Nie będzie niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił

.......

super pomysł, daję 10/10

wzbudziłeś moje pełne zaufanie. widać, że twój projekt będę w pełni profesjonalny. Nie każdy potrafi zmieniać kolory tekstu

Nie sądziłem , że tak wiele osób zgłosi się do projektu .

Będę tu na bieżąco umieszczał informacje na temat projektu.

Została otwarta rekrutacja na stanowisko Administrator Graficzny , jak również na testerów* .

A co będziesz robił ty sam?

Widzę profesjonalizm. Same konkrety. Piszę się.

No no, takie plynne przejscie koloru, ciekawy efekt. A niech mnie, ja tez sie pisze na ten projekt, zaraziles mnie swoim entuzjazmem i zacheciles profesjonalnym podejsciem.

...I DZIECI NAM GERMANIŁ

Piszę się ci Niemcy dali mi bana na 38 lat :(

Nie basz wiem o co biega , ale i tak się piszę!

Ten fioletowo niebieski napis zmieniający się na bardziej niebieski lub fioletowy w zależnosci jak się patrzy jest kozacki,a co do ciebie Lol2500 za ten obrazek profilowy powinienes bana dostać tak dla przykładu.

Widać pełen profesjonalizm i zaangażowanie!

Oczywiście piszę się! Mój email: $P!ERD4L@J@gmail.com

warn_ico.png
Wulgaryzm. ~PL

Masz jakieś doświadczenie w tworzeniu gier przeglądarkowych? Mój kumpel kiedyś próbował coś zrobić i widziałem że to ciężka sprawa. Ja sam też niemam o tym za dużego pojęcia ale zawsze chciałem zrobić własna grę.

Watpisz w jego doswiadczenie? Obadaj jak wyglada pierwszy post.

Watpisz w jego doswiadczenie? Obadaj jak wyglada pierwszy post.

Widać, że zna się na kolorach i czcionce :D

Mam dysleksję, dysgrafię, dysortografię i daltonizm. Bardzo chętnie zajmę się grafiką i tekstem (np. questy).

Proszę o PM

Twój ukochany,

VampirX4

i daltonizm.

To zaluj, bo nie widzisz tego pieprzonego dziela stzuki, ktore zaserwowal nam w pierwszym poscie.

Wielu z was pisze po prostu bezsensowne posty,które można uniknąć,wystarczy olać temat i przejść dalej,może,akurat coś z tego wyjdzie.Nie od razu Rzym zbudowano... Wielu z was potrafi tylko napisać "pusty" post,który nic nie wnosi do tematu (jak również i mój),ale chciałbym tylko wam przekazać,że jest to niegrzeczne... Pozdrawiam.

Dex, nie badz taki spiety i powazny, czasami trzeba wrzucic na luz i pozartowac, bo gdybysmy tego nie robili, to ludzkosc eksplodowalaby od natezenia zlych emocji duszonych w sobie. Temat jest luzny, sam autor chyba zrobil sobie zart, a jak nie, to trudno, ale ciezko traktowac to powaznie. Nie badzmy tez tacy formalni i na sile uprzejmi, bo wtedy kazda rozmowa wygladalaby tak:

A: Chce zrobic gre
B: Drogi uzytkowniku! To wspaniale! Moze cos z tego wyjdzie, musisz duzo cwiczyc, pozdrawiam, twoj unizony przyjaciel internetowy.

Slodko-pierdzenie.

A co do tematu, to jak juz dex chce, abysmy byli tacy powazni, to zapytam: jak idzie projekt? Czcionki wycwiczone?

pieprzone niemce, zrobmy wypieprzona gre w pieprzony kosmos. Jak widac w temacie pieprzone to nie przeklenstwo, ale nazwa adresu email juz tak. co za pieprzona strona !