Życzenia po MMORPG'owemu 2014

mod_ico.png
Ludzie dostaliśmy list od Świętego Mikołaja z konkursem!...

Bez_tytu_uooooopppii.png

mod_ico.png
Niestety przez nieuwagę i pośpiech, bo chciałam zeskanować go dla Was jak najszybciej, urwałam cześć listu, którą potem zjadł mój pies;/ Na szczęście najważniejsze informacje się zachowały. Wszystko mam nadzieję jest jasne, a prace umieszczajcie tutaj ~ NS

Szok! Miałem już iść spać, idę, leży jakiś papier, podchodzę, patrzę a to zagubiona część listu od mikołaja! Nie mam zielonego pojęcia jak znalazła się u mnie w domu! Ps miała jeszcze reszstki psiej śliny.

Hoł, hoł, hoł.

W liście: przygotowałem, zapomniał, postanowiłem, a umieszcza NorthenStar która jak wiadomo jest atrakcyjną kobietą. Przypadek? Nie sondze.

Fajny konkursik,ale jak ja nie mam tych punktów karnych to dostane tak jakby na zapas już usunięcie go ?

Bo jak tak to mogę narysować coś związanego z świąteczną mangą

@up,

nie, aczkolwiek będzie jakaś nagroda w postaci gry steamowej dla najlepszej pracy : )

@up up up

Zdejmijcie mi warny ;__; Nie wiecie jak to jest żyć na krawędzi, a każdy post muszę przemyśleć, żeby kogoś nie wyzwać, czy coś ;c

Dokładnie, ja mam jeszcze za czasów starych moderatorów ;0 Może to i lepiej, jakaś pamiątka. Co do konkursu pobawię się corelem ;0

Wesołych świąt, czego sobie tam zapragniecie etc. etc. Z gorączką nie chce mnie się cudawianek wymyślać. Ave!



Może nie wygląda, jednak poszczególne literki to literki z log różnych gier. Z góry przepraszam za oczojedne białe tło. Niestety nie da się z tym nic zrobić xd

Wesolych swiat ^^

y0d5a4gk4gyh.jpg

dragon+ball+christmas.jpg

Wesołych Świąt moi drodzy niech ten rok będzie dla nas jeszcze lepszy :) Dużo dropów i jeszcze więcej expa życzę w te piękne święta :)

Jesteśmy najlepszą ekipą na Ziemi :D

P.S. nie chcę brać udziału w konkursie tylko złożyć wszystkim serdeczne życzenia :)

Moja super praca

Jeśli kogoś uraziłem dodając jego Avatar, to proszę napisać, a go usunę.

Zamykamy temat z lekkim opóźnieniem, ale nie martwcie się wasze prace zostaną docenione. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Zdjąłem wszystkim po 2 punkty ostrzeżeń! : )