Powrót do Dekarona

Z racji tego że na serwery Dekarona wszedł nowy dodatek : act17, pomyślałem, że warto by było wrócić do tej gry, jednak zanim to zrobię chciałbym kogoś znaleźć, żeby nie grać solo. Dostępny jestem z reguły co drugi dzień (pracuję 14h dziennie co 2 dni), chciałbym tez uprzednio wiedzieć czy gra jest p2w gdyż gdzieś natknąłem się na takie info w sieci.

Pozdrawiam :)

Kontakt w temacie.

Hmmm ja był bym chętny, ale od nowa oczywiście? W dekarona grałem trochę, ale tylko i wyłącznie na prywatnych serwerach, po sprawdzeniu top 10 takich serwerow w tamtym tygodniu i ujrzeniu kompletnej pustki, odpuściłem. Zaczynam pobierać tak czy siak clienta. A co do p2w, dużo osób potwierdza to info, inni się skarżą na zastraszającą liczbę botów panujących w grze, a jeszcze inni kompletnie temu zaprzeczali. Niech wypowie się ekspert :)

Hmmm ja był bym chętny, ale od nowa oczywiście? W dekarona grałem trochę, ale tylko i wyłącznie na prywatnych serwerach, po sprawdzeniu top 10 takich serwerow w tamtym tygodniu i ujrzeniu kompletnej pustki, odpuściłem. Zaczynam pobierać tak czy siak clienta. A co do p2w, dużo osób potwierdza to info, inni się skarżą na zastraszającą liczbę botów panujących w grze, a jeszcze inni kompletnie temu zaprzeczali. Niech wypowie się ekspert

ostatnio wzięli za banowanie cziterow, na forum powstaja czasami tematy z nickami takich osobnikow

oczywiscie, wciaz sa, ale nie tyle, co jeszcze 1-2 lata temu

To dobrze, że coś z tym robią.... Więc jak coś to pw i podam nick w grze :D

Jasne, tez sie biore za sciaganie, tylko jak wyglada kwestia p2w?

Okej, gra na globalu mnie wciągnęła :D Szukam kogoś do gry, pisać pod tematem albo na pw.

dobra, jednak oidpuszczam, tego sie nie da zainstalowac.

@edit

czary i magia internet explorera i juz jest w miare, ok, cos tam sie instaluje D

zainstalowac nie problem, problem ma z odpaleniem gry ciagle jakis blad xincode mi wywala i nie jak w zab nie wiem jak to obejsc

spróbuj wejść w start->uruchom-> %temp% i usuń zawartość folderu, mi pomogło w innej grze :P

Jak dacie rade wejść to zapraszam, pogramy razem :D Jeżeli ktoś już zainstaluje i nie będzie mógł odpalić, tzn będzie trzeba NGM pobrać i po tym nic się nie będzie działo, to polecam wejść w folder z zainstalowanym dekaronem i tam odpalić Dekaron.exe. Po aktualce należy go odpalić ze stronki i tam trzeba zezwolić wtyczce odpalić grę, przynajmniej na Firefoxie. Jak się zezwoli wtyczce na uruchomienie, to już potem tylko czekamy na załadowanie się gry i gotowe. Ja przynajmniej miałem taki problem.

Okej, jesli ktoś chce mnie wkręcić w dekarona (odpaliłem, tworzę postać) podawać swoje nicki :)

Ja mam KoxiwoPL. Niestety bez PL było zajęte więc trudno ^^

co wujek google to wujek google :D nick w grze Pvcca jak cos to pisac i dodawac :D

teraz pytanie na jakim channelu sie spotkamy?

Ale na globalu zimova grasz? :D

ano na globalu, udalo mi sie ogarnac ten blad co mi wyskakiwal, nvidia go powodowala

:D To gratulacje, ja jestem w grze jak się zalogujesz to dodam, a channel pierwszy. No i zapraszam innych oczywiście też :)

jestem w grze nick Pvcca teraz czy nie musimy yc na tym samym channelu zeby sie dodac?

Nie wiem, wyskakuje mi że nie mogę cię dodać. Przeloguj się na 1 będę w początkowej lokacji. Albo ty mnie dodaj. KoxiwoPL

Zapraszam do dekarona, mój nick w grze taki sam jak tutaj. Aktualnie nie posiadam polskiej gildi, ale jeżeli znajdą się chetni napewno cos wymyślimy :)

Z racji tego że na serwery Dekarona wszedł nowy dodatek : act17, pomyślałem, że warto by było wrócić do tej gry, jednak zanim to zrobię chciałbym kogoś znaleźć, żeby nie grać solo. Dostępny jestem z reguły co drugi dzień (pracuję 14h dziennie co 2 dni), chciałbym tez uprzednio wiedzieć czy gra jest p2w gdyż gdzieś natknąłem się na takie info w sieci.

Pozdrawiam :)

Kontakt w temacie.