L2 official czy warto?

Witam. Zastanawiam sie czy warto zaczynać grę na oficjalnych serverach l2. Jeśli tak to na którym i czy znajdą sie chętni do wspólnej gry?

Na pewno jest progress contentowy, czego nie można powiedzieć o privach, ale to, czy jest on dobry i czy Ci się podoba, to już musisz sam ocenić.

Bardzo chętnie ocenię :) tylko z moich doświadczeń z poprzednimi kronikami jasno wynika że to nie jest gra dla samotników czy znajdzie sie więc ktoś chętny do wspólnej gry ?

Ja sam jestem wielkim fanem tej produkcji. Zaczynałem grę od c4 potem interlude, jednak po Hellbound coś poszło w złą stronę. Wszystko jest ułatwione teraz w 2 dni wbijesz maksymalny lvl na officialu gdzie kiedyś trwało to kilka miesięcy.

Moim zdaniem jest zbyt łatwo i dlatego gra stała się nudna i niegrywalna.

Wracając do tematu, moim zdaniem niema sensu zaczynać gry na oficjalnym serwerze (chodzi o wersję gry). Lepiej poszukać prywatny serwer low rate c4- interlude (niestety takie są tylko jeszcze w Rosji, Polacy też tam grają ale jest ich garstka.

Ja sam jestem wielkim fanem tej produkcji. Zaczynałem grę od c4 potem interlude, jednak po Hellbound coś poszło w złą stronę. Wszystko jest ułatwione teraz w 2 dni wbijesz maksymalny lvl na officialu gdzie kiedyś trwało to kilka miesięcy.

...

...

...

Mam pytanie. Jakim cudem wbiłeś 98-99 w mniej niż miesiąc? Pytam poważnie, dziennie wpada maks 2-3% przy ostrym grindzie.

Chyba, że mówisz "maksymalny level" i masz na myśli 85. To tak, 21h to oficjalny rekord 1-85. Potem do 90 też szybko wpada, im dalej tym gorzej. Od 95 już się zaczyna ostry grind.

xD nawet na low rate privach wbicie max lvla w 2 dni jest prawie nie możliwe :D (no chyba że jesteś totalnym no lifem)

.........Mam pytanie. Jakim cudem wbiłeś 98-99 w mniej niż miesiąc? Pytam poważnie, dziennie wpada maks 2-3% przy ostrym grindzie.Chyba, że mówisz "maksymalny level" i masz na myśli 85. To tak, 21h to oficjalny rekord 1-85. Potem do 90 też szybko wpada, im dalej tym gorzej. Od 95 już się zaczyna ostry grind.

tak miałem na myśli 85 lvl

xD nawet na low rate privach wbicie max lvla w 2 dni jest prawie nie możliwe (no chyba że jesteś totalnym no lifem)

jak są RB online lub jak masz support w postaci (full bufa) to samemu wbijesz 78lvl w 2 dni no i 2 kolejne dni na 80, wszystko zależy jakie raty (x5-x10)

Bardzo chętnie ocenię tylko z moich doświadczeń z poprzednimi kronikami jasno wynika że to nie jest gra dla samotników czy znajdzie sie więc ktoś chętny do wspólnej gry ?

cóż.. na tej kronice nie potrzebujesz nikogo spokojnie dasz sobie radę sam..

.........Mam pytanie. Jakim cudem wbiłeś 98-99 w mniej niż miesiąc? Pytam poważnie, dziennie wpada maks 2-3% przy ostrym grindzie.Chyba, że mówisz "maksymalny level" i masz na myśli 85. To tak, 21h to oficjalny rekord 1-85. Potem do 90 też szybko wpada, im dalej tym gorzej. Od 95 już się zaczyna ostry grind.

mogę się pochwalić wbiciem 90 w 4h na officialu.. bez jakiejkolwiek pomocy czy jak to się tam nazywało.. mentora..

Bez pomocy do 90 w 4h? Tja jasne chyba od 85 do 90, albo naprawdę grubo placiles, co wg mnie jest bez sensu.

