Konta

Witam, to jest moj pierwszy post, pomimo tak krótkiego stażu na forum mogę coś zaproponować, a mianowicie przydałoby się jedno konto na forum i na Waszą stronę, bo nowi użytkownicy muszą rejestrować się dwa razy, a użytkownicy muszą się oddzielnie logować, trochę to irytuje, pozdro ;)

Portal i forum to dwie różne, nie połączone ze sobą sprawy. Trochę to dziwne, no ale tak jest i bogowie forum nie maja mocy na portalu. Tak więc chyba nic z tego :)

@up znasz sie nie ma co..

Ogólnie taka inicjatywa już była nie raz (za dużo z tym zabawy by było)
I modowie z forum maja prawa na portalu -.-

W niedalekiej przyszłości będzie dokładnie tak jak mówisz. Będziecie mogli połączyć konto na portalu z tym na forum. Dokładnej daty podać nie mogę, aczkolwiek jak tylko wejdzie nowy silnik to będzie to dużo prostsze. Z tego co wiem silnik ma wejść na 100% przed świętami. Myślę, że taka opcja jak łączenie kont będzie albo od razu albo niedługo po.

Dawno po świętach a silnika jak nie widać tak nie widać, czyżby wasz profesjonalizm zawiódł?

Sytuacja losowa, czasem się zdarza.

Witam, to jest moj pierwszy post, pomimo tak krótkiego stażu na forum mogę coś zaproponować, a mianowicie przydałoby się jedno konto na forum i na Waszą stronę, bo nowi użytkownicy muszą rejestrować się dwa razy, a użytkownicy muszą się oddzielnie logować, trochę to irytuje, pozdro ;)