D(L)C Universe - allaccess - pytanie do osób które kupiły

Pytanko do osób które kupiły "allaccess", czyli członkostwo SOE dające dostęp do wszystkich DLC itd.
Jeśli płaciliście Kartą Kredytową, to czy zapłaciliście po aktualnym kursie np $14.99 = +/- 47zł i to wszystko?
Czy może naliczone zostały wam jakieś dodatkowe opłaty za przelew walutowy? Pytam, bo mam zamiar zakupić, ale nie wiem czy się opłaca.

Jeśli nie za pomocą Karty to w jaki sposó?
Nie ma w Polsce sklepu z dostępnymi "Game Cards", ani żadnego sklepu online w EU, gdzie mógłbym zakupić takowy kod "1500SC or 30 days Membership" i otrzymać go na mail'a.

A może znacie jakieś sklepy online, lub zwykłe sklepy w którymś mieście gdzie można coś takiego zakupić?

Regards

Siema, płacisz tylko te $14.99 :) Raczej dodatkowe opłaty u mnie nie występowały no ale co to jest 4zł więcej. ;D

Kiedyś było można było kupować walutę premium za sms ale niestety zrezygnowali z tego :( teraz tylko i wyłącznie kartą.

Szczerze mówiąc nie wydaje mi się aby był jakiś sklep z kodem do tej gry. Moim zdaniem najlepiej zakupić na stronie głównej gry, bezpieczniej xd.

Kiedyś było można było kupować walutę premium za sms ale niestety zrezygnowali z tego teraz tylko i wyłącznie kartą.

Opcja ta dalej jest dostępna, tylko dla Amerykanów. Europejczykom została wyłączona z racji przejścia gier pod skrzydła ProZjebenSat.1, jednak niedawno Stary Kontynent wrócił do SOE i jest wysoce prawdopodobne, że opcja SMS powróci.

Nie wiem jak w DCUO, ale w EQ2 idzie płacić PSC (kupiłem w ten sposób ostatni dodatek).

warn_ico.png
"Zjeben". Przeróbka wulgaryzm ~ blaumro

Placilem karta ale doliczylo mi kilka dolarow roznicy podatku bodajze.

Kupiłem GameCard na offgamers.com.
A teraz pytanko drugie, co się stanie z itemami i mocami po zakończeniu członkostwa?

Jeśli mam moc dostępną tylko przy DLC, ale nie mam kupionego tylko zyskałem ją dzięki członkostwu to będę mieć ją nadal?
Jeśli są itemy takie jak plecak przy DLC "Hand of Fate" czy mam bazę w stylu "Lair" z DLC "Home Turf" - itemy przestaną działać ? Baza będzie zmieniona na "Hideout" ?

Wszystko co otrzymałeś, w wyniku posiadania All Access, mimo jego utracenia, zostanie zachowane. Po prostu tracisz dostęp do tej części contentu, której nie wykupiłeś.

Poza tym, gracze All Access dostają 500SC miesięcznie do wykorzystania w IS. Zawsze możesz kupić jakieś paczki.

Aaaaa, to takie buty... ;p
Ogólnie DC nie jest złą gierką, wkurza Mnie jedynie fakt, że zrobiłem wczoraj wszystkie dostępne rajdy dla 4 i 8 graczy i wśród ponad 25 itemów które lootłem nie ma nic co mógłbym założyć....

Zastanawia Mnie jeszcze jedno, czemu 90% itemów ma to zje*ane "Cannot Trade".
Ogólnie lepszego eq nie można sobie kupić, jeśli nie zdobędziesz go za Mark of Triuph, lub nie wyłapiesz na rajdzie, to nie masz szans aby gdzie indziej coś takiego dostać.

U mnie gra po prostu się kończy na 30 levelu, ja nie potrafię grać dalej, totalna nuda...

Nie tylko za mark of truph możesz kupować itemki...

Itemy PvE raczej tak.

Wgl co się dzieje z itemami w eq czy banku kiedy allaccess się kończy i liczba slotów spada o połowę? :D

O ile mnie pamiec nie myli to masz komunikat ze masz nadmiarowe itemy i jak zrobisz miejsce to ci z automatu (a jak nie to po kliknieciu w odpowiedni przycisk, nwm bo zawsze klikam jak mam miejsce xD) da pare itemow z tamtad az wszystkie znikna ;).

Taaa, ale wyobraź sobie ile trzeba będzie sprzedać czy wyrzucić w momencie kiedy pojemność Twojego eq zmaleje o 50%.

All-Access daje twojemu kontu status Legendary, w którym nie masz ograniczeń. Gdy się skończy, Twoje konto nie staje się F2P, a Premium - masz 6 slotów na postać oraz więcej miejsca w inventory i w banku, niż konto darmowe. Nie jestem do końca pewien, czy ilość miejsca Premium=Legendary, ale wydaje mi się, że tak.

Nie, miałem premium przed Legendary.
Ilość slotów Legendary to podwojona ilość slotów premium, a to samo tyczy się banku.
@
Btw, nudzi i wku*wia Mnie w tej grze jedno.
Od kilku dni robię instancje dla 4 i 8 graczy II i III Tieru. Do dzisiaj lootłem już ponad 50 itemów i ? d*pa... nic co mógłbym założyć.
Jestem Healer'em z "Dual-Pistol", a do tej pory dropia Mi jedynie itemy dla "Controller"/"Tank" oraz takie bronie jak tarcze, miecze czy karabiny (Rifle), ale oczywiście nic co mógłbym użyć...
Byłem zmuszony sprzedać za marne grosze u pierwszego lepszego NPC dobre itemy ze względy na "Cannot Trade".
Czy aby zdobyć dobre EQ muszę zgarnąć te 100tyś Triumph i kupić je w Watchtower czy jednak po kilku latach z tych zasranych bossów wyleci coś, co będę mógł założyć?

Pytanko do osób które kupiły "allaccess", czyli członkostwo SOE dające dostęp do wszystkich DLC itd.
Jeśli płaciliście Kartą Kredytową, to czy zapłaciliście po aktualnym kursie np $14.99 = +/- 47zł i to wszystko?
Czy może naliczone zostały wam jakieś dodatkowe opłaty za przelew walutowy? Pytam, bo mam zamiar zakupić, ale nie wiem czy się opłaca.

Jeśli nie za pomocą Karty to w jaki sposó?
Nie ma w Polsce sklepu z dostępnymi "Game Cards", ani żadnego sklepu online w EU, gdzie mógłbym zakupić takowy kod "1500SC or 30 days Membership" i otrzymać go na mail'a.

A może znacie jakieś sklepy online, lub zwykłe sklepy w którymś mieście gdzie można coś takiego zakupić?

Regards