HoTs Ekipka

Poszukuje Jakiejś Ekipy Do Hots,a granie dla Zabawy Lub Rankedy jeśli sa : P hotsa niedawno ściągnełem ale gdy gram solo to jest straszna zamuła ^^

Wymagam jedynie :

-18

Dojrzałości

ts3 : )

SETRONIUS#2682 16- ale ogar ts3 i skyp jest gram troche w to już więc pomoge

SETRONIUS#2682 16- ale ogar ts3 i skyp jest gram troche w to już więc pomoge

Zaprosiłem

o i widze pyrcio z dostepem do hotsa :) mozecie rowniez mnie dodac battle tag w profilu :P

Poleciało zapro ^^

Dodaj Ukryty#2705 gram od dzisiaj, gram klasami wspomagajacymi.

Giera miazga, wkrótce rankedy i kilka nowych map, miałem sprzedawać, ale jest za fajnie XD a cbt dopiero w styczniu i też ograniczone :>

Super sprawa, że gry szuka kilka sekund

zaprosiłem

Takie newbie jak ja, który nie miał wogóle styczności z HotS'em, ale grał w lola też sie nada? :D Chętnie bym sobie pograł w to, gdyż iż ponieważ nigdy w to nie grałem, a od zawsze mnie ona interesowała :D

Kasiek#2371
Troszku grałem gram na b-necie Dziewczyny mam 24 latka i znam Quaka :D Pzdr.

zapro poszlo

wszystkie mecze dziś wygrane :) dobra ekipa to dobra ekipa

Chetnie bym pogral, ale niestety jeszcze nie dostalem HotS... Troche przykro sie robi jak widze imbecyli, ktorzy maja bronze - plat w LoL'u i graja w HotS'a, a ja nie moge =(

Witam poprosze o zaproszenie dla Qrls#2791 bete mam od 2 tygodni, malo gralem bo bylem bez dostepu do pc a z lapka to nie gra, ostatnio juz kosze :) nocne granie ? ^^°

Chetnie bym pogral, ale niestety jeszcze nie dostalem HotS... Troche przykro sie robi jak widze imbecyli, ktorzy maja bronze - plat w LoL'u i graja w HotS'a, a ja nie moge =(

Czemu obrażasz mnie od imbecyli ?

Bo sa tacy co mysla ze jak ktos nie gra w to co on sobie gra, to jest slaby normalne wsrod mlodziezy ;)

Mi tu zalatuje typowym "lolowcem" za którego trzeba się wstydzić i przez którego poziom kultury na east jest jaki jest :>, oj mam nadzieję, że "kolega" jeszcze długo nie dostanie zapa :)

- Arcadius#2277

Gram głównie tankami jak Diablo, Arthas, (teraz chce Anubarakiem sprobowac ) i assasinami typu illidan albo Zeratul :D,

Ja chetnie zagram :D,z tym ze w godzinach wieczornych.Battletag:NigrumAvis#2457 Tylko ostrzegam ze do najlepszych graczy nie naleze :P

To alpha nie ma sie co spinac trzeba sie uczyc, tez preferuje wieczory i range postacie ;)

głównie chodzi i poznanie postaci i "nauczenie" się gry, a w styczniu gramy rankedy xD