DigAdz - alternatywa dla Twojej kieszeni

Cześć wszystkim!

Jako, że istnieje już podobny temat, jednak o innej platformie i działającej na trochę innej zasadzie, pozwolę sobie założyć tutaj temat "bliźniaczy", jednak traktujący o innym systemie.


O co tu chodzi?
Siedzę trochę w branży inwestowania w internecie. Dlatego chciałbym pokazać Wam, że też możecie odnieść sukces i zarabiać BEZ WKŁADU WŁASNEGO Zaczynałem kompletnie od 0, dzisiaj mogę cieszyć się przychodami rzędu 15/20$ tygodniowo. (Nie jest to co prawda dużo, jednak dla 18 latka, 10 min dziennie poświęconych w programach typu Revenue Share to pestka, a dodatkowo codziennie się rozwijam).
Gadasz głupoty na pewno nic nie płacą:
paidverts_09_09_2014_inwestycje_w_intern
(inwestycjewinternecie.pl)

Jak zacząłem przygodę?
Pewnie tak, jak większość osób w moim wieku, poszukiwałem źródeł gotówki na wydatki w grach mmo. Początkowo z programów zarabiałem 1$/2$, w końcu pozwoliło to na zainwestowanie w lepszy program jakim jest PaidVerts, dopiero ten program przyniósł mi realne i poważne zyski. Jednak od jego startu minęło już trochę czasu i coraz mniej osób na nim zarabia. (Chociaż nadal są to stawki najlepsze w sieci)

Jeśli nie PaidVerts to co?
DigAdz.

Czym jest DigAdz?
DigAdz to program typu Revenue Share. Oferuje inwestorom zysk rzędu 150%. W przeddzień startu ma ponad 20 tysięcy zarejestrowanych inwestorów. Daje to ogromne możliwości zarówno dla Ciebie jak i dla Twórcy programu!



Wiem już dużo więcej o programie. Okazuje się, że będzie pierwszą kopią PaidVerts - co oznacza, że prawdopodobieństwo zarobku będzie równie duże!.

Wszystkiego można dowiedzieć się z filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=Z25fnuHAQX8 , a dla leniwych lub nieznających angielskiego wypiszę najważniejsze pkt:


# Możesz zarabiać bez wkładu własnego!
# Szansa na bonusowe $ za klikanie reklam dziennych
# 10 reklam które musisz wyklikać by dostać reklamy z Twojego progu pkt.
# Produktem jest BundleAd (reklama)

# Zakup paczki od $1
# W paczce otrzymujesz:
$ 50 wyświetleń Twojej strony
$ 100 wyświetleń bannera o rozmiarze 728x90px
$ 200 wyświetleń bannera o rozmiarze 468x60px
$ 300 wyświetleń bannera o rozmiarze 125x125px
$ Za wydane $1 otrzymujemy 1500 pkt. Są one odpowiednikiem pkt. BAP w PaidVerts

# Będzie 11 poziomów, a w zależności od posiadanych pkt zostaniemy przydzieleni do grupy (Im więcej pkt, tym wyżej jesteśmy i więcej zarabiamy)
# Ważne jest abyśmy byli jak najwyżej, aby zarabiać najwięcej
# Dostępne są również 3 ulepszenia, które można porównać do tych znanych z PaidVerts (o nich więcej gdy się bliżej zapoznam)

Mamy tutaj więc program który kopiuje dobre nawyki od PaidVerts i dodaje swoje rozwiązania by jeszcze go usprawnić. Sam fakt że w fazie pre-alpha program uzyskał ponad 22 tysiące użytkowników, świadczy o możliwościach i potencjale programu.


Kto to stworzył?
BeeJay, osoba odpowiedzialna min. za https://adbonuz.com/ , który do tej pory wypłaca dobre pieniądze użytkownikom.

Skąd mam wiedzieć, że to się opłaca?
Tak jak wyżej napisałem. Administratorem jest BeeJay, który ma doświadczenie w tworzeniu podobnych programów i poza mną zaufało mu kilka tysięcy osób które łącznie wypłaciło ponad

$245 tysięcy!


A teraz konkrety:
Program startuje już jutro (29.11.2014) o godzinie 18.00.

Ile zainwestować by szybko zarobić?
Nie podam Ci liczb, ale ja wchodzę za ok 100$, jednak jeśli nie masz kasy, to nie musisz się przejmować tutaj ją zdobędziesz!

