Warframe informacje ogólne

Witam serdecznie. Ostatnio dotarło do mnie że Warframe jest najlepszą grą f2p na grynku gier MMORPG/MMOFPS nie wiem czy to prawda jeżeli tak to dlaczego? Mam do was także kilka innych pytań które przedstawię w punktach.

1.Populacja w Warfrace dokładnie chodzi mi o społeczność polską jak i zagraniczną. Gra umiera czy dopiero rozwija się??

2.Rozwój postaci jak to wygląda w małym skrócie.

3.Dungeony raidy itp czy występują w tej grze i czy są na dobrym poziomie.

4.Czy dany tytuł sprawdzi się na długie godziny czy jest to typ gier gdzie logujesz się pograsz godzinkę do dwóch i dziękuję dobranoc.

5.Czy lokacje,instancje,planety są różnorodne czy wszystko na jedno kopyto

6.Czy gra jest warta większej uwagi czy lepiej sobie darować i szukać czegoś innego

7. Czy to prawda WarFrame>>>>>>FireFall

Mam nadzieję że znajdą się tutaj osoby które odpowiedzą mi na te pytania,a może znajduje się na tyum forum jakaś ekipa która poprowadziła by noobka przez świat Warframe.

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam gorąco z łóżka szpitalnego :)

1.Gra masa ludzi.

2.Zbierasz takie karty, wkładasz je do broni/warframe i masz bonusy.

3.Są poczynając od łatwego poziomu trudności po taki, na którym nie pożyjesz za długo.

4.Zależy. Mi po tych 2H nie chciało się dalej grać. Tak na wieczór po ciężkim dniu jest Ok.

5.Są tak jakby generowane losowo. Wchodzisz np na 1 misje 5 razy i za każdym razem mapka inaczej wygląda.

6.Jest warto uwagi.

7.Skąd to porównanie? To całkiem różne gry.

Porównanie było ze względu na grę MMOFPS że WarFrame jest dużo lepsze od FireFall kiedyś gdzieś to czytałem chyba na mmorpg.com

Moim zdaniem jest to całkiem fajna i porządna gra, a co do twoich pytań to:

1.Ludzie jest całkiem sporo.

2.Masz coś takie co się nazywa poziom mistrzostwa i wbijasz normalnie exp z ta różnicą, że exp dostajesz za levelowanie swojej broni i warframe (za każdy lvl broni dostajesz 100 exp, a za warframe 200 exp).

3.Masz misje na różnych planetach (jest ich chyba coś około 9-10) i na kązdej z nich masz misje od 10 do nawet 30 na trudniejszych planetach i dzielą się na przetrwanie, obronę, obronę mobilną, przechwycenie, przejęcie, eksterminacje i walki z Bossami, są także misje pvp.
(na prawie każdej planiecie jest jakiś boss).

4.Gra robi sie po jakimś czasie dosyć monotonna ale i tak fajnie jest sobie zawsze poświęcić jakieś 2-3h dziennie na odstresowanie i uważam, że gra jest bardzo fajna (sam mam już przegrane około 300h).

5.Większość misji wygląda tak samy tylko inaczej są rozmieszczone pomieszczenia na mapie albo zaczynasz z jakiegoś innego punktu niż ostatnio i można odczuć taką lekką klaustrofobie biegając po dosyć zamkniętych mapach gdyż nie masz powodu do ich eksploracji.

6.Pomimo kilku minusów które podałem gra bardzo mi się podoba szczególnie za dobra grafikę i jeszcze lepszą optymalizacje która pozwala grać na prawie każdym sprzęcie, równie dużą zaletą są bardzo częste patche i inne ulepszenia czy wprowadzanie ciągle to nowych elementów do rozgrywki.

7.Warframe to zupełnie inna gra od Firefall chociażby z tego względu, że w warframe mamy zamknięty świat ale wcale nie jest to minusem w tego typu grze.

może znacie jakiś ekipy które grają aby pomogły w ogarnięciu tego itp? jak zdobyć platynę by kupować inne klasy postaci ??

