League of Legends - 10 powodów, dla których warto zagrać (wideo - 60 FPS)

Hej ludzie, popełniłem taki oto film, mający zachęcić tych wszystkich, którzy dotąd w Lola nie zagrali. Troszkę na poważnie, a trochę z przymrużeniem oka ;)

Co myślicie o takim przedstawieniu gry? Zgadza się Waszym zdaniem ze stanem rzeczywistym? No i czy sam materiał mógłby zachęcić nie grających do zainteresowania się grą?

A jak Wam się podoba sam montaż i film od strony technicznej?

1. Jak w Docie

2. Epicki matchmaking gdzie będąc w goldzie, w teamie masz silvery, a przeciwnik platyny. Do tego smurfy. Poza tym, tak samo jak w Docie

3. Jak w Docie, ale w Katowicach nie grają (smutek).

4. Jak w Docie

5. Jak w Docie

6. Jak w Docie

7. No, chyba że nie masz runek. Poza tym, tak samo jak w Docie

8. Jak w Docie

9. Jak w Docie, tylko skórki dropią po meczach. No i wszyscy czempioni odblokowani.

10. Jak w Docie.

Nie zostałem przekonany. Wybacz.

No i pomysł średni, wystarczy pooglądać mecze na necie, aby wyrobić sobie opinię. Jednak wykonanie całkiem całkiem.

Nie zgodze sie z maj tajem, z jednej strony ma racje, wystarczy pooglądac mecze na necie aby wyrobić sobie opinie, tylko wypowiedź jest nie na temat bo filmik nie ma na celu wyrobienia sobie opinii tylko zachęcenie do gry tych którzy nie są do niej nastawieni sceptycznie.

Ogolnie pomysł ok, czegos takiego jeszcze nie widziałem, powiedziane tez całkiem spoko, tylko strasznie mnie denerwuje Twoje seplenienie, montaż nizczego sobie, ogólnie dam silne 7/10

btw. te "popełniłem film" brzmi jakbyś nim wielką krzywde robił... XD w sumie wstawiając film na to forum nawet masz racje.

Jest coś a'la Teemo w Docie? Pytam najzupełniej poważnie :)

Co do zarzutów, że "jak w Docie" to, cóż... prawda jest taka, że gry MOBA są do siebie ekstremalnie podobne, a o tym kto w jaką gra najczęściej stanowi to, w jaką zagrało się pierwszą ;) U mnie był to Lol, dlatego - choć doceniam DOTĘ (2) i zdarza mi się ją odpalić - nie jestem w stanie wykorzenić swoich nawyków z gry Riotu i się do niej przekonać na dłużej.

Dlatego ten film - poza przekonaniem niezaznajomionych - ma być też niejako moim wyrazem do niej sympatii ;)

Meepo.

Grałem w LoL'a od bety, na koncie mam skórkę Król Rammus. Wciąż, wolę Dotę. Jest dynamiczniejsza.

Grałeś chyba w mało mob. W niektórych nawet podstawa jest inna (Dawngate, Strife, HotS).

@Bolvarek

Jak ktoś nie wie, czy grać to szuka opinii innych i/bądź wyrabia swoją własną na temat gry.

No to przeciez ten filmik jest opinią sam w sobie, tylko skierowaną bezpośrednio jako zacheta do spróbowania, mimo to uważam że film ma racje bytu bo suche oglądanie meczy napewno by mnie nie zachęciło a po obejrzeniu czegos takiego dotyczącego jakiejś gry mmo czy innej moba mógłbym być pozytywnie nakręcony.

Wykonanie fajne i głos masz ok, ale dota i tak lepsza.

Powiem,że i tak połowa(albo i więcej) powodów można zrobić w filmikach:10 powodów dla których warto zagrać w HOTS,Strife,Dawngate,Smite,Dota 2,HoN,Shards of War itd itp.

Filmik dobrze zrobiony.

Zawsze wolę dać zalety i wady z każdej gry MOBA a potem niech osoba sobie wybiera.

Powody bez sensu!!! W każdej grze takie powody mogę ci podać więc jeśli miało to kogoś zachęcić to pewnie już dawno szuka nowej gry. Sorry ale nie

Ale narzekacie dobry filmik łap okejke.

