyjadacze global czy priwy. Nowi gracze nie mają zbyt wielkich szans a klany nie rekrutują za bardzo "zielonych kosmitów". Takie jest moje zdanie

Ja tobie nie radzę grać na kronice God bo to już nie to samo l2 , co z tego że łatwiejsza jak z L2 ma tyle wspólnego co gothic z gothic arcania . Szukaj czegoś na kronikach interlude do c5 , w tym że na interlude będzie troszkę ciężej zacząć .

Witam, czy ktoś może mi polecić dobry server? Proszę o informację na PM. Z góry dziękuję.

Witam, czy ktoś może mi polecić dobry server? Proszę o informację na PM. Z góry dziękuję.

Zależy jaki styl gry preferujesz:

-casual

-semi-hc

-hardcore grind

Cześć i czołem.
Nigdy nie grałem w Lineage'a ale wiele słyszałem dobrego o tej grze, jak i tego, że się wiele pozmieniało.

Gdzie warto grać? Global czy może priv? Jak priv, to jaki?

Bierzcie pod uwagę, że będę początkującym graczem i nie chce trafić od razu na głęboką wodę.

Pozdrawiam. :)