Mało znane? Anime szukam

O superbohaterach i nie tylko takich trochę może i zapomnianych przez anime samo: Może być manga i animowane, żeby nie było google sprawdzone przed zadaniem pytania :P

- green arrow, dead pool, lobo, robin, syn batmana, flash (czemu nie ma flasha -chyba wtf oprócz flash paradox) ??

ewentualnie coś polećcie jakieś typka:p ale serie 2014 odpadają, all widziałem (chyba) :P, no 85% na pewno :D

Może być też widziane ze strony złych bohaterów tutaj ciężko by wymienić ale z ciekawszych to może:

apocalypse (nie ten z x-men tylko supermana wróg), doomsday? ,

i gdzie to oglądać ?:P ( to możecie wysłać na pm akurat :D)

Może ktoś to przetłumaczyć na język polski?

Z tego co ja zrozumiałem to autorowi pomyliło się anime z komiksami o superbohaterach (ba, dokładnie z DC Universe) i szuka jakichś ciekawszych serii.

chodzi o to czy są serie anime i nie tylko anime z tymi bohaterami co wymieniłem no i nie tylko tymi bohaterami, nie że pomyliło mi się, ale po prostu sporo jednak bohaterów jest znanych..może jest jakieś anime co pominąłem ?:D. Po prostu dziwie się , że chyba nie ma anime albo animacji np. z green arrow czy flashem? itp

Nie jasno tłumaczysz, są kreskówki o tych bohaterach, ale anime pierwsze słyszę.

Masz iron man - http://www.animerush.tv/anime/iron-man/

Nic innego nie znam i sie nie dziwie, że takich kopii niema bo jak dla mnie wygląda co najmniej śmiesznie.

Naucz się pisać posty bo czytanie tego to... nawet nie wiem jakiego słowa użyć..

O superbohaterach i nie tylko takich trochę może i zapomnianych przez anime samo: Może być manga i animowane, żeby nie było google sprawdzone przed zadaniem pytania :P

- green arrow, dead pool, lobo, robin, syn batmana, flash (czemu nie ma flasha -chyba wtf oprócz flash paradox) ??

ewentualnie coś polećcie jakieś typka:p ale serie 2014 odpadają, all widziałem (chyba) :P, no 85% na pewno :D

Może być też widziane ze strony złych bohaterów tutaj ciężko by wymienić ale z ciekawszych to może:

apocalypse (nie ten z x-men tylko supermana wróg), doomsday? ,

i gdzie to oglądać ?:P ( to możecie wysłać na pm akurat :D)