Bez pomocy do 90 w 4h? Tja jasne chyba od 85 do 90, albo naprawdę grubo placiles, co wg mnie jest bez sensu.

4h 1-90 hawkeye bez płacenia bez niczego zwyczajnie grałem przez 4h brałem eq ze strony i biłem lvl dalej już nie grałem bo nie było po prostu sensu jak sam dobiłem taki lvl w 4h to zwyczajnie się odechciało grać

4h 1-90 hawkeye bez płacenia bez niczego zwyczajnie grałem przez 4h brałem eq ze strony i biłem lvl dalej już nie grałem bo nie było po prostu sensu jak sam dobiłem taki lvl w 4h to zwyczajnie się odechciało grać

Poproszę screen.

Filmik.

Cokolwiek.

Mogą też być miejscówki.

Bo jako osoba grająca bardzo długo na officialu nie wierzę.

Ja sam jestem wielkim fanem tej produkcji. Zaczynałem grę od c4 potem interlude, jednak po Hellbound coś poszło w złą stronę. Wszystko jest ułatwione teraz w 2 dni wbijesz maksymalny lvl na officialu gdzie kiedyś trwało to kilka miesięcy.Moim zdaniem jest zbyt łatwo i dlatego gra stała się nudna i niegrywalna.Wracając do tematu, moim zdaniem niema sensu zaczynać gry na oficjalnym serwerze (chodzi o wersję gry). Lepiej poszukać prywatny serwer low rate c4- interlude (niestety takie są tylko jeszcze w Rosji, Polacy też tam grają ale jest ich garstka.

a Ty co za bajki wymyslasz?? Prywatnych serwerow jest multum, nie tylko w rosji i uwierz mi, ze jezeli choc troche serwer jest popularny to jest tam duzo Polakow. Gram w L2 sporo lat i jeszcze nigdy na offie hehe

Poproszę screen.Filmik.Cokolwiek.Mogą też być miejscówki.Bo jako osoba grająca bardzo długo na officialu nie wierzę.

ty jesteś osobą grającą długo na officialu ja jestem osobą grającą długo w L2 na każdej kronice.. poznałem miejscówki dobre do expa i akurat nieznane przez innych gracz więc wbicie 90 na offie z itemami które są mi dawane przez co nie muszę tracić czasu na spoilowanie i craft to wbicie na offie w 4h 90lvl to pryszcz.. nie pokażę ci ani screena ani filmiku bo zwyczajnie nie kręciłem tego bo sądziłem że jednak na offie zabawa będzie przednia a nie będzie to kiepski kabaret.. gdyby wiedział że tak będzie to jak najbardziej bym odpalił nagrywanie.. screen nie ma sensu bo mogę zwyczajnie zrobić screena jakiejkolwiek postaci na 90 i twierdzić że wbiłem 90 w 4h.. officiaj jest zwyczajnie słaby.. wbicie 99 na tamtej postaci może zajęło by mi z dwa dni solidnej gry po 3-4h.. bo jak już nawet mój znajomy totalny laik w L2 wbił 90 w jeden dzień bez mojej pomocy jedynie mu mówiłem o itemach ze strony że ma, to jednak coś z tym offem jest nie tak, nie sądzisz?

a to wiadomość do twórcy tematu:

unikaj offa jak ognia bo zwyczajnie popsuje on twoją opinię o tej genialnej grze.. wybierz sobie jakiś priv nawet dużymi ratami bo nawet tam będziesz miał więcej zabawy z gry niż na offie

Fascynujące.

Zwłaszcza, że exp i drop został zmieniony w GoD.

Biorąc pod uwagę, że od 85 są zupełnie nowe miejscówki.

Że wbicie 88-89 siedząc w party na Nornil zajmuje 7h na full vicie i nevicie.

