Smartfon do 800 zl nowy lub uzywany

Siema

Szukam smartfonu do 800 zl może być nowy lub używany ,służyć mi ma do neta ,muzyki,zdjęć oraz pogrania sobie czasem w jakieś gierki ;p

Z nowych na oku mam Xperie T (słyszałem ze ma wadę fabryczna ze ekran miga to prawda??),Lg g2 mini,galaxy s4 mini oraz xperia m2 ??który polecacie z tych lub ogólnie do ceny 800 zl.

Z używek na allegro widziałem ze xperie z można wyłapać do 800 zl .

Polecam Moto G. Ostatnio nawet był jakiś artykuł, że to najlepszy smartfon w tej cenie. Sam go mam i jak dla mnie rewelacja. Bardzo dobry odtwarzacz, a jak zassiesz jeszcze powerampa to nie chce się wyjmować słuchawek z uszu :)

W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego niż Google Nexus 4
Sam mam, używam i sobie chwalę.
Dostał nawet oficjalny update do Androida 5.0

Odpalisz na nim wszystko

;)

http://antyweb.pl/radzimy-co-kupic-na-swieta-smartfon-do-1000-zlotych/

Myphone Luna w biedronce za 599zl, mi w antutu robi prawie 26k pkt. Ladne zdjecia wszystkie gry smigaja :) polecam

Xperia M2 używam i polecam.

juz bylo - z nowych xperia m2, lg l90, lg g2 mini, moto g lte, xperia t3 (kolejnosc przypadkowa), nexus 4, z uzywek - galaxy s4, lg g2 itp

t3 i luna odpadaja za duze jak dla mnie xd co do nexusa 4 pokaz mi gdzie moge kupic nowke do 800 zl z polski a nie jakies chinczyki z allegro ...co od uzywek wlasnie mysle nad s4 ,z oraz g2 jednak to ciezki wybor ;/z nowych to jednak mysle tylko nad s4 mini oraz xperia t ;/

Odradzam Xperie m2.

Ma duże problemy z zasięgiem, połączenia nie dochodzą a później przychodzą smsy, że ktoś próbował się dodzwonić. Na serwisie ci tego nie naprawią bo płyty są wadliwe. Siatka na dole od mikro i głośnika szybko się brudzi i zapycha przez co tracimy czysty dźwięk i w głośniku oraz w mikrofonie. Lubi się zawiesić do stanu "martwego" czyli np; zresetuję się nam i później nie włączy. W tym pomaga akurat przycisk reset obok sim, aczkolwiek jest to irytujące. Posiada wadę fabryczną. Wyświetlacz się wylewa i na ekranie pozostaje plama w kolorze tęczy albo czerni. Przy nacisku się powiększa albo przemieszcza i potrafi zakłócić prace touch-a. W serwisie naprawiają to na gwarancji, ale sam fakt jest wkurzający.

Podsumowując xperia M2 to bubel i należy się od tego trzymać z daleka

@artuko95 a co rączek nie masz? tak trudno na allegro, komisie, przejrzec sklepy internetowe? nexusa 4 widzialem gdzies ponizej 900 zl na wyprzedazy. Mozna bylo dostac, czy mozna jeszcze nie wiem i nie sprawdzam codziennie cen milionow produktow dla takich jak ty, ktorzy nie moga sami sobie poszukac bo maja jakis inny badz ulomny internet.

@kllocu a probowales ustawic poprawnie apn? jaka siec? bo sporo problemow jest np w play (np niektore g2 mini maja problemy z dzialaniem w tej sieci). Xperia m2 nie jest zla, z kazdymi telefonami zdazaja sie wpadki i niedorobki. Moj g2 mini od nowosci nie czytal kart sd, xperia z2 uszkodzony slot na sim.

ps s4 mini i xperia t to juz stare modele i na bank nie dostana oficjalnej aktualizacji do lollipopa i niezbyt juz oplacalne.

a czemu to nie oplacalne ? jesli chodzi o aktualizacje to zawsze moglbym zrootowac telefon itd mysle tez nad g2 mini tylko w twoim przypadku nie czyta kart sd ??

EDIT

W sumie po namysle zdecyduje se na jeden z tych telefonow :Xperia T,S4 mini,G2 mini tylko teraz pytanie ktory z nich wybrac ,ktory ma jakie wady a jakie zalety. Najlepiej jakby wypowiadali sie uzytkownicy posiadajacy wyzej wymienione telefony ;p

@tokacz

http://www.w-support.pl/welcome_pl.asp

A teraz domyśl się skąd to wszystko wiem

Powiem ci tak. Na 5 nowych M2, 3 przejdą test zasięgu prawidłowo

temat do zamkniecia ;]

Siema

Szukam smartfonu do 800 zl może być nowy lub używany ,służyć mi ma do neta ,muzyki,zdjęć oraz pogrania sobie czasem w jakieś gierki ;p

Z nowych na oku mam Xperie T (słyszałem ze ma wadę fabryczna ze ekran miga to prawda??),Lg g2 mini,galaxy s4 mini oraz xperia m2 ??który polecacie z tych lub ogólnie do ceny 800 zl.

Z używek na allegro widziałem ze xperie z można wyłapać do 800 zl .