Strona www:

digadz.com


(Chcesz podziękować za informacje? Potrzebujesz więcej szczegółów? Wprowadzić Cię w system? Napisz do mnie na PW)




Dziennik Inwestycji:

03.12.2014

Ok. PayPal dostępny od dzisiaj. Naliczają stosunkowo dużą prowizję za wpłatę. Jednak przy tej inwestycji sama prowizja zwróci się w 2-3 dni Żeby nie być gołosłownym:Wpłaciłem "tylko" $110, gdyż zostało wprowadzone ograniczenie wpłat z PayPal'a do $120 dziennie. Jutro wpłacę pozostałe $10. Jak widać znajduję się w dolnej granicy 7 poziomu. Dlatego ważne dla mnie będzie, szybkie reinwestowanie, by nie spaść niżej, aby nie mieć ani jednego dnia rozliczeniowego z mniejszą stawką. Aktualnie planuje tylko i wyłącznie reinwestować. Jednak nie wykluczam kolejnych wpłat, żeby wybić się 2 - 3 grupy wyżej. Jutro postaram się wkleić screeny z reklam jakie otrzymam



04.12.2014

Mam nadzieję, że tym screenem pozbawie wątpliwości wszystkich niezdecydowanych i udowodnię w jak łatwy sposób można pomnażać kasę - za pomocą internetu! Za uzyskane pieniądze planuje wykupić usługę premium 1 za $3. Reszta do reinwestycji. Z zainwestowanych $110 w pierwszym rozliczeniu otrzymałem mniej więcej tyle:





Temat będzie na bieżąco updejtowany. Już po starcie nowe informacje!
Chcesz wiedzieć więcej o takim zarabianiu? Zajrzyj tutaj:
http://mmorpg.org.pl/forum/topic/67431-paid-verts-zarabiaj-w-domu/

Średnio zaawansowanym polecam bloga: http://www.inwestycjewinternecie.pl/ (Można śledzić ruchy większego gracza)
Natomiast kompletnym nowicjuszom w tym temacie polecam poszukać najpierw informacji na: hyipforum (google). Chociaż jeśli jesteś bardziej ogarnięty, to opierając się na blogu dasz sobie radę!

Aktualizacja z dnia 29.11.2014.

Wiem już dużo więcej o programie. Okazuje się, że będzie pierwszą kopią PaidVerts - co oznacza, że prawdopodobieństwo zarobku będzie równie duże!.
Wszystkiego można dowiedzieć się z filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=Z25fnuHAQX8 , a dla leniwych lub nieznających angielskiego wypiszę najważniejsze pkt:


# Możesz zarabiać bez wkładu własnego!
# Szansa na bonusowe $ za klikanie reklam dziennych
# 10 reklam które musisz wyklikać by dostać reklamy z Twojego progu pkt.
# Produktem jest BundleAd (reklama)

# Zakup paczki od $1
# W paczce otrzymujesz:
$ 50 wyświetleń Twojej strony
$ 100 wyświetleń bannera o rozmiarze 728x90px
$ 200 wyświetleń bannera o rozmiarze 468x60px
$ 300 wyświetleń bannera o rozmiarze 125x125px
$ Za wydane $1 otrzymujemy 1500 pkt. Są one odpowiednikiem pkt. BAP w PaidVerts

# Będzie 11 poziomów, a w zależności od posiadanych pkt zostaniemy przydzieleni do grupy (Im więcej pkt, tym wyżej jesteśmy i więcej zarabiamy)
# Ważne jest abyśmy byli jak najwyżej, aby zarabiać najwięcej
# Dostępne są również 3 ulepszenia, które można porównać do tych znanych z PaidVerts (o nich więcej gdy się bliżej zapoznam)

Mamy tutaj więc program który kopiuje dobre nawyki od PaidVerts i dodaje swoje rozwiązania by jeszcze go usprawnić. Sam fakt że w fazie pre-alpha program uzyskał ponad 22 tysiące użytkowników, świadczy o możliwościach i potencjale programu. Ja tak jak zapowiadałem mam zamiar od razu na starcie wejść ze $100 do programu.

Jeśli macie jakieś pytania, coś potrzeba wyjaśnić, piszcie śmiało. Na każde pytanie odpowiem!

Widzę, że także reklamujesz świetnie zapowiadającą się nową platformę ;) Sam wchodzę do owego programu już dzisiaj i nawet nie zastawaniem się chwili :)

Powodzenia.

Tak. Liczę na zwrot inwestycji tak samo jak na PaidVerts na którym nadal będę inwestować. Pozdrawiam i również życzę powodzenia w zarabianiu.

