Pomoc

Witam :),

powoli wracam znowu do gw2 i postanowiłem porobić trochę dungeonów. Planuję zrobić taki build: http://metabattle.com/wiki/Build:Warrior_-_GS_Axe/Mace

No i teraz tak:

-Czym się różni gear z dungeonów, od ascended?

-Dlaczego nie ma statów power+precision+ferocity w itemach za dungeon?

1 - itemki z dungeonów z tego co pamiętam mają ange egzotyczną :) więć nazwa takiego itemka jest pomarańczowa i staty są mniejsze od itemków rangi ascended o nazwie różowej.

Itemki ascended mogą być ulepszane lepszymi kamyczkami, ale też droższymi od tych egzotycznych.

2 - Z każdego dungeona itemki mają chyba 3 różne statystyki do wyboru, a dungeonów jest sporo więc ogarniesz z czasem inne, trudniejsze i itemki z nich beda mialy inne statystyki.

Szkoda, bo podoba mi się wygląd itemów z ta ;c Czyli robienie dungeonów nie jest opłacalne?

Możesz połączyć wygląd np. jednej broni z statystkami innej broni, za pomocą takiego itemu, którego nazwy niestety nie pamiętam :P

To wiem, ale za wygląd chyba lepiej zabiorę się, kiedy już się jakoś ubiorę :P Jest jakiś lepszy armor od ascended? I czy można go zdobyć jakoś inaczej niż przez craft?

Legendarne i ascended sa najlepsze, a zdobyc ascended mozna np ze skrzynek z różowym nickiem lub jako nagroda w pvp z tego co pamietam.

Chyba po prostu będę latał po mapie i zbierał matsy :P A co robić, jak już będę miał ascended? Fractale? I jakie są nagrody za fractale?

Nie napalaj sie... latal po mapie i zbieral matsy? to chyba jeden z glubszych pomyslow na jakie mozna wpasc teraz...

Najnormalniej w swiecie graj i rób swoje... dungeony, bosy, pvp, wvw, misje itd itd i eq samo sie zrobi z czasem.

Różnica miedzy tymi itemkami egzotycznymi, ascedned jest tak mała, że niewarta zachodu, a skorzystać z tej różnicy potrafią i tak tylko zaawansowani gracze ogarniający swoją postać i gre w 100%.

Wygląd itemków zapisuje ci się na całe konto więc postać może wyglądać fajnie po małych kosztach i z egzotycznymi itemkami co i tak są kozackie nie będziesz odstawał od reszty.

Pozdrawiam!

Dużo mi to rozjaśniło. Dzięki!

Mam kolejną porcję pytań :P

-Skąd zdobyć dobrą biżuterię? Od lauler merchanta?

-Kiedy resetuje się dodatkowa nagroda za dungeon? Po 24h po wykonaniu, czy po godzinie 0:00?

1 - Takie świecidełka to albo robisz ( nie polecam na początku ) albo kupujesz na ryneczku ( najlepsza opcja ) albo dropisz

2 - głowne nagrody i drop wielkich skrzyn po zabiciu bosów co 24 godziny sie odnawia. Z tym, ze nie jest to zgodne z naszym czasem wiec w praktyce reset jest okolo pierwszej, drugiej w nocy.

Wszystko w grze sie o tej resetuje wiec mozesz to sprawdzic w okienku w ktorym sa osiagniecia typu misje dzienne ( daily ) gdzies na gorze okna pod takim dlugim paskiem.

Witam :),

powoli wracam znowu do gw2 i postanowiłem porobić trochę dungeonów. Planuję zrobić taki build: http://metabattle.com/wiki/Build:Warrior_-_GS_Axe/Mace

No i teraz tak:

-Czym się różni gear z dungeonów, od ascended?

-Dlaczego nie ma statów power+precision+ferocity w itemach za dungeon?