LOL Szukam Sup i Jung na rankedy od 5 sezonu (duo)

piszcie pod tematem jakie sup i jung gracie odpisze jesli ktos chetny sie znajdzie

Elo, jakie macie dywizje z kolegami top/mid/adc?

Może najpierw ty powiedz coś o swojej drużynie :)

ja mam zamiar isc top/mid/adc duo dlatego szukam kogos. Ja top irelia mid ahri a bot kalista

A dywizje?

Ja chętnie dołączę do kogoś, ale gram ADC/MID. Co prawda w solo q jestem s2 (promo s1) ale carruje na adc prawie każdą gre z sporą przewagą :).

Co prawda mogę też zagrać na jungli jeżeli nie ma cie zbyt wysokich dywizji. Dosyć dobrze wychodzi mi jarvanem,udyrem czy amumu.

tak jak mowilem od 5 sezonu bo jeszcze 30 musze dobic :D

ps. zeby nie bylo to nie pierwsze konto

dlatego nie podam dywizji bo nie mam :D

dlatego szukam kogos z kim juz potrenowac mozna a potem renkedy sie pykac bedzie i koniecznie supp i jung bo inaczej premade nie ma sensu a ja tymi 2 gram tak ze lepiej nie pytac

mod_ico.png
Używaj opcji EDYTUJ. ~n4z

i pisz jeszcze więcej postów pod postami, wiesz że możesz edytować post żeby nie offtopować? //

Skoro to nie pierwsze konto, to podaj dywizje z poprzedniego :)

Ja gram jungle/g4 aktualnie. Jak coś to priv (ale najpierw dywizja - nie bawię się z bronzami :P )

Ja spokojnie mogę ogarniać support, jednak mam problem z konfiguracją mikrofonu w słuchawkach, mam g5. w sezonie 3 też miałem golda, main to leona, thresh, morgana, ale mogę zagrać praktycznie wszystkim.

pochwalic sie nie moge bo gralem w sezonie 1 mialem braz 1 lecz to bylo ladnych pare lat temu a na ten moment nie wiem jak ocenic

30 wbilem pod koniec sezonu wiec jak mnie wbili to na braz 1 S1 sie skaczyl a ja przed kacem 2 przestalem grac

ps. w 2 przez brak czasu nie gralem rankedow

"Grałem w sezonie 1 i miałem brąz 1" - większego kłamstwa wymyślić nie potrafiłeś?

Dwie rady co do forum:

- ogarnij ortografię i interpunkcję

- ogarnij opcję edytuj, bo to nie gadu gadu żeby pojedyncze zdania wysyłać.

Jedna rada co do LoLa: nie kłam. Otwarcie powiedz na jakim poziomie grasz, a nie wymyślaj bajki jak to grałeś kiedyś. Poza tym, edytuję nazwę tematu żeby było wiadomo że chodzi o duo, a nie team.

Zwłaszcza, że jeśli grasz na poziomie brązu to ludziom z golda i wyżej zawracać głowy nie ma sensu, bo i tak nie będziesz mógł z nimi pograć.

gralem w 1 sezonie w 2 bylem w anglii nie moglem grac rankedow bo jak nie mam 100 % godziny wolnej to sie nawet za gre nie biore a w 3 nic nie gralem w 4 gram od tygsory nie braz 1 tylko brąz zapomnialem ze wtedy systemu 1-5 nie bylo

gralem w 1 sezonie w 2 bylem w anglii nie moglem grac rankedow bo jak nie mam 100 % godziny wolnej to sie nawet za gre nie biore a w 3 nic nie gralem w 4 gram od tyg

sory nie braz 1 tylko brąz zapomnialem ze wtedy systemu 1-5 nie bylo

Gram od tyg wiec mam 15 lvl nazwe mam podana na forum jak ktos chce niech sprawdzi gry

Nie jestem jakims prosem bo tak jak pisalem nie gralem rankedow za duzo

nie wiem jak ocenić mój poziom wiec jak ktos chce mozemy zagrac to powiecie

i jak ktos moze niech napisza jak edytowac temat

15 lvl?Duo?Brąz?Przepraszam ale strata czasu.

Jemu chodzi o potrenowanie, przed kolejnym sezonem i nie pisze że szuka jakiś prosów z ego pod kosmos, wiec jak wasze jegomości nie chcą grać bo maja goldy, challengery czy inne ustrojstwo to nie się nie udzielają, bo to chyba temat dla tych co chcą kogoś czegoś nauczyć, albo pograć od czystego konta/sezonu, bynajmniej ja to tak zrozumiałem.

Pewnie gdybym nie grał w HoTS-a to by zobaczył z czym to się, ponieważ w sezonie 2 rozegrałem tylko kilka gier rankingowych (jakoś nie miałem na to parcia)

Jestem chętny na supporta srebro 3. Tak więc daj znać jak coś

Daj swój nick w grze @qNatsuDRp

:)

Nick w Lolu ,,qNatsuDRp'' chętni niech dodadza

Jemu chodzi o potrenowanie, przed kolejnym sezonem i nie pisze że szuka jakiś prosów z ego pod kosmos, wiec jak wasze jegomości nie chcą grać bo maja goldy, challengery czy inne ustrojstwo to nie się nie udzielają, bo to chyba temat dla tych co chcą kogoś czegoś nauczyć, albo pograć od czystego konta/sezonu, bynajmniej ja to tak zrozumiałem.Pewnie gdybym nie grał w HoTS-a to by zobaczył z czym to się, ponieważ w sezonie 2 rozegrałem tylko kilka gier rankingowych (jakoś nie miałem na to parcia)

1. Przeczytaj co oznacza słowo bynajmniej.

2. To jest dość istotne, bo jeśli ktoś ma brąz (a w tym wypadku nawet 20 poziomu nie ma, o rankedach nie ma co gadać), to z goldem i wyżej nie zagra - różnica poziomów jest zbyt duża na duo. Aczkolwiek zgodzę się z jednym - jeśli ktoś nie jest zainteresowany, niech nie pisze - od tego momentu będę zgłaszać takie posty wyżej.

Ja bardzo lubie grać jako support... a jaki to zależy od tego kogo potrzeba w teamie, jaki adc i jacy przeciwnicy an bocie.

Jeste mw Gold5. Nick Trefnys.

Jaki to jest serwer ? No ja bym mógł zagrać z tobą, jeśli Eu West. Ostatnio kreuje gry na adc, main vayne.

piszcie pod tematem jakie sup i jung gracie odpisze jesli ktos chetny sie znajdzie