Hey! Telefon do 500-600zł

Słuchajcie, poszukuję w miarę taniego (max 600zł ) telefonu, który musi spełniać 3 podstawowe dla mnie funkcje :

- przedni aparat

- w miarę wydajna bateria

- android jako system operacyjny.

Jeżeli ktoś może polecić coś w miarę dobrego, zapraszam do dyskusji :))

Pozdrawiam, Cannon

Jedyny sensowny wybór jeśli chodzi o androida(w tej cenie): LG Nexus 4

Ciekawe gdzie on znajdzie Nexusa za 6 stów...

Jeśli chodzi o nówki, to chyba najlepszym wyborem byłby LG L9 II albo I. Tylko czy chciałbyś taki duży telefon...

Jeśli nie, to Xperia L albo M.

LG L9 II wygląda całkiem przyzwoicie, ktoś ma jakieś zastrzeżenia do niego lub lepsze propozycje? :))

W tej cenie tylko Motorola Moto G.

Posiadam LG L9 II i nie mam żadnych zastrzeżeń. Bateria trzyma przyzwoicie długo. Generalnie używam bez ograniczeń - pakiet, wifi włączone i wytrzymuje cały dzień katowania.

A telefon, mimo 4,7 cala wcale nie jest taki duży. To za sprawą maksymalnego wykorzystania jego frontu na ekran (ramki dookoła są maksymalnie cieniutkie). Porównaj wymiary tego LG'ka z innym 4,7 calowcem. A i ostrość obrazu jest mocno zadowalająca.

Przednia kamera cudem techniki nie jest, ale daje radę. 8 Megapixeli mi tam i tak nie potrzeba.

LOLz LG L9 jest mocno przestarzały

serio, wejdź na allegro, wpisz "nexus 4" i będziesz mieć co najmniej dwie oferty w cenie ~600zł za nówke sztuke

ew. Motorola Moto G, ale nie wiem czy dostanie update do androida 5.0

Nie ma sensu kupywać modeli telefonów, które są po pół roku czasu zapominane przez producenta... Android to największy syf na świecie i tak na prawdę jak nie kupisz czegoś sensownego aka "flagowy model danej firmy za 2000 PLNów" albo czegoś z rodziny Nexus(a tą serie gorąco polecam) to system będzie ci się ciął po miesiącu...(zaraz ktoś ruszy pewnie z ROMami i Cyanogen Modem, ale to tak na prawdę jedno wielkie G. Wsparcie od google to jest wsparcie od google, 90% romów to jeszcze gorszy syf, masa bugów etc. )

Jak nie, to polecam przesiadkę na Windows Phone albo zbieraj na iPhone'a inaczej będziesz po prostu narzekać

EDIT

wszedłem sam z ciekawości na allegro i od razu pokazała mi się oferta 615zeta za nowego Nexusa 4...

Najlepszym wyborem za tą cenę jest Iphone 4 lub 4s (sam mam i sobię chwalę ;)) ;) kolega 4 kupił na OLx za 530 zł w stanie idealnym i to dosłownie :) (4s są droższe trochę )

PS. Android to jedno wielkie gówno !

Moto G ma już potwierdzonego Lollipopa.

@wh0 wysyłka z Singapuru, odważnie.

Sony Xperia E3, z tego roku, Android KitKat , czterordzeniowy procesor. Nawet ładnie wygląda. Poniżej 600 stówek na allegro można elegancko kupić.

Co do samego Androida, jak się odpala ten system na ziemniaku to nie ma się co dziwić że nie chce działać. Iphony na iOS faktycznie świetnie śmigają ale telefony w tej samej cenie z andkiem wcale im nie ustępują.

LOLz LG L9 jest mocno przestarzały serio, wejdź na allegro, wpisz "nexus 4" i będziesz mieć co najmniej dwie oferty w cenie ~600zł za nówke sztuke

>mów, że telefon z 2014 jest przestarzały

>proponuj model z 2012

xD

Sony Xperia L, też niedawno szukałem do 500zł i jestem bardzo zadowolony :P

Sam posiadam Sony Xperie M2 i jestem bardzo zadowolony. Kupilem ja bodajże za 599 złotych. Spełnia wszystkie twoje wymagania, więc serdecznie polecam.

xperie są słabe, bierz LG G2 mini lub LG L90, chyba najlepszy wybór w tej cenie.

>mów, że telefon z 2014 jest przestarzały>proponuj model z 2012xD

hmm z tego co wiem to LG L9 jest 2012 (series II - 2013) a model z tego roku aka series III to L90

Rozumiem, że posiadasz bardzo sporą wiedzie i doświadczenie sugerując, że LG L9 II jest lepszy od Nexus 4 XDD

(skąd się biorą tacy głupcy...)

Wspomniany wyżej G2 Mini to też dobra opcja(chociaż wątpię by telefon stał za mniej niż 700-800plnów)

G2 mini w salonie widziałem ostatnio za 650 zl, wiec lepiej doplacic te 50 zl i miec telefon ktory starczy na bardzo dlugo niz wziac jakis badziew typu xperia czy l9, bo w tej cenie co stoja te dwa telefony mozesz kupic o wiele wydajniejszy telefon jakim jest LG L90 lub G2 mini

dołóż 100 i bierz używaną xperie Z

Siemka! Lekko odświeżę!

Mam na oku kilka telefonów, jeżeli mogę was jeszcze prosić o wypowiedzenie się, byłbym wniebowzięty pomocą z waszej strony!

1. Nexus 4

2. Huawei Ascend P6

3. LG L9 II

Wiem że różnią się cenowo i tak dalej, ale te 3 przypadły mi do gustu najbardziej ( po wnikliwej ocenie parametrów bleb lebleble )

Jeżeli oprócz tego macie JESZCZE jakieś ciekawe propozycję, to raz jeszcze zachęcam do dyskusji i podzielenia się swoimi opniniami!

Dziękuję uprzejmie za poświęcony mi czas:)

Canon!

Asus Zenfone 5 Panie Kolego. Walić flagowce skoro Asus dał telefony z idealnym stosunkiem ceny do jakości na intelu z HT.

http://allegro.pl/asus-zenfone-5-8gb-dual-sim-bialy-gwarancja-i4864832125.html

http://allegro.pl/asus-zenfone-5-a501cg-stan-idealny-22m-gwarancji-i4956924751.html

Słuchajcie, poszukuję w miarę taniego (max 600zł ) telefonu, który musi spełniać 3 podstawowe dla mnie funkcje :

- przedni aparat

- w miarę wydajna bateria

- android jako system operacyjny.

Jeżeli ktoś może polecić coś w miarę dobrego, zapraszam do dyskusji :))

Pozdrawiam, Cannon