Szukam kogoś do rafa

Witam,

Szukam kogoś do rafa. Oferuję kupno podstawki (ja kupuje podstawke wowa nowemu graczowi) w zamian za wylevelowanie razem jednej postaci do 90 poziomu na serwerze burning legion horda (exp x3 + będę grać tankiem więc w kilka dni zrobimy ten 90lvl). Sama podstawka zawiera wszystkie dodatki z wyjątkiem woda i 30 dni gry za free. Oferty proszę na PW.

Pw:)

Kupię również bagi i sypnę goldem na start :)

Witam,Szukam kogoś do rafa. Oferuję kupno podstawki (ja kupuje podstawke wowa nowemu graczowi) w zamian za wylevelowanie razem jednej postaci do 90 poziomu na serwerze burning legion horda (exp x3 + będę grać tankiem więc w kilka dni zrobimy ten 90lvl). Oferty proszę na PW.

Hej byłbym chetny akurat mam duzo czasu i jestem w kazdej chwili dostepny jak co pw

Hej byłbym chetny akurat mam duzo czasu i jestem w kazdej chwili dostepny jak co pw

Masz nadal chec do gry? Jaka klasa chcesz grac?

Tak mam. Myślałem ze magiem bym pograł

Nadal aktualne? kiedyś grałem ciekawi mnie jak to wygląda teraz. Preferuje healerów

Witam,

Szukam kogoś do rafa. Oferuję kupno podstawki (ja kupuje podstawke wowa nowemu graczowi) w zamian za wylevelowanie razem jednej postaci do 90 poziomu na serwerze burning legion horda (exp x3 + będę grać tankiem więc w kilka dni zrobimy ten 90lvl). Sama podstawka zawiera wszystkie dodatki z wyjątkiem woda i 30 dni gry za free. Oferty proszę na PW.