Nie odzywaj się już, proszę

a to wiadomość do twórcy tematu:unikaj offa jak ognia bo zwyczajnie popsuje on twoją opinię o tej genialnej grze.. wybierz sobie jakiś priv nawet dużymi ratami bo nawet tam będziesz miał więcej zabawy z gry niż na offie

Nic tak nie motywuje do gry jak niepewność - padnie serwer czy nie, bedzie duzy online czy nie, będą bugi i boty czy nie. Nic tylko grać ;)

Fascynujące.Zwłaszcza, że exp i drop został zmieniony w GoD.Biorąc pod uwagę, że od 85 są zupełnie nowe miejscówki.Że wbicie 88-89 siedząc w party na Nornil zajmuje 7h na full vicie i nevicie.Nie odzywaj się już, proszę

zasmucę cię ale od 85 żadna miejscówka się nie zmieniła.. nie umiesz grać solo to zajmuje ci 7h exp i drop został zmieniony masz racje.. na raty minimum x200.. najlepiej zrobisz jak ty przestaniesz się odzywać.. zasmakuj gry poważnej solo a zdziwisz się jakie wyniki wyciągniesz

Nic tak nie motywuje do gry jak niepewność - padnie serwer czy nie, bedzie duzy online czy nie, będą bugi i boty czy nie. Nic tylko grać

teoretycznie masz racje.. jednakże.. nie official L2.. on po prostu obrzydzi grę.. zwyczajnie będzie za łatwo o to mi chodzi..

zasmucę cię ale od 85 żadna miejscówka się nie zmieniła

Śmiechłem. Zwłaszcza, że pre-GoD max. to 85lvl. Jak się nie mogły zmienić miejscówki powyżej tego, skoro ich nie było?

Od 85 Harnak - nowa miejscówka dodana w GoD w ruinach na Talking Island

Od 86 Nornil Gardens - stara miejscówka, przerobiona na wyższe levele (o jakieś... 70)

Od 89 GF - stara miejscówka, przerobiona na wyższe levele (o jakieś... 50).

Od 90 Garden - nowa miejscówka na nowym kontynencie.

To tylko przykłady i są to JEDYNE miejscówki z opłacalnym expem do 90lvl'a. Oczywiście, wszystko w party, bo solo to możesz na Swampland siedzieć i bić mobki za 0.0001%, a od 89 na dolnym GoG'u z mobkami 0.0005% expa.

1 - 90 w 4h ? Muahahaha, może do 85 to i owszem, zgadzam się ale na bank nie do 90. Grałem na offie i wiem jak to wygląda, tak jak już kolega pow. Możesz sobie solo daily questy porobić, ( pt na SOA ) daily dungeon w Aden, albo quest na swampland i na tym kończy się gra solo po 85 lvlu. Dziękuję dobranoc.

ten bishop88 próbuje sie wzbić na nowe wyżyny trollingu. Zero pojęcia o spotach, zero pojęcia o czasie potrzebnym na wbicie 90lvl'a, mimo to ostro próbuje się bronić. Jego problem polega na tym że każdy kto grał na offie od GoD w górę, wie że większego idioty na tym forum nie było.

na temat:

ja gorąco polecam grę na oficjalnym serwerze, najlepiej chyba europejski od innovy: Core. Na początku raczej będzie ciężko o jakieś party, ale starczy parę dni solowania(czasem zdarza się nawet że trafisz na innych zaczynających ludzi i jak się dogadasz to masz party od samego początku) i spokojnie party znajdziesz. Ewentualnie jak europejski nie pasuje, może być coś od NCWest'a np. Naia.

wbicie 90 na offie z itemami które są mi dawane przez co nie muszę tracić czasu na spoilowanie i craft to wbicie na offie w 4h 90lvl to pryszcz.. nie pokażę ci ani screena ani filmiku bo zwyczajnie nie kręciłem tego

Jedziesz koleś. Przecież to tylko 4h. Nakręć filmik i udowodnij wszystkim, że jesteś świetnym graczem i potrafisz jako jedyny tego dokonać. Przecież jako świetny gracz potrafisz to powtórzyć.

Udowodnij, że nie masz schizofrenicznych urojeń i te "fakty" nie istnieją tylko w Twojej główce :)

Zrób to, a wszyscy przestaną wyśmiewać Cię jako jednego z większych kłamców i idiotów wypowiadających się o tej grze ;)