Szukam Horroru

Szukam strasznego mrocznego zaskakującego kopara ma opaść gacie mają być mokre i skulony leżysz pod kołdrą. Obejrzałem różnej maści tytuły najnowsze i cała masa innych wiec jak ktoś poda na prawdę dobry tak od 2005 roku to będę wdzięczny.

edit Chce po prostu straszny który zapadł wam w pamieć tak jak wyżej jest napisane czy to trudne?

Większość nowych już pewnie znasz, więc raczej polecałbym zmienić "wymagania" ;>

Trudno o dobry horror, tym bardziej w obecnych czasach, gdzie wyobraźnia miesza się z wyobraźnią innych ludzi i trudno o cokolwiek nowego i zaskakującego. Dziś nie robi się dobrych produkcji, dziś liczy się chiche i ilość kretyńskich efektów specjalnych. Dla mnie bardziej straszna wydaje się być historia, która zada mi pytania i nie pozwoli poznać odpowiedzi aż do samego końca, niż coś co ma jedynie "wystraszyć". Oklman, niczego dobrego nie znajdziesz. Polecam przestać próbować doszukiwać się dobrego horroru, bo jeżeli masz problem ze znalezieniem dobrego(a wszystkie poniekąd prowadzą do tego samego. "Nie otwieraj tej szafy!"), to zastanów się czy czasem w ogóle nie wyrosłeś z horrorów i czy szybka scena na ekranie, którą i tak możesz przewidzieć, jest w stanie cię przestraszyć.

ps. jedyny film jaki w ciągu ostatnich 5 lat mnie przestraszył, to "Obecność". I nie ze względu na cliche, czy cokolwiek - ale fakt, że to kobiece monstrum wcale nie jest takie nieprawdziwe, bowiem to jakaś tam deformacja ciała, czy coś takiego.

Zbaw nas ode złego - właśnie ogladam polecam jednym słowem :)

Oficer nowojorskiej policji Ralph Sarchie (Eric Bana) prowadzi dochodzenie w sprawie serii tajemniczych morderstw. Pomaga

mu niekonwencjonalny ksiądz (Edgar Ramirez), który jest przekonany, że w sprawy są zamieszane siły nieczyste.

http://www.kinoman.tv/film/zbaw-nas-ode-zlego eng

http://www.kinoman.tv/film/zbaw-nas-ode-zlego-2 lektor

Ostatnio obejrzałem drugi raz obecność i już nie było dreszczyku żadnego a zbaw nas ode złego już widziałem. Nie wyrosłem z żadnego po prostu chce taki którego jeszcze nie widziałem :D i ma być straaszny

Szukam strasznego mrocznego zaskakującego kopara ma opaść gacie mają być mokre i skulony leżysz pod kołdrą. Obejrzałem różnej maści tytuły najnowsze i cała masa innych wiec jak ktoś poda na prawdę dobry tak od 2005 roku to będę wdzięczny.

edit Chce po prostu straszny który zapadł wam w pamieć tak jak wyżej jest napisane czy to trudne?