Mnie się tam bardzo, bardzo podoba :P Jakbym miał dylemat to myślę, że twój filmik przekonałby mnie do sprawdzenia Lol'a :) 9/10!

Meepo.Grałem w LoL'a od bety, na koncie mam skórkę Król Rammus. Wciąż, wolę Dotę. Jest dynamiczniejsza.Grałeś chyba w mało mob. W niektórych nawet podstawa jest inna (Dawngate, Strife, HotS).@BolvarekJak ktoś nie wie, czy grać to szuka opinii innych i/bądź wyrabia swoją własną na temat gry.
1. Jak w Docie2. Epicki matchmaking gdzie będąc w goldzie, w teamie masz silvery, a przeciwnik platyny. Do tego smurfy. Poza tym, tak samo jak w Docie

1.Dota przyjazna dla początkujacych? W docie nowy gracz jest natychmiast wrzucony na głęboką wodę.

2.Chodziło mu o początkujących graczy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poza tym filmik bardzo dobry jakościowo i miejmy nadzieje, że kilku świeżych graczy dołączy do ligi

i kto wie, może oni za dwa-trzy lata będą mogli nazywać się weteranami :) .

edit.

Meepo.Grałem w LoL'a od bety, na koncie mam skórkę Król Rammus. Wciąż, wolę Dotę. Jest dynamiczniejsza.Grałeś chyba w mało mob. W niektórych nawet podstawa jest inna (Dawngate, Strife, HotS).@BolvarekJak ktoś nie wie, czy grać to szuka opinii innych i/bądź wyrabia swoją własną na temat gry.

Dota dynamiczniejsza?

Dota jest drewniana do bólu.

Pierwszy lepszy mecz w LoL-u jest dynamiczniejszy od finałów Doty2.

1.Dota przyjazna dla początkujacych? W docie nowy gracz jest natychmiast wrzucony na głęboką wodę.2.Chodziło mu o początkujących graczy.

Aj aj, ale nikt nie nikomu nie karze grać od razu meczów na prawdziwych graczy. No i nie wiem co rozumiesz przez- wrzucony na głęboką wodę? Przecież to samo jest w lolu, dobiera przeciwników na Twoim poziomie więc grasz na równi.

Jeżeli miałbym porównać dynamikę w docie i w lolu, to raczej nie ma różnicy.

Zły pomysł to był by tutaj wrzucać ten filmik, poczekaj kilka dni i fanboje doty rzucą się jak na mięso oburzeni, że ktoś wspomniał o ich znienawidzonej/skopiowanej/łatwej/głupiej/dla gimbusów blablabla grze, którzy twierdzą, że jest łatwa mimo tego, że nic w niej nie osiągneli.

Obie gry są dobre, ale ja i tak preferuje i zostane przy lolu.

Filmik bardzo ładny, sub leci.

Jak dla mnie dota 2 to szit

Grałem w lola i dote 2,i powiem że lol jest bardziej dynamiczny niż ta dota ....

Bardzo fajny filmik, tylko szkoda że tak dużo fanboy'ów sroty 2 tutaj :C

Filmik ogółem spoko ale ta gra to syf. Beznadziejny wydawca i totalnie spieprzone community, do tego jakby nie patrzeć LoL jest nudny.
Rozumiem, że chcesz jakoś "zachęcić" innych ale po co niszczyć im życie? Aż taki niemiły jesteś?

Jak przeczytałem, że Dota jest dynamiczniejsza to skisłem. Jak można coś takiego powiedzieć o tej grze grając w nią tam x czasu? Toż to tam mecz tak się dłuży, a spytaj przeciętnego (podkreślam "przeciętnego") gracza Doty o jego najdłuższą taką normalną grę to Ci dowali 70-80min. W LoLu jak masz już 40-50min. to już są końcówki długich meczy. Bo z reguły wystarczy, że w tym czasie padnie choć 1 osoba wyłapana gdzieś w jungli to już jest wygrana w garści. Jeśli chce się dłużyć takie mecze to z reguły Ci co tak trzymają to przegrywają.

