Problem z Paypalem

Otóż mam taki problem że chciałem dokonać płatności poprzez paypal i założyłem konto lecz znalazłem prostszy i wygodniejszy sposób na wykonanie danej płatności. I teraz mam pytanie czy będę musiał płacić coś za prowadzenie konta Paypal czy nie jeśli nie dodałem nawet rachunku bankowego do konta, nie mam środków na koncie oraz mam niezweryfikowane konto?

Prowadzenie konta PayPal jest darmowe niezależnie od tego, czy masz powiązane karty kredytowe, czy nie.

Jedynie płacisz w wypadku wysyłania pieniędzy do nieznajomych ludzi, lub sklepów. Wysyłanie pieniędzy do rodziny jest darmowe.

placi sie nieznajomych i niektorym sklepom i stronkom np bundle star lapie podatek duzy a humble juz nie

Otóż mam taki problem że chciałem dokonać płatności poprzez paypal i założyłem konto lecz znalazłem prostszy i wygodniejszy sposób na wykonanie danej płatności. I teraz mam pytanie czy będę musiał płacić coś za prowadzenie konta Paypal czy nie jeśli nie dodałem nawet rachunku bankowego do konta, nie mam środków na koncie oraz mam niezweryfikowane konto?