Karta debetowa

Witam. Chciałbym kupić subskrypcję na 30 dni, jednakże paypal żąda dodanie karty kredytowej. Z tym problemem radziłem sobie, poprzez zmianę waluty na dolarki. Teraz to rozwiązanie nie pomaga, może dla tego, iż na chce bym zapłacił w PLN. Niestety, po zmianie waluty na PLN nadal chce bym dodał kartę. Środki wystarczające mam na koncie.

nie wiem czy dobrze kojarzę, ale dodanie karty służy za weryfikację człowieczka... sam mam dodaną tam kartę od samego początku. Pomimo iż raz płacę z konta raz z karty to ona jednak tam jest. Trzeba by się zagłębić w regulamin i przeczytać czy przy płatnościach jest wymagana karta. Odkąd PayPal ma polski support można spokojnie do nich napisać.

Dodatkowo, nie musi być to karta kredytowa. Każda karta nadające się do płatności on-line może zostać dodana do konta paypal.

Nigdy takowej nie posiadałem i z PayPala korzystałem ;/

Ja tak samo jak kolega wyżej a konto na PP zakładałem jakieś pół roku temu.

Wynika to z tego, że swtor zciąga z Twojego PP co miesiąc 30zł (chyba, że wcześniej anulujesz subkę) - więc gdy nie ma wystarczających środków korzysta z danych karty, by dobrać brakującą kwotę. Dlatego wymaga od Ciebie podania tych danych, by móc wywiązać się z umowy, którą za Ciebie podpisuje z EA na przelewanie środków co miesiąc.

Witam. Chciałbym kupić subskrypcję na 30 dni, jednakże paypal żąda dodanie karty kredytowej. Z tym problemem radziłem sobie, poprzez zmianę waluty na dolarki. Teraz to rozwiązanie nie pomaga, może dla tego, iż na chce bym zapłacił w PLN. Niestety, po zmianie waluty na PLN nadal chce bym dodał kartę. Środki wystarczające mam na koncie.