WoW ludzie serwer itd

Szukam ekipy/ gildi do wowa na globcu. Jestem jeszcze przed kupnem dodatku i wyborem serwera, ale chciałbym znaleźć kilka z którymi przyjemnie spędzę czas przy królu MMO. Totalnie ciemny w wowa nie jestem ponieważ grałem od classica aż do teraz choć ostatnie lata tylko WOTLK. No i 1 miech na MoP ale to przed samym WoD by sprawdzić to i owo.

Witam. W WoWa grałem kiedys, od 4 miesięcy nawet go nie odpaliłem. Mogłbym rowniez pograc, fajnie jakby zebrała sie jakaś ekipa z tego forum. :) Preferowałbym granie raczej PvE,ale PvP tez nie odmowie :) serwer do ustalenia :P Strona konfliktu również do ustalenia ( od poczatku grałem tylko i jedynie w ally :3 i byłbym za ally).

Zapraszam na burning legion, mam 2 postacie 90+ ale nie zaszkodzi pograć od początku ;)

Burning legion, jak coś to pm. Tylko że my gramy wyłacznie pvp.

Burning Legion horda, nie jest tak zle jak mowia ludzie :)

Dodawać: iCracked#2949

Z tego co wiem na BL jest najwiecej polakow. Dodajcie mnie na battlenecie Najthel

Też się panowie skuszę na grę Pokerek#2553

Szukam ekipy/ gildi do wowa na globcu. Jestem jeszcze przed kupnem dodatku i wyborem serwera, ale chciałbym znaleźć kilka z którymi przyjemnie spędzę czas przy królu MMO. Totalnie ciemny w wowa nie jestem ponieważ grałem od classica aż do teraz choć ostatnie lata tylko WOTLK. No i 1 miech na MoP ale to przed samym WoD by sprawdzić to i owo.