Jeżeli chcesz to mogę Ci trochę pomóc z ogarnięciem gry i zaprosić do klanu w którym mamy zawsze aktywnych około 200 graczy (o ile mnie nie wyrzucili bo dosyć długo nie grałem).

Mój nick widać pod profilem czyli Kold999.

Co do "klas" to najlepiej jest kupować schemat za kase z gry i potem dropić z bossów elementy warframe czyli hełm, system i powłoke, stworzenie każdego z tych komponentów zajmuje 24h, a samego warframe 72h czyli nie warto tracić na to platyn, a co do samych platyn to normalne ich kupowanie jest całkowicie nie oplacalne ale czasami jako daily gift dostajesz zniżke 75% na platyny na 2 dni z czego uwzględnia to tylko jedną transakcję.

Co do "klas" to najlepiej jest kupować schemat za kase z gry i potem dropić z bossów elementy warframe czyli hełm, system i powłoke, stworzenie każdego z tych komponentów zajmuje 24h, a samego warframe 72h czyli nie warto tracić na to platyn, a co do samych platyn to normalne ich kupowanie jest całkowicie nie oplacalne ale czasami jako daily gift dostajesz zniżke 75% na platyny na 2 dni z czego uwzględnia to tylko jedną transakcję.

Jezuuu,weź przeczytaj regulami

Nie można duble posta robić

A jeśli chodzi o warframe dodaj mnie na skype: kulek000

Mogę z tobą pograć pouczyć a także dołączenie do dobrego klanu

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania to możesz pisać na steam:Bandit Fleshpound

7. Czy to prawda WarFrame>>>>>>FireFall

Równie głupie stwierdzenie z powodu braku argumentacji na samo porównanie.

MystroGanZ przepraszam cię bardzo, że chciałem komuś coś bardziej szczegółowo wytłumaczyć więc skończ spinać dupe o byle co.

warn_ico.png
Offtop ~ NS

Jest takie coś jak opcja edytuj,naucz się czytać a potem zacznij pisać.

I nie spinam d*py tylko ci przypominam gimbie ...

Sory za offtop

warn_ico.png
Offtop ~ NS

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy

Oh i ah jakiś ty dorosły i dojrzały, że wyzywasz kogoś od gimbusa, lepiej stąd pójde jak najszybciej bo naskarżysz mojej mamie.

Tak na serio to zapomniałem o opcji edytuj więc przepraszam i to na poważnie, chciałem tylko abyś nie spinał o coś takiego pośladów.

a jak zdobywa się materiały np złom oraz stalowa płyta ?? Kupując schematy Warframe potrzebuje części ze zbroi skąd je uzyskać hełm itp ??

Proszę bardzo: http://bit.ly/Xk9O9W

Materiały dropisz na różnych planetach, części do schematów w zależności jakiego warframe chcesz zrobić (możesz je wydropić z bossów na planetach/na specjalnych alarmach itd.)

Witam serdecznie. Ostatnio dotarło do mnie że Warframe jest najlepszą grą f2p na grynku gier MMORPG/MMOFPS nie wiem czy to prawda jeżeli tak to dlaczego? Mam do was także kilka innych pytań które przedstawię w punktach.

1.Populacja w Warfrace dokładnie chodzi mi o społeczność polską jak i zagraniczną. Gra umiera czy dopiero rozwija się??

2.Rozwój postaci jak to wygląda w małym skrócie.

3.Dungeony raidy itp czy występują w tej grze i czy są na dobrym poziomie.

4.Czy dany tytuł sprawdzi się na długie godziny czy jest to typ gier gdzie logujesz się pograsz godzinkę do dwóch i dziękuję dobranoc.

5.Czy lokacje,instancje,planety są różnorodne czy wszystko na jedno kopyto

6.Czy gra jest warta większej uwagi czy lepiej sobie darować i szukać czegoś innego

7. Czy to prawda WarFrame>>>>>>FireFall

Mam nadzieję że znajdą się tutaj osoby które odpowiedzą mi na te pytania,a może znajduje się na tyum forum jakaś ekipa która poprowadziła by noobka przez świat Warframe.

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam gorąco z łóżka szpitalnego :)