Bzdura totalna, aby zarobić zawsze trzeba zainwestować w kapitał. Jedyny sprawdzony sposób zarobienia za darmo jest Totolotek, chociaż i tak trzeba wydać kasę na kupon. Zakup paczki za 1$ więc kilkanaście 20 zł. Radzę przeczytać regulamin tego portalu, bo potem przyjdzie rachunek na konto nieznanego pochodzenia. Smród idzie na kilometr piramidą finansową, szukasz inwestora jest zysk, on szuka znowu inwestora jest zysk, on z kolei szuka inwestora jest zysk. Tylko ktosiek musi nałożyć nakład finansowy.

Bzdura totalna, aby zarobić zawsze trzeba zainwestować w kapitał. Jedyny sprawdzony sposób zarobienia za darmo jest Totolotek, chociaż i tak trzeba wydać kasę na kupon. Zakup paczki za 1$ więc kilkanaście 20 zł. Radzę przeczytać regulamin tego portalu, bo potem przyjdzie rachunek na konto nieznanego pochodzenia. Smród idzie na kilometr piramidą finansową, szukasz inwestora jest zysk, on szuka znowu inwestora jest zysk, on z kolei szuka inwestora jest zysk. Tylko ktosiek musi nałożyć nakład finansowy.

Cieszę, się że ktoś chce dyskutować. Otóż piramidami finansowymi są programy typu Bux - defacto nawet na nich da się zarobić, tylko trzeba wiedzieć jak. Kiedy wejść i kiedy wyjść.

Program PaidVerts funkcjonuje już od kilku miesięcy, w nim także i ja. Jest on częścią serwisu MyTrafficValue, który z kolei funkcjonuje 3 lata.

Revenue Share Polega na podziale zysków marketingowych. Dodatkowo administator PaidVerts codziennie wrzuca newsy, a od czasu do czasu screeny wpłat od REKLAMODAWCÓW( którzy to z kolei są TYMI którzy jak to ująłeś nakładają nakład finansowy), opiewające na kilkadziesiąt - kilkaset tysięcy dolarów.

Przewiduje zatem, że DigAdz będzie programem takim samym + z ciekawszymi rozwiązaniami. Tak jak napisałem wcześniej również ten program ma znanego administratora adbonuz.com

Każda inwestycja w internecie niesie ryzyko. Ja w PaidVerts zaczynałem od 0 - bez wkładu własnego. Tylko REINWESTOWAŁEM zarobione $.

Jeśli sam nie posiedzisz w takim programie i nie dasz mu szansy jesteś mało wiarygodny.

No właśnie to taka zabawa jak na giełdzie, jedni wygrywają drudzy przegrywają. Więc nie poleciłbym każdemu kto na tym się nie zna. Zachęcam do czytania regulaminów podobnych portali. Umowa elektroniczna jest tak samo ważna jak na piśmie.

No właśnie to taka zabawa jak na giełdzie, jedni wygrywają drudzy przegrywają. Więc nie poleciłbym każdemu kto na tym się nie zna. Zachęcam do czytania regulaminów podobnych portali. Umowa elektroniczna jest tak samo ważna jak na piśmie.

W bux'ach jest jak na giełdzie. Revenue Share jest dużo pewniejsze. Zwłaszcza kiedy wchodzisz w taką zabawę (bo tak to trzeba traktować) bez wkładu własnego. Jednak jeśli masz pewien kapitał, który możesz poświęcić to czemu nie spróbować? Jeśli każdy by się bał to nadal siedzieli byśmy na drzewach.

A co do "znania się", to poleciłem dwie strony na których można przekonać się, że serwisy wypłacają realne stawki i wcale nie jest tak trudno zarobić.

Polecam również książkę:

http://sklep.bogatyojciec.pl/product-pol-4-Bogaty-ojciec-Biedny-ojciec.html?gclid=Cj0KEQiA-uWjBRChu9ie05m5ipgBEiQAuHIuK8BBextwEa2vTFjTbyeLBQUpYUed8WoRUg_pGk-M-DQaAmRO8P8HAQ

https://www.youtube.com/watch?v=nmBJ1Fsblto (Raczej audio relacja, nie audiobook)

Która wyjaśnia dlaczego "boimy" się ryzyka finansowego.

(W necie są też PDF'y)

W PaidVerts biore udzial i chyba przetestuje rowniez DigAds. Wyglada to na doslownego klona po tym co napisales :D

W PaidVerts biore udzial i chyba przetestuje rowniez DigAds. Wyglada to na doslownego klona po tym co napisales

Jeśli masz więcej pytań zapraszam na PW.

Postanowiłem założyć Dziennik Inwestycji. Od dzisiaj oficjalnie rozpoczynam moje działania w DigAdz.

