Wymagania

Hej ho, mam następujące pytanie - Czy Far Cry 4 i Assassin's Creed: Unity pójdą na moim komputerze?

Dodam, że zależy mi tylko na rozdzielczości 1920x1080, a grafika mnie nie interesuje.

Specyfikacje komputera:

Karta graficzna - Radeon HD7850 1gb od Vertex

Kości ram - 4gb

Procesor - I3-3220 LGA1155

Płyta - B75 AG43

Unity na 100% nie dopóki nie wyjdzie framerate fix.

Na i5 760 3,6gHz, r9 270x 2gb i 4gb ramu ledwo co odpalasz a Ty chcesz jeszcze na i3 to uruchomić...

Ledwo odpalasz co? Określ się.

Pytam głównie o FC4, w minimalnych jest napisane 4 GB ramu, grafika 1 GB, tylko proc i5, dlatego pytam, czy mój i3 uciągnie?

http://www.systemrequirementslab.com/cyri strona (przynajmniej w moim wypadku ) stu procętowo określa czy gra pójdzie czy nie . Oczywiście mówiąc żę pójdzie, mam namyśli to , że gra będzie działać , a nie ile FPS będzie . A czkolwiek , zwykle , jeżeli strona twierdzi że spełniasz minimalne , to FPS nie ma mniej niż 30

Tylko z procem problem wg. strony, ale w zakładce rank my computer mój i3 ma lepszą ocenę od tamtego i5, więc już sam nie wiem.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri strona (przynajmniej w moim wypadku ) stu procętowo określa czy gra pójdzie czy nie . Oczywiście mówiąc żę pójdzie, mam namyśli to , że gra będzie działać , a nie ile FPS będzie . A czkolwiek , zwykle , jeżeli strona twierdzi że spełniasz minimalne , to FPS nie ma mniej niż 30

Nie radzę wierzyć tej stronie. Wedle jej wymogów to na moim kompie nie powinno odpalić FC3 . Śmieszniejsze jest to że sobie śmigałem w go na wysokich detalach -.- To samo z GTA 4

Assassin creed Unity jest niegrywalny praktycznie na wszystkich grafikach od ATI. Z tego co juz sie naczytalem gra chodzi nawet "ok" na grafikach GF 9xx. Ludzie maja problem posiadajac grafiki typu GF 780 :)

podajac na przykladzie... Ja posiadam i5 2500k @ 4,7Ghz , 8GB RAM, ATI 7950 3GB OC i mam od okolo 15 FPS do 40 paru :). Srednia to jakies 24... 25 :)

Co do FarCry 4 sciagnij sobie i zobacz jak chodzi. Jak bedzie chodzic dobrze to polecam bo fajny coop :)

Mój kolega gra przy podobnym sprzęcie (HD7770 ma)

Proc ten sam.

Tyle, że ma 8GB ram. Gra mu chodzi w 40-60fps (Rozdz. Full HD) o ustawienia nie pytałęm.

Mój kolega gra przy podobnym sprzęcie (HD7770 ma)Proc ten sam.Tyle, że ma 8GB ram. Gra mu chodzi w 40-60fps (Rozdz. Full HD) o ustawienia nie pytałęm.

Niech wysle filmik na YT z FPSami bo sorry ale nie wierze :). Znajomy ma mocniejszego proca niz moj i GF 780 i w duzych budynkach ma moze 20FPSow(w sensie do tylu potrafi mu spasc). A nawet nie bede porównywać GF 780 do HD7770 :)

odnośnie FC 4. Procesor Intel Dual G860, 8 GB RAM, ATI Radeon 7700HD, Windows 8.1. Według tamtej strony gra nie powinna nawet się uruchomić.

Śmiga bez żadnych problemów na wysokich detalach ~~ ;D

Hej ho, mam następujące pytanie - Czy Far Cry 4 i Assassin's Creed: Unity pójdą na moim komputerze?

Dodam, że zależy mi tylko na rozdzielczości 1920x1080, a grafika mnie nie interesuje.

Specyfikacje komputera:

Karta graficzna - Radeon HD7850 1gb od Vertex

Kości ram - 4gb

Procesor - I3-3220 LGA1155

Płyta - B75 AG43