Torchlight I czy II?

witam

którą część byscie polecili do gry ?

czy ta gra jest f2p czy p2p, b2p ?

jesli f2p to możecie podać stronkę skąd można pobrać ?

Torchlight nie jest grą MMO, obydwie części są dobre według mnie jedynka nawet jest lepsza. :) Tu masz link do newsa skąd pobrać grę:

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Z-innej-beczki-Torchlight-za-darmochę

Co do dwóch ostatnich pytań - tak trudno przeczytać newsa na głównej stronie (zapewne stąd w ogóle wiesz o tej grze)? Co do pierwszego - kwestia gustu, najlepiej oglądnij jakieś gameplaye na youtube. W pierwszej części są tylko podziemia, a w drugiej chyba też są poziomy na powierzchni, więc jakieś urozmaicenie

Jeśli chcesz kupić, kup dwójkę, jedynkę masz za darmo. Jeśli nie grałeś w żadną część, zacznij od jedynki a potem dwójka.

To takie biedniejsze Diablo, które zasłynęło tylko tym, że powstało przed trójką. A że młodziaki nie znali jedynki i dwójki, to polubili Torchlighta.

Polecam obie części, ale do rzeczy. Obie gry są B2P, nie jest to mmo, a hack 'n' slash, gry w stylu diablo. Warto wspomnieć, że obie części stworzone są przez oryginalnych twórców diablo 1 i 2. Fabularnie to wypadałby zacząć od jedynki, ale pominięcie tej części nie rzutuje rozgrywkę w drugiej. W grze masz 3 klasy postaci i 2 rodzaje petów, a rozgrywka toczy się w podziemiach, tz dość zamknięty teren, a po oczyszczeniu poziomu schodzisz niżej i niżej. Druga część jest ulepszoną wersją jedynki, bardzo, bardzo ulepszoną. Do wyboru 4 klasy postaci, kilkanaście petów, customizacja postaci, rozgrywka prowadzona na otwartym terenie, na których co jakiś czas znajdą się jakies jaskinie, sekrety, easter eggi, bardzo dużo przedmiotów, rozbudowany rozwój postaci, no i największy plus drugiej części to multiplayer, które strasznie brakowało w pierwszej odsłonie, dodatkowo obie części nie zawierają żadnych dodatków, a to z racji tego, że twórcy postawili na to, aby każdy wzbogacał rozgrywkę na swój sposób, czytaj - bardzo dużo modyfikacji, robionych przez graczy, powstają nieustannie. a Torchlight 2 na steamie posiada workshop to znacznie ułatwia wgrywanie modyfikacji. Podsumowując, obie gry są świetne, 1 część jest do zdobycia często za darmo, więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby ją sobie sprawdzić, ale jeśli chcesz kupić, to koniecznie polecam drugą część, nie pożałujesz jeśli chociaż trochę podejdzie Ci jedynka :)

Z początku nie wiedziałem, że kupię diablo, więc jako że jedynka mi się podobała to 2 była must have, bardzo fajnie mi się grało, wliczając mody to masz jakby dodatek za darmo, ogrom contentu. Na dłuższą metę d3 jest lepsze jeśli miałbyś wybierać.

witam

którą część byscie polecili do gry ?

czy ta gra jest f2p czy p2p, b2p ?

jesli f2p to możecie podać stronkę skąd można pobrać ?