EU czy NA

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć który region jest bardziej zaludniony, czy różnią się eventami i datami wydawania patchy i dodatków?

1. NA

2. Na NA jest więcej eventów i są częste przeceny IS.

3. Wychodzą wcześniej o min. miesiąc.

EU, ze względu na duuużo mniejsze lagi ;)

NA - jeśli gra na poważnie.

Eu - dla zabawy.

Dzięki, net mam w miarę dobry więc pingi nie takie straszne :)

Polecam TM server mozna pograc razem jak chcesz ;)

EU-poniewaz gra masa ludzi nie ma lagow + nie ma p2w temat walkowany miliony razy przy no-targecie nawet roznica 30 pingu bedzie doczuwalna...

Popieram up.

Zresztą gra z nami gracz który wbił na NA 3x60 lvl i stwierdził, że na EU o niebo lepiej się gra. Także nie zawracaj sobie głowy wersją NA bo się tylko zniechęcisz do gry.

Zresztą jeśli chcesz to wpadnij na ts jakoś wieczorkiem :). Lub jak się zdecydujesz na EU to ogólnie zapraszamy do naszej ekipy niedawno złożonej, można pogadać i razem pograć :)

temat wałkowny już kilkanaście razy też się wypowiadałem na ten temat poszukaj w innych tematach a w skrócie

Eu

- Mniejszy ping

- eventy o normalnych porach dnia

- dużo ludzi (choć wielu twierdzi inaczej )

- nie ma p2w (chyba że chcesz sobie kupić jakieś wdzianko na IS ale kupisz też za golda )

jak koś wyżej napisał miech różnicy w pathach to było rok temu teraz są w ciągu 2 tyg ;)

jedyny minus to ludzie zachowanie jest poniżej gimbazy :)

NA

grałem troche na NA ale moge tylko tyle stwierdzić że tłoczno się tam robi ale dopiero po 22 kiedy większość idzie już spać :)

gameforge sie o was zatroszczy na eu ;)

gameforge sie o was zatroszczy na eu

od 2 lat ma najlepszy model platnosci na rynku wiec pewnie sie zatroszczy :) + praktycznie 0 spamerow , Jednak trzeba lubiec no-target za , ktorym ja nie przepadam zbyt mala dynamika poruszania sie w terze podczas walki :/

Takie pytanka:

1. Gra ktoś na serwerze Killian?

2. Co sądzicie o Warriorze

Takie pytanka:1. Gra ktoś na serwerze Killian?2. Co sądzicie o Warriorze

masz temat gdzie gramy w TERE na killanie....podany ts itd na killanie gra pelno ludzi

warrior jak warrior moze dpsowac i tankowac.

Tyle przeczytałem już na stronie. Jeśli możesz napisać jak radzi sobie w PvP jako DPS? Jaka jest jego rola w walkach np. 5vs5?

Witam zapraszam do nas:
- Tera online NA (USA)
- Server Celestial Hills - Roleplay
- Gildia Ares TS3 91.200.184.203:9988

warn_ico.png
Spam
~Leman

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć który region jest bardziej zaludniony, czy różnią się eventami i datami wydawania patchy i dodatków?