Co do filmu to głos mi się nie spodobał. Nie jest zły, ale po prostu źle brzmi jako taki fajny głos lektora. Wykonanie jest dobre, a powody są git. Wszyscy na nie narzekają, ale niech sami sobie coś takiego wymyślą jak gatunek MOBA to MOBA.

Mnie dziwi tylko jeden fakt:

Czemu jeśli zaraz jest jakiś temat dot. LoL'a to zaraz wyłaniają się eksperci Doty i muszą wszystko skomentować? Może jakby to była Dota to też by się ktoś wypowiedział, ale pytam po jakiego grzyba? Zaraz jest do odbierane jako agresję np. w moją stronę kiedy patrzę, że ktoś coś pisze.

To trochę tak, jakbym szedł ulicą z dziewczyną, a tutaj koleś z d*py co go nie znam podbija i mi mówi:

,,Twoja dziewczyna jest brzydka, ale i tak Ją kiedyś ruchałem"

Co wtedy robicie? Ja bym od razu pokazał jaki on jest brzydki.

Jeśli się wypowiadacie no to cholera! Tak trudno wypowiadać się normalnie bez ataków? Narzekacie na guru, który też swoje zdania zawsze ma, a jak przyjdzie co do czego to robicie to samo.

PS. I tak, napisałem na początku co myślę o tej dynamicie, ale to jest zwykła obrona. I zapewne zaraz będzie tego więcej, bo zaraz przeczyta to jakiś fan boy doty i będzie chciał pokazać jaki on jest mądry.

Fajny filmik, rób więcej, nieźle ci to wychodzi.

Przecież to norma że ktoś napisze o LOL i Shit Storm się zaczyna, w końcu to najpopularniejsza gra multiplayer online na świecie, liczba grających osób, założonych kont nie zostanie pobita, a ludzie grający w dote to normalka, muszą pokazać swoją wyższość i napisać parę głupot, między innymi o dynamice przez co się pośmiałem. Tak jest statystyk nikt nie zmieni i każdy wie która gra wymiata, ale zawsze penisa do odbytu poszukać można.

W docie2 jest jak w LOL nie na odwrót, wielka korporacja kupiła prawa do DOTA, moda do W3 o nazwie defentse of the ancients, ekipa która robiła tego moda się podzieliła, wiadomo kasa robi swoje i co z tego że jakiś tam łepek główny poszedł do Valve skoro przytulił wielką kasę i tyle, ale to dalej będzie gra zrobiona przez korporacje Valve, a nie kolejny mod, a że LOL był pierwszą grą która e-sport moba wzniosła na wyżyny, więc teraz wszystko co związane z esportem i dota2 vs lol jest jak w LOL nie jak w Dota. Więc pozdro 600 dalej się oszukujcie, a prawda pozostanie ta sama, żadna gra nie przyczyniła się do rozwoju e-sportu w grach moba tak jak LOL. huehuehue

trollface.jpg

Zamiast się mądrzyć co jest lepsze to najlepiej wybrać swojego faworyta, i zatrzymać durne komentarze dla siebie.

ale dota i tak lepsza.
Filmik ogółem spoko ale ta gra to syf. Beznadziejny wydawca i totalnie spieprzone community, do tego jakby nie patrzeć LoL jest nudny. Rozumiem, że chcesz jakoś "zachęcić" innych ale po co niszczyć im życie? Aż taki niemiły jesteś?
Filmik ogółem spoko ale ta gra to syf. Beznadziejny wydawca i totalnie spieprzone community, do tego jakby nie patrzeć LoL jest nudny. Rozumiem, że chcesz jakoś "zachęcić" innych ale po co niszczyć im życie? Aż taki niemiły jesteś?
Jak dla mnie dota 2 to szitGrałem w lola i dote 2,i powiem że lol jest bardziej dynamiczny niż ta dota ....

Lepiej zrób 10 powodów dlaczego warto zagrać w dotę, bo fanboje czują sie oburzeni.

Czemu jeśli zaraz jest jakiś temat dot. LoL'a to zaraz wyłaniają się eksperci Doty i muszą wszystko skomentować?

Jeśli nie jest to temat o krulu docie, to nie ma prawa istnieć.