UPDATE

03.12.2014
Ok. PayPal dostępny od dzisiaj. Naliczają stosunkowo dużą prowizję za wpłatę. Jednak przy tej inwestycji sama prowizja zwróci się w 2-3 dni :)
Żeby nie być gołosłownym:

uznglo.jpg

Wpłaciłem "tylko" $110, gdyż zostało wprowadzone ograniczenie wpłat z PayPal'a do $120 dziennie. Jutro wpłacę pozostałe $10.

694iv9.jpg

Jak widać znajduję się w dolnej granicy 7 poziomu. Dlatego ważne dla mnie będzie, szybkie reinwestowanie, by nie spaść niżej, aby nie mieć ani jednego dnia rozliczeniowego z mniejszą stawką. Aktualnie planuje tylko i wyłącznie reinwestować. Jednak nie wykluczam kolejnych wpłat, żeby wybić się 2 - 3 grupy wyżej. Jutro postaram się wkleić screeny z reklam jakie otrzymam :)

Nowy wpis w dzienniku inwestycji!

04.12.2014


Mam nadzieję, że tym screenem pozbawie wątpliwości wszystkich niezdecydowanych i udowodnię w jak łatwy sposób można pomnażać kasę - za pomocą internetu!
Za uzyskane pieniądze planuje wykupić usługę premium 1 za $3. Reszta do reinwestycji.
Z zainwestowanych $110 w pierwszym rozliczeniu otrzymałem mniej więcej tyle:

Ja na Twoim miejscu balbym sie podawac swoje dane. Jest wiele uprzejmych ludzi, ktorzy uprzejmie doniosa, tam gdzie trzeba. Na tym forum, raczej duzo referali gotowych do inwestycji nie znajdziecie. To pewnie kolejne serwisy HYIP, nawet nie chce mi sie sprawdzac.

Pozatym, polecam zakazac wszelkiego rodzaju takich tematow na forum MMO, zaniedlugo zrobi sie kompletny smietnik, bo wystarczy ladnie napisac posta i troche udokumentowac plus pare dowodow. d*py nie urywa, ale napewno urwalo nie jednej osobie ktora sie na tym nie zna.

Ja na Twoim miejscu balbym sie podawac swoje dane. Jest wiele uprzejmych ludzi, ktorzy uprzejmie doniosa, tam gdzie trzeba. Na tym forum, raczej duzo referali gotowych do inwestycji nie znajdziecie. To pewnie kolejne serwisy HYIP, nawet nie chce mi sie sprawdzac.Pozatym, polecam zakazac wszelkiego rodzaju takich tematow na forum MMO, zaniedlugo zrobi sie kompletny smietnik, bo wystarczy ladnie napisac posta i troche udokumentowac plus pare dowodow. d*py nie urywa, ale napewno urwalo nie jednej osobie ktora sie na tym nie zna.

Skoro się na tym znasz, to na pewno wiesz, że można zarobić. Nigdzie nie podałem linków referencyjnych. Temat ten założyłem w celach raczej informacyjnych, a nie jak napisałeś do zgarniania refów.

Proszę zgłąb trochę temat, nie pisz " TO PEWNIE" "Nawet nie chce mi się sprawdzać". Wtedy możemy podyskutować.

Btw. Nigdzie nie podałem Swoich danych + w jaki sposób mogą na Ciebie donieść? To zarabianie już w Polsce nie jest legalne?

imie i nazwisko w adresie paypal nie Twoje? Moze fake?

imie i nazwisko w adresie paypal nie Twoje? Moze fake?

Kto Ci powiedział, że to imię i nazwisko?

Habrat Łukasz to nie imie i nazwisko ? Ja bron boze nie chce byc zlosliwy, chcialem tylko zauwazyc.

Jedna płatność na Karola druga na łukasza, coś nie tak chyba

Znawcy z d*py strony. Nie ma to jak oceniać produkt jak nawet się go nie widziało... Polaki cebulaki. Tyle w temacie.

warn_ico.png
Obraza użytkowników. - Might
Habrat Łukasz to nie imie i nazwisko ? Ja bron boze nie chce byc zlosliwy, chcialem tylko zauwazyc.
Jedna płatność na Karola druga na łukasza, coś nie tak chyba

Ślepota Was dopadła? Nie widzicie co jest pod screenem w pierwszym poście napisane?

Poza tym, Wy zawsze wszędzie macie takie same nicki, takie same e-maile?

Żeby nie wstawiać bezużytecznego posta wrzucę screena z dzisiejszymi naliczeniami:

Poza tym prosiłem, żeby pytania kierować na PW, bo szukając teorii spiskowych zaśmiecacie temat.