[SZUKAMY CHĘTNYCH] Aion - Barus

Witajcie, cześć i czołem!

Krótko i na temat. Jesteśmy grupą ludzi (póki co 3- osobową) grającą na polskim serwerze nazywającą się Barus w Aionie. Gramy od początku, a wystartowaliśmy teoretycznie dzisiaj. Jeśli chcecie to serdecznie zapraszam w nasze szeregi gdyż sami siebie dopiero co poznajemy :) Wszyscy jesteśmy z tego forum i jakoś się wyłapaliśmy, a teraz postanowiliśmy założyć temat. Mamy konferencję na skypie specjalnie stworzoną na potrzebę tej gry, więc nawet jeśli nie macie mikro to zapraszam. - na tej konfie głównie sobie piszemy, ale zadzwonić też można. Więc tak jak napisałem:

Masz mikro? To wpadaj.

Nie masz? Też wpadaj. :)

Póki co trudno określić jakieś dalsze perspektywy, ale mamy nadzieję iż gra będzie miała dużo do zaoferowania gdyż poznajemy ją od podstaw.

A, zapomniałem dodać że grupa wiekowa nie obowiązuje i zapraszamy wszystkich. Jeśli chodzi o mnie to chodzę aktualnie do drugiej klasy technikum, a wszystkich chętnych ciepło witamy.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was go gry z nami!

@Kontakt:

skype: kszaniawski - jest to mój skype, więc w zaproszeniu napisz iż jesteś z mmorpg :>

skype: marek...36 - skype kolegi :>

oraz kontakt poprzez forum:

w temacie

oraz na pw moje

albo:

http://mmorpg.org.pl/forum/user/17475-toxzz/

Jeszcze jedno: gramy po jasnej jak i ciemnej stronie mocy XD

Witajcie, cześć i czołem! Krótko i na temat. Jesteśmy grupą ludzi (póki co 3- osobową) grającą na polskim serwerze nazywającą się Barus w Aionie. Gramy od początku, a wystartowaliśmy teoretycznie dzisiaj. Jeśli chcecie to serdecznie zapraszam w nasze szeregi gdyż sami siebie dopiero co poznajemy Wszyscy jesteśmy z tego forum i jakoś się wyłapaliśmy, a teraz postanowiliśmy założyć temat. Mamy konferencję na skypie specjalnie stworzoną na potrzebę tej gry, więc nawet jeśli nie macie mikro to zapraszam. - na tej konfie głównie sobie piszemy, ale zadzwonić też można. Więc tak jak napisałem: Masz mikro? To wpadaj.Nie masz? Też wpadaj. Póki co trudno określić jakieś dalsze perspektywy, ale mamy nadzieję iż gra będzie miała dużo do zaoferowania gdyż poznajemy ją od podstaw. A, zapomniałem dodać że grupa wiekowa nie obowiązuje i zapraszamy wszystkich. Jeśli chodzi o mnie to chodzę aktualnie do drugiej klasy technikum, a wszystkich chętnych ciepło witamy.Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was go gry z nami! @Kontakt: skype: kszaniawski - jest to mój skype, więc w zaproszeniu napisz iż jesteś z mmorpg :> skype: marek...36 - skype kolegi :> oraz kontakt poprzez forum:w temacieoraz na pw mojealbo:http://mmorpg.org.pl/forum/user/17475-toxzz/Jeszcze jedno: gramy po jasnej jak i ciemnej stronie mocy XD

A po co gracie po 2 stronach jezeli i tak nie bedziecie mogli nic robic razem ??? chyba , ze o tym nie wiecie...

Witajcie, cześć i czołem!

Krótko i na temat. Jesteśmy grupą ludzi (póki co 3- osobową) grającą na polskim serwerze nazywającą się Barus w Aionie. Gramy od początku, a wystartowaliśmy teoretycznie dzisiaj. Jeśli chcecie to serdecznie zapraszam w nasze szeregi gdyż sami siebie dopiero co poznajemy :) Wszyscy jesteśmy z tego forum i jakoś się wyłapaliśmy, a teraz postanowiliśmy założyć temat. Mamy konferencję na skypie specjalnie stworzoną na potrzebę tej gry, więc nawet jeśli nie macie mikro to zapraszam. - na tej konfie głównie sobie piszemy, ale zadzwonić też można. Więc tak jak napisałem:

Masz mikro? To wpadaj.

Nie masz? Też wpadaj. :)

Póki co trudno określić jakieś dalsze perspektywy, ale mamy nadzieję iż gra będzie miała dużo do zaoferowania gdyż poznajemy ją od podstaw.

A, zapomniałem dodać że grupa wiekowa nie obowiązuje i zapraszamy wszystkich. Jeśli chodzi o mnie to chodzę aktualnie do drugiej klasy technikum, a wszystkich chętnych ciepło witamy.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was go gry z nami!

@Kontakt:

skype: kszaniawski - jest to mój skype, więc w zaproszeniu napisz iż jesteś z mmorpg :>

skype: marek...36 - skype kolegi :>

oraz kontakt poprzez forum:

w temacie

oraz na pw moje

albo:

http://mmorpg.org.pl/forum/user/17475-toxzz/

Jeszcze jedno: gramy po jasnej jak i ciemnej stronie mocy XD