Problem steam

Siema, chciałem sobie kupić gierkę na steam cs:go bo jest wyprzedaż za niecałe 6$, a z racji tego, że fps mi się podobają, a w CS nigdy nie grałem, chciałbym spróbować (wcześniej grałem tylko w darmowe mmo i jak były jakieś za free). Problem tkwi w tym, że mam konto w banku i na paypal, niestety jak chce zapłacić przez paypala, to chce jakieś numery karty VISA, sęk w tym, że ja mam tylko konto internetowe, jest na to jakś sposób? Zwykłym rzelewem da się zapłacić? Czy jak dodam ją do koszyka to będę miał cały czas cenę promocyjną,nawet jak minie promocja?

Jak przy płaceniu paypalem wywala Ci karte to na 90% niżej jest coś ala "Mam już konto paypal", czy coś - takie ładne co się rozwija powinno być gdzieś na dole pod płatnością kartą. Można też przypiąc konto paypal do steama zeby sam Ci zjadał pieniądze.

Opcja płatności paypalem powinna być, bo jak pamiętam zawsze wywala to z karta, a nizej jest rozwijana opcja platnosci z salda. Sprawdz~

Nie, jak sie promocja konczy to sie konczy. Dodawanie do koszyka nic nie da, bo ludzie by stackowali przecenione gry.

@Nvminer, dzięki za odpowiedź :) , pogrzebię zaraz, chyba najlepiej będzie połączyć steam z PP, trochę szkoda, że nie ma płatności przelewem chociażby przez PayU.

Siema, chciałem sobie kupić gierkę na steam cs:go bo jest wyprzedaż za niecałe 6$, a z racji tego, że fps mi się podobają, a w CS nigdy nie grałem, chciałbym spróbować (wcześniej grałem tylko w darmowe mmo i jak były jakieś za free). Problem tkwi w tym, że mam konto w banku i na paypal, niestety jak chce zapłacić przez paypala, to chce jakieś numery karty VISA, sęk w tym, że ja mam tylko konto internetowe, jest na to jakś sposób? Zwykłym rzelewem da się zapłacić? Czy jak dodam ją do koszyka to będę miał cały czas cenę promocyjną,nawet jak minie promocja?