Jaką gre moba?

Jaką gre moba chcielibyscie zobaczyć ? Ja osobiście o tematyce pokemon a wy ?

Jakieś anime, naruto albo blech ewnetualnie czarodziejka z księżyca.

O mafii :) Albo Dota+LoL 2 frakcje championy z lola kontra championy z doty hehe

z postaciami z brazzers

Taką, która utrzyma się jako P2P, żeby każdy troll musiał płacić za kolejne kopie gry po banach...

@Maqes

Z tego co wiem, to jest jakiś klon lola o tematyce anime, czy tam mangi. Kiedyś zakreble robił z tego filmiki

Taką, która utrzyma się jako P2P, żeby każdy troll musiał płacić za kolejne kopie gry po banach...

Wystarczyłoby jakby zrobili bezpłatny trial np 5 h dla nowych użytkowników, żeby każdy zobaczył czy podoba się gra, a póżniej opłata aktywacyjna sms np 10zł, to skutecznie odstraszyłoby od używania hacków i trollowania ;) Przykładem może być guild wars.

Wracając do tematu to: 3d coś w rodzaju FPS.

MOBA z postaciami z serii Final Fantasy. Z widokiem zza pleców, tak jak w Smite, albo lepiej, jak w zamkniętym już Warhammer: Wrath of Heroes, bez tego durnego SMTE'owego FOV(field of view) ustawionego na 170stopni jak u Aliena.

Oczywiście robiona przez Square-Enix i z modelem f2p bez żadnego p2w. Z nowymi ciekawymi trybami rozgrywki jak, np. w Heroes of The Storm czy w w/w Warhammerze, a nie w kółko to samo.

Mój mokry sen :)

Wystarczyłoby jakby zrobili bezpłatny trial np 5 h dla nowych użytkowników, żeby każdy zobaczył czy podoba się gra, a póżniej opłata aktywacyjna sms np 10zł, to skutecznie odstraszyłoby od używania hacków i trollowania Przykładem może być guild wars.Wracając do tematu to: 3d coś w rodzaju FPS.

To by nic nie dało, cs:go płatny jest a cheaterzy też są.

Anime moba, tylko jakieś oddzielne uniwersum, nie bleach,naruto czy coś jeszcze innego, jak ta kopia lola.

Moje propozycje(możliwość,że ktoś już wymienił lub gra została zamknięta/nieukończona).

Marvel MOBA(z widokiem tps).

MOBA z postaciami z gier Nintendo.

MOBA z postaciami z gier Konami.

Jakie klowiek , o dynamice z Blade and soul.

Bez skinow - mozliwosc zdobycia jak w docie.

Dobrej fizyce - i realnosci.

Duzej mapce i np - 10v10 - 20v20.

Jesli juz mialbym sprecyzowac z postacie - to domena zla i dobra - Najbardziej epickie postacie zla i dobra wszech czasow z gier.

Ja bym chciał moba gwiezdne wojny, albo władcę pierścienia (chociaż na konsolę już jest od dawna).

MOBA o tematyce Anime&Manga nie jakieś konkretne tylko wiele naraz.

Naruto

Super Smash Bros MOBA. Znając nintendo, jakby poważnie się za to zabrało, to gra byłaby najlepszą MOBA :).

To by nic nie dało, cs:go płatny jest a cheaterzy też są.

@Ksarou a banują w CS za hacki? Wydaje mi się, że tylko na oficjalnych serwerach (zresztą nie wiem, krótko grałem w tą grę osobiście jest dla mnie dziwna) Wystarczyłoby że dawaliby permy i by się odechciało, bo szkoda kaski :) Na pewno dałoby się odczuć różnicę w hackach w grze f2p i b2p.

FPP w uniwersum Might and Magic.

Ze Smerfami było by smerfastyczne MOBA, baronem był by Gargamel, smokiem klakier, Pracuś był by jak Heimendonger i montował jakieś konstrukcje strzelające, zgrywus rozstawiał prezenty jak teemo, a dźwięk non stop lala lalalala lalalalalala lalalalaala. Zamiast pentakill w głośnikach pojawiał by się dźwięk "smerfastycznie" i smerfy non stop by mówiły smerfujemy, zaraz ci smerfne i takie tam smerfastyczne rzeczy. No to ja się odsmerfowuje bo już nasmerfowałem wystarczającą ilość smerfnych rzeczy.

Wystarczyłoby jakby zrobili bezpłatny trial np 5 h dla nowych użytkowników, żeby każdy zobaczył czy podoba się gra, a póżniej opłata aktywacyjna sms np 10zł, to skutecznie odstraszyłoby od używania hacków i trollowania Przykładem może być guild wars.Wracając do tematu to: 3d coś w rodzaju FPS.

Opłata np sms jak to ująłeś odstraszała by i mnie z prostego powodu, sprzedaż danych osobowych firmie trzeciej.

A co do Moby ja bym chciał z historycznymi postaciami w takim dość lekko komicznym stylu, bo nie każda postać była żołnierzem, dowódcą itd. Dlatego aby taki Arystoteles też miał miejsce bytu