Natecu TV (nowy na youtubie :D )

Witam was bardzo serdecznie! Z góry uprzedzam, że dopiero zaczynam przygodę z youtubem!
Na moim kanale póki co zawitał League of Legends oraz Skyrim, Przewidziane są również inne tytuły!
Jeśli masz chwilkę wolnego czasu, chciałbyś do mnie wpaść i wyrazić swoją konstruktywną opinie na temat mojego kanału to zapraszam !
Jeśli masz pomysł, na jakieś ciekawe tytuły, które mógłbym nagrać również pisz, a jeśli kanał się spodoba, i widzisz we mnie potencjał zasubskrybuj, to naprawde motywuje do dalszej pracy :)

Pozdrawiam i czekam na odzew :v !

mój kanał - https://www.youtube.com/channel/UCATKEqma0hei0DY91G4IACA

mój facebook (bądź na bieżąco z odcinkami, nowymi seriami itp!) https://www.facebook.com/Natecutv

nudne, jakoś nie wyróżniasz sie.

az przez chwile myslalem ze juz po świętach że gimnazjum podostawało internety z majkami

Właśnie jak już wspomniałem to mój początek, strasznie rajcuje mnie nagrywanie, ale jeszcze niezbyt swobodnie się czuje podczas kręcenia, chociaż w porównaniu do pierwszego nagrania widzę postęp (podczas 1 nagrania byłem mega zdenerwowany, teraz juz mniej) Z kazdym nagraniem będe starał się być bardziej atrakcyjny podczas oglądania, zdaje sobie sprawe z tego, że czasami przynudzam, ale mam nadzieje ze z odcin ka na odcinek będzie jedynie lepiej :)

A teraz odsyłam do drugiego odcinka ze skyrima, który wg. mie wyszedł o wiele ciekawiej!

https://www.youtube.com/watch?v=4dluo62G-Jw

Jak można grać w Skyrima bez modów ?

Dopiero zaczynam,nie znam się kompletnie, a polecasz jakieś mody ciekawe ?

Gówno.

Polecam.

warn_ico.png
Warn. Polecam. ~umbra

To intro trwa zdecydowanie za długo. I na opcji HD i na max ekranie pixeloza.. Powalcz z tym troche ;)

Konwertuje do jakości 720p format wmv, nagrywam w jakości 720p w formacie avi.
Nagrywać np w mp4 żeby temu zapobiec, czy renderowac do innej jakości ?

KToś zna odpowiedz na powyższe pytanie :C?

To intro trwa zdecydowanie za długo. I na opcji HD i na max ekranie pixeloza.. Powalcz z tym troche

Znasz może kogoś, kto robi ciekawe intra oraz generalnie zajmuje sie grafiką ?

Mam nadzieje, że teraz troche lepiej z jakością :) (Polecam 1080p)



Ps, wie ktoś jak zrobić player na tym forum ?

Wpisujesz " [ media ] link yt [ /media ] " . Usun spacje zeby wygladalo tak .

Ps renderuj w 60 fps :) Ustaw w renderingu 59.4 fps

Takie renderowanie bardzo obciąża plik ? Bo internet mam dosyć słaby jak na wysyłanie an yt, odcinek ktory wazy 1,5 gb przesyła się jakieś 300-400min więc jeśli to ma zwiększyć wage dwukrotnie albo nawet więcej to niezbyt bym chciał :D

Jak już widzę :Daj łapkę w górę , subskrybuj to ju\z wyłączam, jeśli komuś się spodoba to sam Ci da lajka + suba , nie proś o to bo prosi to się świnia. Zobacz że szanujący się YouTuber nie prosi o lajka czy suba, bo zadowolony widz sam mu to da.

Skonczyłem oglądanie na 10 sekundzie. Dalej nie muszę .

@Edit

Usuń tą białą linię między grą a postacią , na obrazku widokowym przed obejrzeniem filmiku.

Właściwie to zauważyłem że większość znanych youtuberów umieszcza takie teksty nawet w intro/outro, więc nie widze w tym nic dziwnego, ale może i masz racje.. a co do tej białej linii to zmienie to, i zobacze jak wygląda bez. Dziękuje za komentarz :)

jezu boli mnie jak widze jak kaleczysz tego skyrima, umiesz rozdawać punkty? w menu klikasz AWANSUJ bo inaczej Ci dalej exp nie leci, do tego jak to zrobisz odrazu leczy Ci całe hp (a ty miałes dostepny awans i wywaliles wszystkie potiony i leczenie)